forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal anhelyto (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3774)

LicuriciColorat 25 mai 2010 17:30:03

Re: Jurnal anhelyto
 
Citat:

Anterior postat de anhelyto (Post 199883)
eu nu rezist momentan si dimi ma sui sus pe el dupa ce vin de la baitza....si asa vad daca am pus sau ma mentin...incerc sa fiu langa ea...dar ma gandesc serios la ceva personalizat...ceva la care sa pot sa mai calc stramb o data pe saptamana...:D
imi place si ceva strict asa...dar e mai greu cateodata din pct de vedere financiar...:-s
of...si eu am calcat stramb ieri...sa zic asa...am fct niste clatite cu gem...dar am mancat doar 4 cred...:-/...
of...ce bn ca pot sa pap fructe...:x


da te inteleg
eu daca nu tin strict,nu pot dau iama in tot felu de prostii
nu stiu de ce,dar asa functionez si uneori nu imi place,dar n-am ce face
si mie mi dor de fructe,dar rezist,am crezut sincer ca o sa-mi fie foarte greu fara ele,dar nu e asa
debea astept sa pap niste cirese(pref mele:X)si capsuni,defapt toate fructele ca le ador:x

LicuriciColorat 26 mai 2010 12:31:43

Re: Jurnal anhelyto
 
Ceao anhelyto>:D<
ce faci?
o zi frumoasa sa ai:-*

anhelyto 26 mai 2010 19:44:25

Re: Jurnal anhelyto
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 200714)
Ceao anhelyto>:D<
ce faci?
o zi frumoasa sa ai:-*

buna...ce nu am fct azi...u c faci?
pai munca, mancare, piata, plata de rate...de toate...:D

LicuriciColorat 26 mai 2010 19:59:06

Re: Jurnal anhelyto
 
Citat:

Anterior postat de anhelyto (Post 201117)
buna...ce nu am fct azi...u c faci?
pai munca, mancare, piata, plata de rate...de toate...:D

de jumate de h am ajuns acasa
bine si eu,am tot umblat azi,m-am si odihnit
am dat-o si in bara rau de tot:(,dar asta e,de maine o noua zi:(
>:D<

Adella 26 mai 2010 20:21:21

Re: Jurnal anhelyto
 
Citat:

Anterior postat de anhelyto (Post 199883)
eu nu rezist momentan si dimi ma sui sus pe el dupa ce vin de la baitza....si asa vad daca am pus sau ma mentin...incerc sa fiu langa ea...dar ma gandesc serios la ceva personalizat...ceva la care sa pot sa mai calc stramb o data pe saptamana...:D
imi place si ceva strict asa...dar e mai greu cateodata din pct de vedere financiar...:-s
of...si eu am calcat stramb ieri...sa zic asa...am fct niste clatite cu gem...dar am mancat doar 4 cred...:-/...
of...ce bn ca pot sa pap fructe...:x

Buna Anhelyto:)
E oky sa-ti faci un regim persoanlizat in care sa-ti poti permite sa papi ce e prin frigder cateodata ..ce ramane ..asa fac si eu acum ..nu prea imi vine sa dau bani pe alimente cand inca am mancare in frigider..care poate nu e chiar conform unei diete stricte:) asa ca imi organizez in minte cu o seara inainte mesele:)
Mult succes:)!

anhelyto 26 mai 2010 21:27:04

Re: Jurnal anhelyto
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 201173)
Buna Anhelyto:)
E oky sa-ti faci un regim persoanlizat in care sa-ti poti permite sa papi ce e prin frigder cateodata ..ce ramane ..asa fac si eu acum ..nu prea imi vine sa dau bani pe alimente cand inca am mancare in frigider..care poate nu e chiar conform unei diete stricte:) asa ca imi organizez in minte cu o seara inainte mesele:)
Mult succes:)!

dai asta am incercat sa fac de luni incoace...sa ma incadrez in ce este...dar totusi sa nu abuzez si sa fiu la regim...:D
eu zic ca e ok....la munca mananc banane cam 2 si 2 -3 iaurtele mici...iar acasa ori un piept de pui cu ciuperci ca azi, ieri am fct clatite..am mancat doar 4-5....incerc sa nu depasesc 1200kcal...
tu ce mai faci?

anhelyto 26 mai 2010 22:01:18

Re: Jurnal anhelyto
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 200714)
Ceao anhelyto>:D<
ce faci?
o zi frumoasa sa ai:-*

ce faci licurici?...cum a fost ziua ta azi?:x
;;);;)

Adella 26 mai 2010 22:07:23

Re: Jurnal anhelyto
 
Citat:

Anterior postat de anhelyto (Post 201291)
dai asta am incercat sa fac de luni incoace...sa ma incadrez in ce este...dar totusi sa nu abuzez si sa fiu la regim...:D
eu zic ca e ok....la munca mananc banane cam 2 si 2 -3 iaurtele mici...iar acasa ori un piept de pui cu ciuperci ca azi, ieri am fct clatite..am mancat doar 4-5....incerc sa nu depasesc 1200kcal...
tu ce mai faci?

Buna Anhelyto:)
Felicitari ..o sa vezi ca va devenii obisnuinta si o sa vezi si rezultate:)
Clatitele ,trebuia sa o lasi mai moale ..una acolo de pofta mergea;;)e bine ca vrei sa ajungi la 1200 kcal ..dar sa papi sanatos :)
Eu ce sa fac ..pe aici ,imi omor timpul:) al meu se uita la meci asa ca profit sa stau cu voi:)

anhelyto 26 mai 2010 22:10:15

Re: Jurnal anhelyto
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 201376)
Buna Anhelyto:)
Felicitari ..o sa vezi ca va devenii obisnuinta si o sa vezi si rezultate:)
Clatitele ,trebuia sa o lasi mai moale ..una acolo de pofta mergea;;)e bine ca vrei sa ajungi la 1200 kcal ..dar sa papi sanatos :)
Eu ce sa fac ..pe aici ,imi omor timpul:) al meu se uita la meci asa ca profit sa stau cu voi:)

of...al meu a plecat acasa la el...:D am timp de hoinarit pe aici...si cu clatitele a fost asa un mic rasfat...nu am mai mancat de luni bune...:">
incerc sa pap sanatos...poti sa te uiti te rog pe meniurile mele sa vezi ce ar fi de corectat?
:-*poopici:x

Adella 26 mai 2010 22:16:07

Re: Jurnal anhelyto
 
Citat:

Anterior postat de anhelyto (Post 201384)
of...al meu a plecat acasa la el...:D am timp de hoinarit pe aici...si cu clatitele a fost asa un mic rasfat...nu am mai mancat de luni bune...:">
incerc sa pap sanatos...poti sa te uiti te rog pe meniurile mele sa vezi ce ar fi de corectat?
:-*poopici:x

;;)Te iert atunci:Pdin cand in cand e binevenita o pofta:)
O sa ma uit imediat:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:02:56.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO