forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal anhelyto (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3774)

anhelyto 13 aug 2010 09:41:08

Re: Jurnal anhelyto
 
Citat:

Anterior postat de Flori V. (Post 287963)
Ei bravo. Poate musafirii au fost afectati de caldura si de aia au intarziat putin.
Eu am observat la mine ca au fost dereglati de la canicula pentru ca iau pastile si imi vin la fix, luna de luna. Luna trecuta insa au venit cu vreo 3 zile mai devreme.... deci sunt si ei pe aratura cu caldura asta :D

mie mi s-a dereglat de la nervi....m-am consumat si agitat foarte mult si cred ca si nervii au un cuvant de zis....:D

Flori V. 13 aug 2010 09:54:41

Re: Jurnal anhelyto
 
Citat:

Anterior postat de anhelyto (Post 287984)
mie mi s-a dereglat de la nervi....m-am consumat si agitat foarte mult si cred ca si nervii au un cuvant de zis....:D

Raluca, ia-le si tu mai usor. Daca de la varsta ta te dereglezi cu nervii gandeste-te cum va fi cand chiar vei avea probleme. O sa dai de multe in viata, incearca sa gandesti mai relaxat, ok?
Te pupaces >:D<

anhelyto 13 aug 2010 10:00:55

Re: Jurnal anhelyto
 
Citat:

Anterior postat de Flori V. (Post 287991)
Raluca, ia-le si tu mai usor. Daca de la varsta ta te dereglezi cu nervii gandeste-te cum va fi cand chiar vei avea probleme. O sa dai de multe in viata, incearca sa gandesti mai relaxat, ok?
Te pupaces >:D<

pai asta imi propun....cel putin asta am facut mai devreme...am lasat clienta sa urle ca nebuna si eu mi-am vazut de treaba....:D
pt ca sa imi stric sanatatea cu ea?;)
e si faza ca la mine la munca e mult stres....deci asa e domeniul facut...:-s

Flori V. 13 aug 2010 10:02:39

Re: Jurnal anhelyto
 
Citat:

Anterior postat de anhelyto (Post 288004)
pai asta imi propun....cel putin asta am facut mai devreme...am lasat clienta sa urle ca nebuna si eu mi-am vazut de treaba....:D
pt ca sa imi stric sanatatea cu ea?;)
e si faza ca la mine la munca e mult stres....deci asa e domeniul facut...:-s

Cu rabdarea trecem marea Raluca!
E de la canicula, de aia urla toata lumea :)):))

anhelyto 13 aug 2010 10:10:04

Re: Jurnal anhelyto
 
Citat:

Anterior postat de Flori V. (Post 288008)
Cu rabdarea trecem marea Raluca!
E de la canicula, de aia urla toata lumea :)):))

nu au decat....eu inca am ramas "socata" dupa treaba de ieri....pot sa urle azi cat vor....cand o sa ii povestesc lu colegamea o sa rada pe burta .....:D
am tyestul facut ieri cu mine in poseta sa fiu sigura ca nu am vazut aiurea:))
mami azi dimi ma intraba: si cum a iesit? dah:negativ...doar ti-am zis si aseara...;;)dar era atat de obosita si ea ca a uitat!:D

Flori V. 13 aug 2010 12:26:40

Re: Jurnal anhelyto
 
Citat:

Anterior postat de anhelyto (Post 288017)
nu au decat....eu inca am ramas "socata" dupa treaba de ieri....pot sa urle azi cat vor....cand o sa ii povestesc lu colegamea o sa rada pe burta .....:D
am tyestul facut ieri cu mine in poseta sa fiu sigura ca nu am vazut aiurea:))
mami azi dimi ma intraba: si cum a iesit? dah:negativ...doar ti-am zis si aseara...;;)dar era atat de obosita si ea ca a uitat!:D


Aoleo! I-ai zis si mamei tale? Inseamna ca aveti o relatie foarte apropiata. Eu la varsta ta eram tocilara si nici nu stiam ce sunt aia baieti... sau ma rog, stiam.... dar gen pupicei in oras, plimbarici in parc... din astea.
Eu cred ca si acum mi-ar fi nu stiu cum sa-i zic mamei ca e posibil sa o fac mamaie :)):)):)):)):)):)):))

anhelyto 13 aug 2010 12:56:41

Re: Jurnal anhelyto
 
Citat:

Anterior postat de Flori V. (Post 288201)
Aoleo! I-ai zis si mamei tale? Inseamna ca aveti o relatie foarte apropiata. Eu la varsta ta eram tocilara si nici nu stiam ce sunt aia baieti... sau ma rog, stiam.... dar gen pupicei in oras, plimbarici in parc... din astea.
Eu cred ca si acum mi-ar fi nu stiu cum sa-i zic mamei ca e posibil sa o fac mamaie :)):)):)):)):)):)):))

chiar cand am plecat sa fac nani i-qm zis lu mama noapte buna mamaie...si ea mi-a zis noapte buna mamico....:D

Flori V. 13 aug 2010 13:06:03

Re: Jurnal anhelyto
 
Citat:

Anterior postat de anhelyto (Post 288237)
chiar cand am plecat sa fac nani i-qm zis lu mama noapte buna mamaie...si ea mi-a zis noapte buna mamico....:D

Oh my God!:-o:-o:-o:-o:-o:-o

anhelyto 13 aug 2010 20:48:32

Re: Jurnal anhelyto
 
Citat:

Anterior postat de Flori V. (Post 288251)
Oh my God!:-o:-o:-o:-o:-o:-o

am ras una de alta.....ce sa facem si noi am facut haz de necAZ.....;;;)

anhelyto 13 aug 2010 20:54:04

Re: Jurnal anhelyto
 
CE FACETI SALBUTELOR?
EU SBORD CATEVA SUNT LA ACTE SI AM DEJA LA BORD CATEVA PAHARE DE BIANCO SI BERE....:-s
:-sCRED CA MAINE O SA MA DOARA CAPUL DE MOR....
AM PRINS SI EU LOC LA PC SI AM VENIT SA VA VAD...
ATATA TIMP CAT POT SA MAKI SCRIU SI MAI STIU PAROLA INSEAMNA CA SUNT OK:))
IMI VINE SA II DAU SMS LU IUBI SA II ZIC CA IMI E DOR DE EL DAR NU VREAU...CHIAR DACA MA ARDE....VREAU SA VAD DACA ARE EL DE GAND SA FACA PASUL ASTA:-/
AZI M-A SUNAT SA MA INTREBE CA FAC SI DACA AM MAI FCT UN TEST....;)
DECI II PASA SI ....
VA POOP SI POATE MAI VB


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:09:41.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO