forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=10236)

mutulica 18 nov 2011 18:17:58

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
eu am mai facut 30 minute de zumba...deci in total pe azi o ora de sport, parca asi vrea sa fac mai mult, dar nu am timp si nici dispozitie; motiveaza-te Gabi, ca ne motivam asa una pe alta si iesi ceva bun din asta; ce zici de o provocare de luni sa incepem din noi slim in 6??? ar fi o treaba asa???
am citit ceva de concurs dar nu detaliat, nu vreau sa ma bag deoarece din 5 decembrie pina la sfirsitul lui decembrie o sa fiu la sesiune si n-o sa mai am timp nici de mincat, nici de sport...si de aia; tu vrei???


happygirldiana 18 nov 2011 18:26:08

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 849140)
eu am mai facut 30 minute de zumba...deci in total pe azi o ora de sport, parca asi vrea sa fac mai mult, dar nu am timp si nici dispozitie; motiveaza-te Gabi, ca ne motivam asa una pe alta si iesi ceva bun din asta; ce zici de o provocare de luni sa incepem din noi slim in 6??? ar fi o treaba asa???
am citit ceva de concurs dar nu detaliat, nu vreau sa ma bag deoarece din 5 decembrie pina la sfirsitul lui decembrie o sa fiu la sesiune si n-o sa mai am timp nici de mincat, nici de sport...si de aia; tu vrei???


Scumpa, tu ai trecut pe hipocalorica, la fel ca mine?:);))Se pare ca Rina nu e de noi:))

azra 18 nov 2011 19:13:11

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 849140)
eu am mai facut 30 minute de zumba...deci in total pe azi o ora de sport, parca asi vrea sa fac mai mult, dar nu am timp si nici dispozitie; motiveaza-te Gabi, ca ne motivam asa una pe alta si iesi ceva bun din asta; ce zici de o provocare de luni sa incepem din noi slim in 6??? ar fi o treaba asa???
am citit ceva de concurs dar nu detaliat, nu vreau sa ma bag deoarece din 5 decembrie pina la sfirsitul lui decembrie o sa fiu la sesiune si n-o sa mai am timp nici de mincat, nici de sport...si de aia; tu vrei???


da eu as vrea sa ma bag la concurs...parca as avea nevoie de o motivare mai mare:D
si....da de luni ne bagam iar la slim in 6,dar eu tot partea 1 o fac:D

mutulica 18 nov 2011 19:22:48

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 849144)

Scumpa, tu ai trecut pe hipocalorica, la fel ca mine?:);))Se pare ca Rina nu e de noi:))

hipocalorica e mai aproape de mie, e buna si rina dar.....cred ca nu pentru noi;)

mutulica 18 nov 2011 19:25:11

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 849170)

da eu as vrea sa ma bag la concurs...parca as avea nevoie de o motivare mai mare:D
si....da de luni ne bagam iar la slim in 6,dar eu tot partea 1 o fac:D

baga-te, intradevar o sa fie o motivatie in plus>:)
pai incep si eu tot cu partea 1 - 6 zile, si apoi vedem care si ce face mai departe;).
tu ce faci?
eu mi-am hranit sotul ca a venit de la servici si ma pun pe scris referatul ca azi nu am mai scris ca lumea, toata ziua incolo si incoace cu treaba.:P

mutulica 18 nov 2011 19:26:17

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Alexandra tu ce faci, ai papat???
Ai mai facut ceva sport pe azi?


mutulica 18 nov 2011 20:48:09

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
CALORII INGERATE
Mic dejun, ora 08:00
Mere Golden, 150g - 74calorii

Gustare 1, ora 10:00
Desert de iaurt Yoli, 130g - 117calorii

Prânz, ora 12:00
Hrisca gatita (fiarta, prajita), 230g - 212 calorii
Ciuperci innabusite, 100g - 59 calorii
Salata de varza, 200g - 90 calorii
Mazare verde conservata, Vis, Alfa-Nistru, 50g - 20 calorii
Porumb dulce, Cirio, 50g -38 calorii

Cina, ora 17:00
Salata de crabi, 150g - 375 calorii
Branza de vaci 2% grasime "No Name", 200g - 176 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
TOTAL CALORII: 1161calorii

ACTIVITATI FIZICE
Activitati casnice, 150min -507 calorii
Jogging (15 km/h), 30min -390calorii
Zumba, normal, 30min - 249 calorii
Dans, rapid, 10min - 52 calorii
Metabolism bazal - 1423 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
CALORII CONSUMATE:2621 calorii

mutulica 18 nov 2011 21:39:58

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
http://dorsidor.weblog.ro/userconten...0642/mn064.gif

alexandra123 18 nov 2011 21:45:48

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 849189)
Alexandra tu ce faci, ai papat???
Ai mai facut ceva sport pe azi?


Gata cu sport am o ora de alergat imi ajunge, cu mancarea am salvat la meniu. tu ce faci? e gata referatu?

pinksirena 18 nov 2011 21:49:40

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 849381)
Gata cu sport am o ora de alergat imi ajunge, cu mancarea am salvat la meniu. tu ce faci? e gata referatu?

dak nu te superi,pot sa-ti fac o critica la meniurile tale?am vazut ca papi seara fructe...si s¡au multi carbo care dak nu sunt arsi se depun sub forma de grasime...incearca sa le mananci ca gustare,intre mese si la cina sa fie ceva carnita cu legume...>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:10:57.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO