forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Ten (http://forum.slabute.ro/ten/)
-   -   Anticearcan (http://forum.slabute.ro/ten/anticearcan-5608.html)

cristiniq 23 iul 2010 15:10:12

Anticearcan
 
Buna!
Am o mare problema, asa ca deschid un nou topic:D:
Caut cel mai bun concelear/anticearcan, numiti-l cum va este voua mai usor.
Adica vreau sa spun ca vreau sa acopere cearcanele perfect! Am incercat o multime de produse, nu sunt multumita si pana la rezolvarea problemei pe cai cosmetice vreau sa le ascut cu make up!

XOXO gasitorului!

Suzume 24 iul 2010 09:41:22

Re: Anticearcan
 
Citat:

Anterior postat de cristiniq (Post 265010)
Buna!
Am o mare problema, asa ca deschid un nou topic:D:
Caut cel mai bun concelear/anticearcan, numiti-l cum va este voua mai usor.
Adica vreau sa spun ca vreau sa acopere cearcanele perfect! Am incercat o multime de produse, nu sunt multumita si pana la rezolvarea problemei pe cai cosmetice vreau sa le ascut cu make up!

XOXO gasitorului!

Eu am 2 de la Nyx si o paleta de 4 anticearcane de la Sephora. Toate acopera bine, poate cel de la Nyx e ceva mai eficient. Costa 16lei parca.

cristiniq 24 iul 2010 12:40:30

Re: Anticearcan
 
Citat:

Anterior postat de Suzume (Post 265763)

Eu am 2 de la Nyx si o paleta de 4 anticearcane de la Sephora. Toate acopera bine, poate cel de la Nyx e ceva mai eficient. Costa 16lei parca.


Nu am mai auzit de Nyx. Acum le-am cercetat dupa ce mi-ai povestit tu! De cat timp le folosesti? Se pot cumpara numai online?

Suzume 24 iul 2010 13:53:56

Re: Anticearcan
 
Citat:

Anterior postat de cristiniq (Post 266007)



Nu am mai auzit de Nyx. Acum le-am cercetat dupa ce mi-ai povestit tu! De cat timp le folosesti? Se pot cumpara numai online?

Nyx e o firma din state, ca MAC dar varianta mai ieftina, la fel de buna. In RO se pot achizitiona numai de pe un magazin virtual cu sediu in Iasi. Eu le folosesc de 2 luni. Produsul lor se numeste Concealer in a Jar. Eu zic ca se merita sa incerci.

cristiniq 25 iul 2010 13:35:59

Re: Anticearcan
 
Citat:

Anterior postat de Suzume (Post 266057)

Nyx e o firma din state, ca MAC dar varianta mai ieftina, la fel de buna. In RO se pot achizitiona numai de pe un magazin virtual cu sediu in Iasi. Eu le folosesc de 2 luni. Produsul lor se numeste Concealer in a Jar. Eu zic ca se merita sa incerci.

Eu am niste cearcane ORIBILE, sunt maron inchis, oare ce nuanta mi s-ar potrivi?
Sper numai sa acopere perfect penteu ca eu am de acoperit nu gluma!

Cearcanele le datorez noptilor nedormite, nervilor, stresului si D-zeu mai stie cui, cert e ca vreau sa ma scap de ele caci nu le mai suport!



cristiniq 28 iul 2010 13:22:39

Re: Anticearcan
 
Mi-am luat, pana la urma, un anticearcan(sunt in criza de timp, imi trebuie sambata), de la Rimmel-Renew&Lift 100 Ivory. Dupa primul test, pot spune ca ma declar multumita!

1905 24 sep 2010 12:52:20

Re: Anticearcan
 
Pana acum, cel mai mult imi place unul lichid de la clinique. Are si efect de iluminator, nu numai anti-cearcan.


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:22:07.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO