forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal anhelyto (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3774)

anhelyto 30 aug 2010 11:10:00

Re: Jurnal anhelyto
 
fetelor cantarul mi-a aratat azi dimi 56.20....:x:x:x
inca nu schimb tiketul, ma mai uimesc si maine:)):)):))

andra_aly 30 aug 2010 11:16:44

Re: Jurnal anhelyto
 
Citat:

Anterior postat de anhelyto (Post 307442)
fetelor cantarul mi-a aratat azi dimi 56.20....:x:x:x
inca nu schimb tikerul, ma mai uimesc si maine:)):)):))

Wow:x super ralu! bravooo!!>:D<
eu l-am schimbat:P te pup. sa ai o zi frumoasa>:D<
Nu mai ai mult pana la target:D

anhelyto 30 aug 2010 12:01:42

Re: Jurnal anhelyto
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 307456)
Wow:x super ralu! bravooo!!>:D<
eu l-am schimbat:P te pup. sa ai o zi frumoasa>:D<
Nu mai ai mult pana la target:D

nu mai am mult, dar cred ca nu am sa ma opresc aici:)):)):))...am sa ma opresc cand voi fi eu multumita de mine:D
sa ai o zi frumoasa.....>:D<
eu am visat iar urat aseara si iar am o stare aiurea.....:(

andra_aly 30 aug 2010 12:10:03

Re: Jurnal anhelyto
 
Aia da:D dar sunt sigura ca nu mai ai mult;) important e sa te tii de treaba;)
of, pai te gandesti la prea multe prostii de aia nu dormi bine:-s
eu acum merg sama imbrac ca trebuie sa plec la munca. ma duce mama la gara . ca nu lucreaza dupamasa. ;)
te pupic:-*

anhelyto 30 aug 2010 17:37:32

Re: Jurnal anhelyto
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 307537)
Aia da:D dar sunt sigura ca nu mai ai mult;) important e sa te tii de treaba;)
of, pai te gandesti la prea multe prostii de aia nu dormi bine:-s
eu acum merg sama imbrac ca trebuie sa plec la munca. ma duce mama la gara . ca nu lucreaza dupamasa. ;)
te pupic:-*

pai ma tin de treaba....dar azi am dat-o cu bata in balta:(
am fost atat de ocupata ca abea am avut timp sa respir... deci azi am papat cam asa pana la ora asta: un iaurt activia de baut simplu, o conserva de macrou cu 3 feliute de paine graham, o portocala, si ma duc acasa si imi fac un piept de pui cu garnitura de salata de rosii;;). am papat painica sa ma ajute la cal...dar nu stiu cat de mult a ajutat:-s
ma duc sa calculez

Adella 30 aug 2010 17:51:28

Re: Jurnal anhelyto
 
>:D<>:D<Hei Ralu ;;)
Felicitari pentru scadere>:D<>:D<>:D<
Ce faci?

andra_aly 30 aug 2010 20:39:50

Re: Jurnal anhelyto
 
Of... foarte rau. ce sa iti mai zic? sa te mai cert?:-/ ca meriti. eu stiu ca ezsti tot cu treaba dar trebuie sa gasesti solutia cea mai buna. daca continui tot asa nu e de bine. ok?
in rest ce mai zici? esti cu iubi? sau ai cazut franta de oboseala? te pup si ai grija de tine. n buna daca nu mai intrii>:D<

anhelyto 31 aug 2010 13:06:12

Re: Jurnal anhelyto
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 308206)
Of... foarte rau. ce sa iti mai zic? sa te mai cert?:-/ ca meriti. eu stiu ca ezsti tot cu treaba dar trebuie sa gasesti solutia cea mai buna. daca continui tot asa nu e de bine. ok?
in rest ce mai zici? esti cu iubi? sau ai cazut franta de oboseala? te pup si ai grija de tine. n buna daca nu mai intrii>:D<

Citat:

Anterior postat de Adella (Post 307909)
>:D<>:D<Hei Ralu ;;)
Felicitari pentru scadere>:D<>:D<>:D<
Ce faci?

PAI am fost cu iubi, dar nu mi-a mers netul si de aceea nu am mai intrat...am o problema la cablu....si cred ca tre sa imi procur altul:D
stiu ca meriti sa macerti....sunt constienta ca nu este ok....dar nu am nici timp si nici cu bugetul nu stau prea extraordinar sa imi pot permite mai mult....:-s
pai am avut o durere de cap de la nemancat de nu mai stiam de mine...:-s...mi-a trecut doar cu somn #:-s

buna ade!>:D<
uite la munca...ma gandesc ce sa fac, cum sa mananc ca azi am zi lunga daca ajung la 10 acasa zic sarumana...avem inventar dupa program:((.
in rest ok....imi impart timpul cum pot mai bine:-*

Flori V. 03 sep 2010 09:11:46

Re: Jurnal anhelyto
 
Hei Raluca, ce mai faci? Ti-am vazut pozele, esti o dulce!
Cum merge treaba? Felicitari pentru scadere si tine-o tot asa.
Iti doresc zile cat mai relaxante si spor in toate!

anhelyto 06 sep 2010 19:09:16

Re: Jurnal anhelyto
 
buna seara fetelor!>:D<
sper sa revin si eu in curand printre voi!
am o problema cu laptopul, din cauza modemului, si cred ca nu mai face face la cablux-(. si am sa il dau lu fratimu sa il refaca:D
sa fac un raport mic: am fost cuminte si am papat doar de dieta, iar cantarul de vreo saptamana si ceva a ra:Dmas blocat la 56.6....dar nu ma agit prea tare....macar ma mentin;)
ce e drept nu am facut sport, dar nici nu am reusit sa mananc a ore aproximativ fixe cum mi-am propus.
dar am papat papica de dieta: gratar, salate, sau tocanita de cartofei, sau fasolica....fara carnita...nu le-am amestecat...;;)
si acum am sa ma pun sa pap un piept de pui cu ciuperci facut de mine la cuptor....cu rosii,ceapa, ardei.....:">
voi ce mai faceti fetelor?;;):-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:42:30.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO