forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi! (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=12402)

LOREDANA99 11 oct 2013 12:41:07

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
ce-o sa lucrezi, Alex ;;)?

Twisty 11 oct 2013 13:32:21

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 1304352)
Buna dragele! Am o veste super, am lust job-ul pe 15 incep munca:D! Va doresc o zi buna!

Felicitari :-*>:D<!!!

alexandra123 11 oct 2013 16:29:08

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 1304399)
ce-o sa lucrezi, Alex ;;)?

O sa lucrezi la o firma de curierat, scriu plicuri, facturi sun trimit aduc si etc. Sunt un pic emotionata, dar noroc ca e foart de treaba fata care o sa ma invete, o saptamana merg sa vad ce face ea ce trebuie sa fac sa stiu tot, dupa o sa raman singura sa fac toata treaba. Imi e treama un pic sa nu gresesc sau ceva, dar incerc sa fac cat mai bine, nu mi se pare greu.

alexandra123 11 oct 2013 16:30:18

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Citat:

Anterior postat de Twisty (Post 1304404)


Felicitari :-*>:D<!!!

Buna Twisty si bine ai venit in casuta mea! Esti mereu binevenita! Care e numele tau, sa stiu ca sa ma adresez? Multumesc pt felicitari.:-*

alexandra123 11 oct 2013 19:40:45

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Fug la sport, dupa ce termin va povestetsc ce ma enervat o "prietena"x-(x-(x-(

mutulica 11 oct 2013 19:46:03

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 1304484)
Fug la sport, dupa ce termin va povestetsc ce ma enervat o "prietena"x-(x-(x-(

astept cu nerabdare
eu ma duc sa fac o baie

LOREDANA99 11 oct 2013 20:07:17

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Si eu fac dus si ne intalnim dupa toate aici, la tine acasa, sa auzim povestea ;))

alexandra123 11 oct 2013 20:54:28

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Am facut si eu un dus rapid dupa sport si sunt aici!
Si uite si barfa asta, a venit la mine prietena asta a mea, neanuntata, chiar nu imi lipsea, a venit cu baietelul care are 4 ani si cu o punga de pufuleti cu ciocolata dupa ce eu toata ziua am facut curat, mi-a uns inclusiz perdelele de ciocolata, de firmituri sa nu mai zic, no dar ii copil pana la urma, dar masa nu i-a zis nici macar pas...in fine nu asta era problema. A venit cu o bucata de tort de la ziua lu fii-su, ii urat dar nu pot sa zic altfel acum x-(, a intart in casa am acceptat tortul cu zambetul pe buze si l-am bagat in frigider, a zis ca manaca iubitelu ca mie una nu imi trebe, am deschis frigi sa bag tortul si a vazut ca e plin de lucruri mai de dieta...si a inceput ( mentionez ca are o inaltime de 1,55 si cam 70 de kg) sa mi zica, vai air stai la dieta u chiar eti proasta, nu vezi ca te chinui si tot grasa esti, acuma nu ca sunt eu slabatura pamantului dar fata de ea am un corp super...am eu de dat 6 7 kg, dar na din gura ei a fost o jignire sa aud ca sunt grasa. Asa ma scos din pepeni si am inceput sa ii zic cateva si eu. Si ea imi zicea vai draga dar esti tare depresa sigur e din cauza la dieta asta a ta toata ziua ai in ca numai prostii, ce are o bucata de tort, i-am zis ca o sa gust maine sau intr-o zi vad eu, la care ea imi zice tu chiar esti culmea...tortul asta in plus sau in minus...mi-a pus capac, m-a facut sa ma fac de 300 de culori de nervi. Deci cum isi permite o persona nepasatoare, cu parul unturos, cu fata plina de cosuri cu tenul gras cu dinti nespalti sa imi zica ca sunt proasta ca imi pasa de cum arat???

LOREDANA99 11 oct 2013 21:06:44

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Stai linistita...nu poti decat sa o eviti pe viitor, probabil este invidioasa...am si eu colega de servici care imi spune chestii asemanatoare, de genul " nu-ti mai lua pantalonii astia, ca te fac mare...lata, grasa" in conditiile in care ea este stramba din toate partile...fac si eu ca tine, fata de ea sunt super :)) Trebuie doar sa o ignori! :-*...

LOREDANA99 11 oct 2013 21:25:46

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Eu port blugi skinny, haine mai stramte, mai decoltate, mai tineresti...ea se imbraca ca o femeie de 50 ani...pacat de ea, ca are doar 36...:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:09:21.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO