forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal JEN (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=9975)

Jen 11 aug 2011 10:43:36

Re: Jurnal JEN
 
Citat:

Anterior postat de Geanynna (Post 755861)
Hello Darling !!!!!!!
ma primesti in vizita si pe mine?? sper ca da [*41*]
[*53*][*117*][*trandafiri*][*57*][*fluture*] am adunat toate floricele si ti le-am adus in dar !!!!>:D<

Heeeeei! >:D<
Bine ai venit Tiza mea ... stii? asa se numesc persoanele cu acelas nume ... ma rog, trebuie sa fie identic, dar e ok si asa :))
Vai, ce primire imi faci... :">
Multumesc frumos, te mai astept la o cafa, la o poveste ... :>

Jen 11 aug 2011 10:44:47

Re: Jurnal JEN
 
Citat:

Anterior postat de coco23 (Post 755890)
Ce casuta draguta ai:P

Multumesc Irina, ti-am raspuns dincolo, la cealalta casuta .. a tuturor! ;;)
Te mai astept in vizita la mine! >:D<

Geanynna 11 aug 2011 10:46:04

Re: Jurnal JEN
 
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 756067)
Heeeeei! >:D<
Bine ai venit Tiza mea ... stii? asa se numesc persoanele cu acelas nume ... ma rog, trebuie sa fie identic, dar e ok si asa :))
Vai, ce primire imi faci... :">
Multumesc frumos, te mai astept la o cafa, la o poveste ... :>

yup, stiu:x
vin vin, stai linistita :))>:D<

Jen 11 aug 2011 10:48:37

Re: Jurnal JEN
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 755899)
Good morning, good morning, to you, to you!!!!

Felicitari pt jurnal, pt kg pierdute , pt faptul ca ai picioare subtiri, si pt ca faci sport , si pt ca nu ai prbl cardiace ca mine, si ....nu mai stiu pt ce :P dar Felicitari!!!!!

Salut Riky ... colega mea! ;;)
Multumesc pentru toate ... Asa e ormatul meu, mar, cu picioare subtiri, desi parca acum ... mi se schimba fora corpului. habar nu am. asa mi se pare ... :-??
Imi pare rau sa aud ca ai probleme cardiace. Asa, orice te oboseste. :( Si fratele meu e la fel. :)
Si lui i este indicat sa faca cat mai putin sport si sa nu isi forteze inima. Atat cat poti sa faci, fa ... chiar daca asta inseamna sa meri pe jos ore in sir, conteaza sa faci oricat de putin, cum ziceam si la cealalta grupa SPORTUL iti iarta pacatele alimentare. ;;)
Desi am vazut ca faci ceva program super solicitant, cum te descurci? :D

Jen 11 aug 2011 10:49:28

Re: Jurnal JEN
 
Citat:

Anterior postat de Geanynna (Post 756072)

yup, stiu:x
vin vin, stai linistita :))>:D<

O sa trec si eu pe la tine, daca ma primesti! :D

Pumpkin 11 aug 2011 10:52:41

Re: Jurnal JEN
 
Buna Jen >:D< Am trecut si eu pe la tine prin casuta sa te felicit pt kg pierdute[*2*][*1*][*103*][*21*]
Acum mentinerea! Dar ai grija, mie mi se pare mult mai grea decat slabirea propriu zisa:-s Niciodata nu am fost in stare sa ma mentin.. Sper ca tu ai mai multa ambitie :D

Geanynna 11 aug 2011 10:59:04

Re: Jurnal JEN
 
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 756076)
O sa trec si eu pe la tine, daca ma primesti! :D

claaaar>:D<:-*

riky 11 aug 2011 11:01:30

Re: Jurnal JEN
 
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 756075)
Salut Riky ... colega mea! ;;)
Multumesc pentru toate ... Asa e ormatul meu, mar, cu picioare subtiri, desi parca acum ... mi se schimba fora corpului. habar nu am. asa mi se pare ... :-??
Imi pare rau sa aud ca ai probleme cardiace. Asa, orice te oboseste. :( Si fratele meu e la fel. :)
Si lui i este indicat sa faca cat mai putin sport si sa nu isi forteze inima. Atat cat poti sa faci, fa ... chiar daca asta inseamna sa meri pe jos ore in sir, conteaza sa faci oricat de putin, cum ziceam si la cealalta grupa SPORTUL iti iarta pacatele alimentare. ;;)
Desi am vazut ca faci ceva program super solicitant, cum te descurci? :D

Asta-i viata, jen, coleguta de suferinta, care de fapt acum nu mai e la suferinta :))
Nimeni nu-i perfect, eu is ca vorba aia: toate bubele in...fundul babei noastre, si endometrioza, si probleme cardiace, bine, e adevarat ca de un an le tin sub control.
Nu rezist la innot mai mult de 4-5 ture de bazin normal si 3-4 maxim de bazin olimpic, de alergat, ala e si mai si ca innotul pt mine, ma solicita mult prea mult, sunt cacanie in dungi dupa ce alerg 2 km. La bicicleta si role ma descurc fara limite, pacat ca nu mai am role (daaar i le mai fur "baietelului" meu din cand in cand) si acum ma rezum la ceva, care , dupa ce ma uitasem la filmulete, am zis, mama nu pot sa fac eu asa ceva, si acum dupa 2 saptamani mor dupa program, e super....e program gen muscles burn fat, care imbina cardio cu ridicatul greutatilor, si crede-ma imi ridica pulsul cam ca innotul si transpir ca >:). dupa 30 de minute...doar ca acum m-am obisnuit prea mult cu greutati de 4 kg si trebuie sa investesc deva banunti in cantere detasabile(free weights). Dar, all in all, I feel damn good

Jen 11 aug 2011 11:09:10

Re: Jurnal JEN
 
Citat:

Anterior postat de Pumpkin (Post 756085)
Buna Jen >:D< Am trecut si eu pe la tine prin casuta sa te felicit pt kg pierdute[*2*][*1*][*103*][*21*]
Acum mentinerea! Dar ai grija, mie mi se pare mult mai grea decat slabirea propriu zisa:-s Niciodata nu am fost in stare sa ma mentin.. Sper ca tu ai mai multa ambitie :D

Salut Pumpkin. Ce nick simpatic ai! :))
Multumesc de vizita, noi nu cred ca ne cunoastem, insa pentru toata lumea eu sunt Gianina.
Te cred si ... stiu ce ma asteapta, insa daca tot am ajuns aici, am sa fac si pe dracu in patru doar sa raman aici. ;;)
TREBUIE! nu e optional, iar daca nu nu si nu .. o iau de la inceput, nu e tragedie, nu e capat si nici sfarsit de lume.
Punct si de la capat. Insa ... nu am simtit pana acum ca am tinut dieta, nu mi-am refuzat nimic.

Pumpkin 11 aug 2011 11:14:35

Re: Jurnal JEN
 
Eu sunt Cosmina :D E mult mai usor sa te mentii daca spui ca nu ti-ai refuzat nimic.. asa nu o sa simti nevoia sa dai iama in toate mancarurile "interzise" :D Asa am slabit si eu pana acum, singurul lucru la care am renuntat : Cola :))


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:59:19.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO