forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=12733)

adinico 02 nov 2021 13:31:05

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
VVVAAAIIIII Lidi da' chiar cata dreptate ai cu titulatura jurnalului ......eu uitasem :">:">:">:">...chiar buna remarca m-ai facut sa zambesc ...daa am balbait-o atata timp chiar ca bine zici este vremea de o schimbare!!!...>:D<>:D<>:D<

Zoe 02 nov 2021 13:52:22

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
ah, uitasem de salata aia - am făcut niște ani la rând, înainte de revoluție. bună! :)

lidiuta 02 nov 2021 15:28:56

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Cred că tuturor ne e greu să ne centrăm pe slăbit, cumva, dar tragem de noi şi nu facem rău. Iar împreună efortul e mai mic. Mi-a sărit în ochi felul în care ţi-ai intitulat odinioară jurnalul, ader la expresia ta... chiar vreau şi eu o schimbare.
:)

adinico 08 nov 2021 14:16:58

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
salutare! meniuri realtiv ok, multa miscare sambata dans cu aspiratorul duminica treburi diverse in curte dar facui 11 mii pasi facui asa in curte :D
md- omleta
p- supa cu taietei de casa
c- apa plata :D

azi m-am dus sa ma analizeze la anticorpi si daca tot ma intep in vena am zis sa fie si un colesterol si trigliceride glicemie etc...

voi v-ati facut teste de anticorpi:-/ ca aud fel si fel de pareri ....

zi buna...si La multi ani daca aveti sarbatoriti! >:D<

nikytour 08 nov 2021 14:21:32

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Eu nu am făcut test, dar am făcut doza 3 , după aproape 8 luni de la schema completa

butterfly30 20 nov 2021 08:04:36

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Citat:

Anterior postat de adinico (Post 1454732)
salutare! meniuri realtiv ok, multa miscare sambata dans cu aspiratorul duminica treburi diverse in curte dar facui 11 mii pasi facui asa in curte :D
md- omleta
p- supa cu taietei de casa
c- apa plata :D

azi m-am dus sa ma analizeze la anticorpi si daca tot ma intep in vena am zis sa fie si un colesterol si trigliceride glicemie etc...

voi v-ati facut teste de anticorpi:-/ ca aud fel si fel de pareri ....

zi buna...si La multi ani daca aveti sarbatoriti! >:D<

Este inutil. Faci booster ul indiferent ce îți spune testul. Imunitatea înseamnă Mt mai mult decât anticorpi. În situația epidemiologica actuala din România booster ul la 6 luni este cea mai buna varianta posibil. Multa sănătate!

Zoe 21 nov 2021 15:21:42

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
eu mi-am făcut, da, înainte și după booster, dar doar de curiozitate. oricum valorile nu-s nici standardizate, nici de referință vizavi de gradul de protecție.

adinico 03 dec 2021 08:46:14

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
multumesc fetele de info, da asa este nu e o chestie standardizata mai mult de curiozitate dar gata mi-am satisfacut si aceasta curiozitate ....pe saptamana viitoare merg sa fac si doza 3 asta in ideea ca isi face si mama doza 1 macar ca ii asigur un suport psihic ca mergem toti 3 impreuna cu ea si eu si sotul ....mama era tare reticenta dar am adus-o la Bucuresti pentru cateva zile si incepe sa isi schimbe optica .....
sa fim sanatosi .... asta e cel mai important >:D<

weekend placut >:D<

nikytour 06 dec 2021 14:20:03

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
La mulți ani sănătoși![*86*]

lidiuta 07 dec 2021 11:51:13

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
La mulţi ani!>:d<>:d<>:d<


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:28:13.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO