forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Turism (http://forum.slabute.ro/turism/)
-   -   Tipsuri de calatorie: unde ati fost?cum a fost?unde mergeti data viitoare? (http://forum.slabute.ro/turism/tipsuri-calatorie-unde-ati-cum-unde-mergeti-data-viitoare-3547.html)

mia21m 20 apr 2010 14:15:00

Tipsuri de calatorie: unde ati fost?cum a fost?unde mergeti data viitoare?
 
Am deschis acest topic cu speranta ca ne putem ajuta reciproc in gasirea unei vacante cat mai frumoase si apropiate de visurile noastre;;) Eu una merg in fiecare an undeva in strainatate, in special vara, si inainte sa merg pe langa sugestile si sfaturile obtinute de la agentie, prieteni s.m.d apelez si la opiniile de pe forumuri. Voi unde mergeti in urmatoarea vacanta? Eu vreau sa incerc Croatia sau Muntenegru, si parca as aplica pt cea din urma destinatie(nici nu sunt sigura din ce cauza). Ati fost si voi in aceste tari la mare? va pup>:D<

Nick0612 21 apr 2010 11:38:24

Re: Tipsuri de calatorie: unde ati fost?cum a fost?unde mergeti data viitoare?
 
Buna fetelor! Cat de curand, voi merge in excursie in zona Siriului, la pensiune 14 scaune. Imi spuneti si mie, daca a fost vreuna pe acolo cum este cazarea, zona, etc?

elenutza20 27 apr 2010 11:39:46

Re: Tipsuri de calatorie: unde ati fost?cum a fost?unde mergeti data viitoare?
 
Citat:

Anterior postat de mia21m (Post 158238)
Am deschis acest topic cu speranta ca ne putem ajuta reciproc in gasirea unei vacante cat mai frumoase si apropiate de visurile noastre;;) Eu una merg in fiecare an undeva in strainatate, in special vara, si inainte sa merg pe langa sugestile si sfaturile obtinute de la agentie, prieteni s.m.d apelez si la opiniile de pe forumuri. Voi unde mergeti in urmatoarea vacanta? Eu vreau sa incerc Croatia sau Muntenegru, si parca as aplica pt cea din urma destinatie(nici nu sunt sigura din ce cauza). Ati fost si voi in aceste tari la mare? va pup>:D<

draga Mia,
astept sa vii sa ne povestesti, si eu aleg vara o destinatie din Europa, prefer Occident (desi mi-a placut ffff mult si Grecia), ce locuri ai vazut ?
la vara mergem 4 zile Olanda, 7 zile Belgia, in august
ce loc (sau oras) ti-a placut cel mai mult din Europa?

mia21m 03 mai 2010 00:13:40

Re: Tipsuri de calatorie: unde ati fost?cum a fost?unde mergeti data viitoare?
 
Eu am ramas cucerita pt totdeauna de Roma si de Vatican.Ce au facut anticii pt italieni, precum si marii lor artisti, chiar nu cred ca mai exista si sunt sigura de asta. Am fost in excursie de 2 ori, insa parca tot acolo as trage. Am vizitat Italia, Grecia, Turcia, Slovenia, Germania, Austria(shopping vasazica) si ultima vacanta care a fost de vis Rep. Dominicana.:x Trebuie sa scrii de Olanda si Belgia neaparat:D. Unde mergi in Olanda?In Muntenegru merg in iulie, am tot auzit pro si contra, dar peisajele gasite pe google par a fi promitatoare. Pe tine ce locuri te-au impresionat?

supergirl18 03 mai 2010 15:32:25

Re: Tipsuri de calatorie: unde ati fost?cum a fost?unde mergeti data viitoare?
 
Eu voi merge anul acesta in Dubai in luna de miere:X:X:X :D si sunt nerabdatoare.Imi inchipui cat este de frumos numai de prin poze:D

supergirl18 03 mai 2010 15:34:00

Re: Tipsuri de calatorie: unde ati fost?cum a fost?unde mergeti data viitoare?
 
Cineva care a mai fost imi poate spune cum e?ce experiente ati avut??Nu stiu daca are rost sa intreb si daca v-a placut:P va pup

mia21m 04 mai 2010 07:26:04

Re: Tipsuri de calatorie: unde ati fost?cum a fost?unde mergeti data viitoare?
 
Felicitari pt nunta supergirl18>:D<sa fi feriicta! Informatii despre Dubai stiu doar in mod superficial, am avut o tentativa azi iarna, ce mi-a ramas bine intiparit este ca hotelurile sunt ft bune comparativ cu aceleasi stele la hotelurile din alte destinatii de lux. Am vazut si pozele din oferte....nici nu se compara cu hotelurile celallte is:-o:x v-ati cumparat deja pachetul?

deadcountess 16 oct 2011 16:17:35

Re: Tipsuri de calatorie: unde ati fost?cum a fost?unde mergeti data viitoare?
 
Pt cei cu buget de criza: alegeti Praga. E un oras extrem de frumos, aveti ce vizita, sigur nu veti avea timp sa va plictisiti, iar preturile sunt relativ mici (comparativ cu restul Europei). Daca veti calatori in afara sezonului (de ex inunie sau septembrie) iesiti mult mai ieftin.

loreda5 15 iun 2012 21:53:13

Re: Tipsuri de calatorie: unde ati fost?cum a fost?unde mergeti data viitoare?
 
Imi doresc f tare sa imi petrec un concediu in afara Romaniei. Din pacate in zilele astea cred ca nu o sa am bani nici in tara sa mai mergem. Avem in plan manastirile din Moldova.


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:41:56.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO