forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal andra (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=1795)

andra_aly 28 nov 2009 14:06:30

Re: jurnal andra
 
incerc sa mananc cat mai putin... si fara prosti...prajeli, cola si de astea care fac rau;)
sport nu pot sa fac decat de saptamana viitoare ...dar promit ca ma apuk.... ptr ca mi-au venit "neamurile" si chiar nu pot face nimik in perioada aceasta. si daca stau in pat ma dor toate:(
ai dreptate, azi am gresit, dar imi era lene sa ma duk sa pap cand m-am trezit, si bantuind pe aici pe forum...s-a facut tarziu.... ms de sfaturi...:*:* vb maiincolo ca ma duk la baitza:*

mvthebest 28 nov 2009 14:07:26

Re: jurnal andra
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 52246)
incerc sa mananc cat mai putin... si fara prosti...prajeli, cola si de astea care fac rau;)
sport nu pot sa fac decat de saptamana viitoare ...dar promit ca ma apuk.... ptr ca mi-au venit "neamurile" si chiar nu pot face nimik in perioada aceasta. si daca stau in pat ma dor toate:(
ai dreptate, azi am gresit, dar imi era lene sa ma duk sa pap cand m-am trezit, si bantuind pe aici pe forum...s-a facut tarziu.... ms de sfaturi...:*:* vb maiincolo ca ma duk la baitza:*

Baitza placuta>:D<:-*

andra_aly 28 nov 2009 14:07:56

Re: jurnal andra
 
beau apa...cam 2 litri + vreo cana-doua de ceai pe zi cu lamaie si putzina miere ..cred ca o sa ma mut la baie...:P

madaEM 28 nov 2009 14:10:46

Re: jurnal andra
 
fugi fugi...nu te mai tinem de vb :D
sa stii ca nu totdeuna e bn sa papi putin...poti sa papi si mai mult dar mancaruri sanatoase;)degeaba papi putin...ca te infometezi ..si iar nu faci nimic...:(imi pare rau ca te simti rau...insanatosire grabnica>:D<>:D<>:D<si de saptamana viitoare te asteptam sa faci sport...facem toate 3...eu mira si tu k?;)

andra_aly 28 nov 2009 14:12:36

Re: jurnal andra
 
cu siguranta:*:*:*am fugit ...la baitza...

andra_aly 28 nov 2009 15:39:16

Re: jurnal andra
 
am revenit fetelor... si sa stiti ca am reusit am papat un pik de paste(vreo 60g) si akum imi savurez ceiukul!!! intr-adevar am facut ff rau ca nu am papat de dimi dar promit ca nu mai fac! va multumesk ca m-ati "tras de urechi". v-am :-*:-*:-*

mvthebest 29 nov 2009 09:56:25

Re: jurnal andra
 
Neata Andra>:D<
Cum mai merge cu slabitul ?
:-*:-*

madaEM 29 nov 2009 12:52:52

Re: jurnal andra
 
neata andra..o duminica placuta>:D<>:D<>:D<

andra_aly 29 nov 2009 19:42:17

Re: jurnal andra
 
buna fetele... ma scuzatzi ca nu am rasp dar am fost plecata de acasa si ....nu am putut. slabitul merge bine... azi nu am rezistal tentatiei de a ma cantari(chiar dak am zis ca o sa o fak numai la o sapt) si ori akul cantarului a luat-o razna, ori am slabit aproape jumate ke kg[*4*]
o sa ma cantaresk iar numai vineri(la o sapt), sa vedem ce se intampla pana atunci. v-am pupat

madaEM 29 nov 2009 19:55:38

Re: jurnal andra
 
buna andra..bv bv bv bv ..poate chiar ai slabit;;)sa tot ii to asa>:D<>:D<>:D<>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:07:14.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO