forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Rallara 2 (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=12724)

Rallara 20 ian 2017 20:34:54

Jurnal Rallara 2
 
Bună tuturor din nou
Mi-a fost dor sa slăbesc trebuie sa recunosc, acum sa vedem dacă îmi iese din nou. Nou jurnal de pe noi plaiuri și meleaguri, cu multe schimbări în bine pentru mine fata de ultima data când am vorbit dragele mele. Și urmează schimbare în bine și în ceea ce privește greutatea mi-am propus.
Asa ca încep din nou cu South Beach, de la frumosul număr 85kg Ceva de groaza. Dar am încredere ca voi reuși. Împreună cu voi Din păcate nu mai e asa de populat forumul ca alta data dar imi va prinde bine sa intru și sa îmi pun ordine în gânduri. Și sa îmi zic oful zilnic sau cel săptămânal depinde de cat timp voi avea la dispoziție. Sper sa intru cu vesti bune
În ceea ce ma privește personal, pentru cele ce ma știu de demult pe forum, dragele mele mi-am schimbat viata cu 180 de grade. Am renunțat la o căsnicie care nu funcționa, am zis la revedere unui job care nu îmi aducea nici un sentiment de împlinire ba dimpotrivă și am schimbat și tara pentru ca asa s-au așezat lucrurile încât o am avut nevoie de o mare schimbare.
Și iata-ma acum în Glasgow, scriindu-va în drum spre Dundee alături de o noua iubire și noi planuri și noi orizonturi. Sunt aici acum de 2 ani imediat și sunt fericita Sper sa îmi aduc la indeplinire și planurile legate de sănătate și slăbit pentru ca pana la urma dacă nu avem sănătate, nu avem nimic
VA PUP cu drag pe toate și va aștept în căsuța mea.

butterfly30 20 ian 2017 21:14:42

Re: Jurnal Rallara 2
 
Mult succes! Si cu slabitul si cu toate celelalte!

alina_neamt 20 ian 2017 22:54:33

Re: Jurnal Rallara 2
 
Succes! Niciodata nu e prea tarziu! ☺

GCM 21 ian 2017 07:09:41

Re: Jurnal Rallara 2
 
[FONT="Georgia"][COLOR="Teal"][SIZE="3"]Bine ai revenit Ralucel

gily 22 ian 2017 08:31:04

Re: Jurnal Rallara 2
 
Citind ce ai scris m-am gandit ca ai avut mult curaj sa faci atatea schimbari incat sigur ca vei reusi sa ajungi unde ti-ai propus si cu greutatea.
Spune-ne mai multe despre tine.Ce lucrezi, ce citesti cum e acolo.

niculina04 23 ian 2017 01:23:54

Re: Jurnal Rallara 2
 
>:D< Abia te-am gasit:-* Multa bafta fulgulet,ma bucur enorm ca esti fericita[*1*][*1*] te astept la pov;)

LOREDANA99 26 ian 2017 15:05:52

Re: Jurnal Rallara 2
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 1427978)
Bună tuturor din nou
Mi-a fost dor sa slăbesc trebuie sa recunosc, acum sa vedem dacă îmi iese din nou. Nou jurnal de pe noi plaiuri și meleaguri, cu multe schimbări în bine pentru mine fata de ultima data când am vorbit dragele mele. Și urmează schimbare în bine și în ceea ce privește greutatea mi-am propus.
Asa ca încep din nou cu South Beach, de la frumosul număr 85kg Ceva de groaza. Dar am încredere ca voi reuși. Împreună cu voi Din păcate nu mai e asa de populat forumul ca alta data dar imi va prinde bine sa intru și sa îmi pun ordine în gânduri. Și sa îmi zic oful zilnic sau cel săptămânal depinde de cat timp voi avea la dispoziție. Sper sa intru cu vesti bune
În ceea ce ma privește personal, pentru cele ce ma știu de demult pe forum, dragele mele mi-am schimbat viata cu 180 de grade. Am renunțat la o căsnicie care nu funcționa, am zis la revedere unui job care nu îmi aducea nici un sentiment de împlinire ba dimpotrivă și am schimbat și tara pentru ca asa s-au așezat lucrurile încât o am avut nevoie de o mare schimbare.
Și iata-ma acum în Glasgow, scriindu-va în drum spre Dundee alături de o noua iubire și noi planuri și noi orizonturi. Sunt aici acum de 2 ani imediat și sunt fericita Sper sa îmi aduc la indeplinire și planurile legate de sănătate și slăbit pentru ca pana la urma dacă nu avem sănătate, nu avem nimic
VA PUP cu drag pe toate și va aștept în căsuța mea.

Wow....Raluuuuuu!!!!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

niculina04 11 feb 2017 12:54:26

Re: Jurnal Rallara 2
 
❄️❄️❄️❄️......une esti?

Rallara 13 feb 2017 14:36:57

Re: Jurnal Rallara 2
 
Of fetelor bine v-am regasit >:D<>:D<>:D<>:D<
Asa de ocupata am fost... si voi fi asa ca sa ma iertati daca nu voi prea veni in vizita in casutele voastre.:x
Da, tin South Beach de 1 luna deja dar fara prea multe rezultate, asta pentru ca nu am facut sport deloc, doar cat merg pana la servici si inapoi, adica 50 de minute dus-intors. E ceva dar... trebuie pus osul 8-|
Asa ca voi introduce ceva usor macar incepand de saptamana asta, cam de 3 ori pe saptamana, vedem ce iese.
Nu am vazut rezultate in sensul ca pe haine nu e nici o schimbare majora... ma asteptam intr-o luna totusi un 4 kg. Eh. De cantarit, nu stiu ce e cu cantarul pentru ca cred ca s-a stricat. de fiecare data cand ma urc pe el imi arata altceva. As zice ca am pierdut maxim 3kg. Probabil 2>:)
Bine fetele, inapoi pe metereze, va pup si spor la slabit!!!>:D<>:D<>:D<:x:x:x:x

niculina04 10 mar 2017 08:55:49

Re: Jurnal Rallara 2
 
Cucu madame,merge treaba?>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:29:04.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO