forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Diana-dieta Dukan (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=11836)

dyiu 28 aug 2012 12:22:00

Jurnal Diana-dieta Dukan
 
Buna ma numesc Diana am 19 ani si doresc sa slabesc cam 15 kg ......m-am gandit ca dieta Dukan este una accesibila pentru mine asa ca in sfarsit mi-am facut curaj sa o incep......am sa va spun ce mananc in fiecaere zi si am sa astept pareri si sfaturi.
[*tigru*][*tigru*][*tigru*]
De azi incep drumul spre visu de a fi o slabuta!!

supermire83 28 aug 2012 12:27:16

Re: Jurnal Diana-dieta Dukan
 
Citat:

Anterior postat de dyiu (Post 1120200)
Buna ma numesc Diana am 19 ani si doresc sa slabesc cam 15 kg ......m-am gandit ca dieta Dukan este una accesibila pentru mine asa ca in sfarsit mi-am facut curaj sa o incep......am sa va spun ce mananc in fiecaere zi si am sa astept pareri si sfaturi.
[*tigru*][*tigru*][*tigru*]
De azi incep drumul spre visu de a fi o slabuta!!


Bine ai venit Diana>:D<
Ma bucur ca ai decis sa slabesti, o sa reusesti sa ajungi la kg dorite.
Te asteptam cu raportul in fiecare zi;)

happygirldiana 28 aug 2012 23:41:51

Re: Jurnal Diana-dieta Dukan
 
Citat:

Anterior postat de dyiu (Post 1120200)
Buna ma numesc Diana am 19 ani si doresc sa slabesc cam 15 kg ......m-am gandit ca dieta Dukan este una accesibila pentru mine asa ca in sfarsit mi-am facut curaj sa o incep......am sa va spun ce mananc in fiecaere zi si am sa astept pareri si sfaturi.
[*tigru*][*tigru*][*tigru*]
De azi incep drumul spre visu de a fi o slabuta!!

Seara buna, tiza draga!>:D<
Bine ai venit pe SLabute!AICI gasesti mai multe detalii despre dieta Dukan si vei cunoaste slabutele care au adoptat aceasta dieta!Sper sa ai rezultate cu ea!Multa rabdare, ambitie si perseverenta sa ai!
Bafta!:-*>:D<

marina19 29 aug 2012 00:06:19

Re: Jurnal Diana-dieta Dukan
 
Buna diana >:D< bine ai venit !!
si eu tot dukan tin..azi a fost prima zi ...
cand ai incept o ?? sport faci?

dyiu 30 aug 2012 16:47:10

Re: Jurnal Diana-dieta Dukan
 
Buna teoretic ar fi trebuit sa tin mai repede dar practic de azi,,,,,,,chiar si azi am calcat un pic stramb../

dyiu 30 aug 2012 16:49:13

Re: Jurnal Diana-dieta Dukan
 
sport am sa fac o ora de plimbare cu bicileta de inceput........sa vedem....... eu sper sa slabesc pentru ca am o gramada de haine care nu ma mai incap.....si tot timpu mi-am dorit sa fiu slabuta:x:x:x:x:x

dyiu 30 aug 2012 20:14:48

Re: Jurnal Diana-dieta Dukan
 
Buna fetelor eu azi am facut 30 de minute de miscare,..........m-am plimbat cu bicileta ..........eu zic ca de inceput e bine.........voi cum stai cu slabitul?:D

dyiu 31 aug 2012 15:27:15

Re: Jurnal Diana-dieta Dukan
 
Salutare ce mai faceti?
Ce mancati voi conform fazei de atac a dietei Dukan?
Eu am mancat azi iaurt , branza telemea., gratar, o cana de lapte(de vaca) si la cina care o sa fie pe la ora 18 am sa beau un iaurt zuzu.......
Eu zic ca e ok?
nuhh?


nicoleta100 01 sep 2012 00:18:36

Re: Jurnal Diana-dieta Dukan
 
Citat:

Anterior postat de dyiu (Post 1122491)
Salutare ce mai faceti?
Ce mancati voi conform fazei de atac a dietei Dukan?
Eu am mancat azi iaurt , branza telemea., gratar, o cana de lapte(de vaca) si la cina care o sa fie pe la ora 18 am sa beau un iaurt zuzu.......
Eu zic ca e ok?
nuhh?


daca iaurtul ,branza si laptele au fost o,1% grasime ,iar gratarul din carne slaba de pui ,a fost conform fazei de atac Dukan!:D
multa bafta!

dyiu 01 sep 2012 15:33:41

Re: Jurnal Diana-dieta Dukan
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 1122705)

daca iaurtul ,branza si laptele au fost o,1% grasime ,iar gratarul din carne slaba de pui ,a fost conform fazei de atac Dukan!:D
multa bafta!


In cat timp ai slabit cele 18 kg?


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:52:34.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO