forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Cristina-schimbare (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=11679)

cristinax 28 iun 2012 08:05:27

Re: Jurnal Cristina-schimbare
 
Buna dimineata [*72*]
Acum m-am trezit si merg sami fac o cafea.[*mic-dejun*] si o sa beau vreo 2 pahare de apa.

Georgii 28 iun 2012 08:39:21

Re: Jurnal Cristina-schimbare
 
Citat:

Anterior postat de cristinax (Post 1078597)
Am facut o lista la care sa ma uit cand am nevoie de motivatie:


Vreau sa fiu o slabuta la fel ca si voi sa ma simt bine in pielea mea.Sa ma simt frumoasa si atragatoare.
Vreau sa nu-mi fie rusine sa port un costum de baie.
Vreau sa mananc sanatos si sa nu ma simt umflata dupa ce mananc.
Vreau sa fiu stapana pe mine atunci cand apare vre-o tentatie.
Vreau sa am o alimentatie sanatoasa si sa mananc orice dar cu masura.
Vreau sa-mi dovedesc ca am ambitie.
Vreau ca iubitul meu sa fie mandru de mine.


Dar tu esti mandra de iubitul tau? Vad ca toate ziceti ca vreti sa aratati bine pentru ei... dar ei ce sacrificii fac pentru noi/voi? :D
Nu e neaparat legat de tine, am eu o chichita in general cu asta :D.

Georgii 28 iun 2012 08:40:15

Re: Jurnal Cristina-schimbare
 
Citat:

Anterior postat de cristinax (Post 1079198)
Buna dimineata [*72*]
Acum m-am trezit si merg sami fac o cafea.[*mic-dejun*] si o sa beau vreo 2 pahare de apa.

Neata, soare. Hai la mine la o cafea! :-* Micul dejun.. ce servesti?

cristinax 28 iun 2012 08:55:21

Re: Jurnal Cristina-schimbare
 
Niste poze cu mine sa ma conoasteti mai bine [*poza*]

cristinax 28 iun 2012 09:11:27

Re: Jurnal Cristina-schimbare
 
Sunt foarte mandra de el si il iubesc mult si stiu ca el e mandru de mine oricum dar asta este o motivatie pentru mine sa ma placa mai mult. La micul dejun azi am baut cafeaua si apa cat am putut o sa beau un pahar cu lapte 250 ml si nu mai am timp sami fac o omleta cum voiam ca trebuie sa plec. Am sa mananc 2 crackeri integrali misura.

Georgii 28 iun 2012 09:16:26

Re: Jurnal Cristina-schimbare
 
Citat:

Anterior postat de cristinax (Post 1079264)
Sunt foarte mandra de el si il iubesc mult si stiu ca el e mandru de mine oricum dar asta este o motivatie pentru mine sa ma placa mai mult. La micul dejun azi am baut cafeaua si apa cat am putut o sa beau un pahar cu lapte 250 ml si nu mai am timp sami fac o omleta cum voiam ca trebuie sa plec. Am sa mananc 2 crackeri integrali misura.

Ok, te inteleg. Sa fie de durata!;;)
Ok, poate maine ai timp de omleta! :-* Mai vorbim! ;;)

Anca22 28 iun 2012 09:56:39

Re: Jurnal Cristina-schimbare
 
Citat:

Anterior postat de cristinax (Post 1079252)
Niste poze cu mine sa ma conoasteti mai bine [*poza*]

Esti o slabuta frumoasa:).Sandalele de mireasa sunt super;)sper sa fie si foarte comode

cristinax 29 iun 2012 21:25:43

Re: Jurnal Cristina-schimbare
 
Azi am vazut-o pe Pika o fosta colega de-a mea din liceu si era putin durdulie pe vremea aceea.Ei bine azi arata super a slabit mult si ii sta foarte bine. Imi doresc din suflet sa slabesc si eu si m-am ambitionat mai tare nu o sa ma las pana nu arat cum vreu.

cristinax 02 iul 2012 20:55:59

Re: Jurnal Cristina-schimbare
 
Salutare lume nu am disparut doar ca nu prea am avut timp.Zilele astea am lucrat mult, ieri am fost la munca toata ziua a fost ok dieta merge bine nu am trisat am baut multa apa am mancat relativ putin am mancat multe legume si fructe deci ma simt ok. Motivatie este, rabdare este, mai e unpic si o sa ajung si la greutatea mult dorita. O sa ma tin de treaba si o sa revin cu informatii noi.

cristinax 13 iul 2012 22:25:31

Re: Jurnal Cristina-schimbare
 
Nu reusesc sa ma tin de dieta! Fac sport, mananc normal, nu mananc seara, mananc portii mici stiu foarte bine cum trebuie sa fac sa slabesc sunt informata bine in acest lucru dar oricat as incerca nu pot sa am un stil de viata sanatos.Azi fac sport, mananc putin si sanatos maine vad un biscuite si pana nu gust nu ma las.Nu ca as vrea dar asa patesc am incercat sa beau apa cand imi trebuie ceva dulce sau cafea sau mere dar cand ma plictisesc tot acolo ajung.La mine daca gust pe urma nu ma mai opresti daca reusesc sa trec peste pofta de dulce fara sa gust deloc e ok asa am slabit acum 3 ani nu am gustat am mancat sanatos si mai putin si cu sport si a fost ok dar acuma nu mai pot. Va rog sa ma ajutati cumva nu vreau sa ma ingras, de slabit ma consider ok doar putin la picioare mai vreau sa slabesc dar vreau sa ma pot abtine de la dulciuri sa nu ma gandesc la maincare non stop ca atunci cand zic ca ma apuc de dieta.Va rog mult ajutati-ma.:((


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:59:55.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO