forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Ticker (http://forum.slabute.ro/ticker/)
-   -   Setare Data Probabila Nastere (http://forum.slabute.ro/ticker/setare-data-probabila-nastere-7525.html)

nicoles23 21 dec 2010 09:48:50

Setare Data Probabila Nastere
 
Fetele am problema cu setarea DPN-ului nu ma lasa sa merg mai departe de iulie cand aleg data, doar iulie. Eu am DPN in august. Speram sa se remedieze

pupici si o zi cu soare
:-*

Slabuta 22 dec 2010 04:23:55

Re: Jurnal de sarcina ( termen: primavara-vara 2011)
 
Citat:

Anterior postat de nicoles23 (Post 444935)
Fetele am problema cu setarea DPN-ului nu ma lasa sa merg mai departe de iulie cand aleg data, doar iulie. Eu am DPN in august. Speram sa se remedieze

pupici si o zi cu soare
:-*

Buna Nicoleta :)

Nu stiu ce inseamna DPN, de aceea intreb daca se refera la ceva functional de pe Slabute, ca sa stim daca exista o problema tehnica...

Multumesc.

bobopuiu 22 dec 2010 08:19:06

Re: Jurnal de sarcina ( termen: primavara-vara 2011)
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 445683)
Buna Nicoleta :)

Nu stiu ce inseamna DPN, de aceea intreb daca se refera la ceva functional de pe Slabute, ca sa stim daca exista o problema tehnica...

Multumesc.

iti raspund eu slabuta, ea se refera la data probabila a nasterii (prescurtare e DPN) si n a reusit sa seteze data..o data oarecare..deci nu e ceva functional...n a reusite ea..
pupici
sarbatori fericite!!

nicoles23 22 dec 2010 08:33:10

Re: Jurnal de sarcina ( termen: primavara-vara 2011)
 
Citat:

Anterior postat de bobopuiu (Post 445713)
iti raspund eu slabuta, ea se refera la data probabila a nasterii (prescurtare e DPN) si n a reusit sa seteze data..o data oarecare..deci nu e ceva functional...n a reusite ea..
pupici
sarbatori fericite!!


da sa e DPN e data probabila a nasterii dar cand eu setez ca data final 16.08.2011 imi spune ca luna introdusa nu e corecta. Daca pun aceiasi data dar in iulie merge. Nu stiu de ce ca am tot incercat. Help :(

vadmin 25 dec 2010 11:36:39

Re: Jurnal de sarcina ( termen: primavara-vara 2011)
 
Citat:

Anterior postat de nicoles23 (Post 446411)
da sa e DPN e data probabila a nasterii dar cand eu setez ca data final 16.08.2011 imi spune ca luna introdusa nu e corecta. Daca pun aceiasi data dar in iulie merge. Nu stiu de ce ca am tot incercat. Help :(

Da-mi te rog un link catre pagina din care doresti sa setezi aceasta data, ca sa pot studia mai in detaliu problema.

nicoles23 30 dec 2010 14:57:14

Re: Setare Data Probabila Nastere
 
nicoles23 - Ticker - ticker.slabute.ro

dupa ce am postat un mesaj , dau click pe al 2-lea tiker al meu si selectez acolo tot pana ajung la valori. Si cand setez data de final 16.08.2011 imi spune ca luna introdusa nu e corecta sau e gresita. Asa ceva.

am incercat si din alt browser si la fel se intimpla.

multumesc.

nicoles23 30 dec 2010 18:27:31

Re: Setare Data Probabila Nastere
 
cred ca am reusit cu tikerul pana la urma am tot cautat la mine in profil la setari si am reusit


multumesc mult


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:05:33.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO