forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Sibel H ...Salut!..zambeste-mii!!! (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3587)

Un Pai Roz 23 apr 2010 11:43:46

Re: Jurnal Sibel H ...Salut!..zambeste-mii!!!
 
Citat:

Anterior postat de Sibel H (Post 162525)
...:-* ..Sant, doar la ,inceput am sa vad in urmatoarele saptamani cum decurge aceasta Dieta...Pana, acum sant, foarte multumita...ma ,simnt compatibila cu aceast regim...Alexandra [*57*] ...asta este pt.tine....:-*

Multumesc >:D<>:D<>:D<
daca esti compatibila e bine, o sa fie ok. vezi doar sa nu uiti ca are mai multe etape si ca nu se poate trece de la 20 g carbo pe zi la 100 si ceva fara repecursiuni....adica ai grija ca trecerea sa se faca treptat, asta pentru ca dieta sa fie cu adevarat eficienta si sa nu pui dublu la loc, cum mi s-a intamplat mie. in rest, ai grija sa bei multe lichide si sa papi divers, ca sa nu te plictisesti. probabil stii lucrurile astea, dar nu strica sa ti le reamintesc :D

Sibel H 23 apr 2010 11:44:28

Re: Jurnal Sibel H ...Salut!..zambeste-mii!!!
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 162490)

:) ...Andra, esti o dulceata ..de fata....>:D<...[*1*] ... si asta pt.tine...:-*

Sibel H 23 apr 2010 11:51:00

Re: Jurnal Sibel H ...Salut!..zambeste-mii!!!
 
Citat:

Anterior postat de Un Pai Roz (Post 162530)

Multumesc >:D<>:D<>:D<
daca esti compatibila e bine, o sa fie ok. vezi doar sa nu uiti ca are mai multe etape si ca nu se poate trece de la 20 g carbo pe zi la 100 si ceva fara repecursiuni....adica ai grija ca trecerea sa se faca treptat, asta pentru ca dieta sa fie cu adevarat eficienta si sa nu pui dublu la loc, cum mi s-a intamplat mie. in rest, ai grija sa bei multe lichide si sa papi divers, ca sa nu te plictisesti. probabil stii lucrurile astea, dar nu strica sa ti le reamintesc :D

..:).. Imi, face placere sa primesc sfaturi....ai scris m-ai sus ca si tu ai tinut Atkins....normal ca ai o anumita experienta..si sfaturile tale sant bine venite oricand...sa-mi scri din experienta ta...de variat manac destul de variat...ceaiuri folosesc verde si din plante...sant, grupa sanguina 0 ....deci cu carnea ma impac bine cu legumele nu prea cu fructele asa si asa ..deci nu ar fi o problema...sa ,vad in viitor cum vor decurge lucrurile...am ,nevoie de sfaturi....:-*

Un Pai Roz 23 apr 2010 11:57:33

Re: Jurnal Sibel H ...Salut!..zambeste-mii!!!
 
Citat:

Anterior postat de Sibel H (Post 162545)
..:).. Imi, face placere sa primesc sfaturi....ai scris m-ai sus ca si tu ai tinut Atkins....normal ca ai o anumita experienta..si sfaturile tale sant bine venite oricand...sa-mi scri din experienta ta...de variat manac destul de variat...ceaiuri folosesc verde si din plante...sant, grupa sanguina 0 ....deci cu carnea ma impac bine cu legumele nu prea cu fructele asa si asa ..deci nu ar fi o problema...sa ,vad in viitor cum vor decurge lucrurile...am ,nevoie de sfaturi....:-*

daca ai nevoie se sfaturi, eu ti le dau, ca am tinut de multe ori Atkins. am renuntat pentru ca simteam ca nu mai mi se potriveste, acum prefer o dieta personalizata...insa eu inca o consider o dieta pentru slabit foarte buna! :D


te pupacesc ca fug, trebuie sa plec la munca! :-*:-*:-*

Sibel H 23 apr 2010 12:10:39

Re: Jurnal Sibel H ...Salut!..zambeste-mii!!!
 
Citat:

Anterior postat de Un Pai Roz (Post 162553)

daca ai nevoie se sfaturi, eu ti le dau, ca am tinut de multe ori Atkins. am renuntat pentru ca simteam ca nu mai mi se potriveste, acum prefer o dieta personalizata...insa eu inca o consider o dieta pentru slabit foarte buna! :D


te pupacesc ca fug, trebuie sa plec la munca! :-*:-*:-*

...:).... Alexandra ,dar vad ca mai..ai putin de slabit...o luna s-au doua tu te eliberezi, de toate kg...o sa ai o vara minunata...slabuta si frumoasa...eu sant prima data la dieta Atkins...in urma cu doi ani am devenit vegetariana ..si au inceput problemele...eram racita tot timpul permanent,plina de alergi care mai de care si nu gaseau medici cauza...balonata tot timpul,plus ca am acumulat 10 kg.plus...in zilele trecute o saptamana jumate..sa d-au de un articol cu regimul Atkins...citindul mi-am dat seama ca eu inainte de a deveni vegetariana mancam identic ...detlilor din articol..si de cand am renuntat total la legume fructe..nu am mai facut nici o alergie...nici racita si nu mai i-au cu pumnul tot felul de medicamente pt.diverse afectiuni....:)

Sibel H 23 apr 2010 12:11:35

Re: Jurnal Sibel H ...Salut!..zambeste-mii!!!
 
Si spor...la munca Alexandra....:-*

lovemyself 23 apr 2010 12:26:24

Re: Jurnal Sibel H ...Salut!..zambeste-mii!!!
 
[QUOTE=Sibel H;162450]Multumesc!Lovemyself...esti ,o draguta si o pritena buna .... merci,de sprijinul acordat pana acum...:-*:x[/QUOT

Cu cea mai mare placere..ma simnt privilegiata sa ma consideri prietena ta>:D<

Dupa cum observi lumea e f dragutza pe aici asa ca ne vom sprijini reciproc sii nu e voie sa dam inapoi:D

Ps: eu sunt Alexandra..inca odata imi pare tare bine ca te-am"cunosct" chiar si asa virtual:)

Take care:-*

Sibel H 23 apr 2010 12:30:25

Re: Jurnal Sibel H ...Salut!..zambeste-mii!!!
 
[QUOTE=lovemyself;162591]
Citat:

Anterior postat de Sibel H (Post 162450)
Multumesc!Lovemyself...esti ,o draguta si o pritena buna .... merci,de sprijinul acordat pana acum...:-*:x[/QUOT

Cu cea mai mare placere..ma simnt privilegiata sa ma consideri prietena ta>:D<

Dupa cum observi lumea e f dragutza pe aici asa ca ne vom sprijini reciproc sii nu e voie sa dam inapoi:D

Ps: eu sunt Alexandra..inca odata imi pare tare bine ca te-am"cunosct" chiar si asa virtual:)

Take care:-*

....;;)... Esti..o dulce..:))...deci tu erai Alexandra...in sfarsit...m-am lamurit....:))

lovemyself 23 apr 2010 12:43:08

Re: Jurnal Sibel H ...Salut!..zambeste-mii!!!
 
[QUOTE=Sibel H;162594]
Citat:

Anterior postat de lovemyself (Post 162591)
....;;)... Esti..o dulce..:))...deci tu erai Alexandra...in sfarsit...m-am lamurit....:))


Da si eu is tot Alexandra..dar si "un pai roz":D

LicuriciColorat 23 apr 2010 14:22:20

Re: Jurnal Sibel H ...Salut!..zambeste-mii!!!
 
Buna>:D<Nu prea am ce sa zic de dieta asta caci nu stiu mai nic despre ea:-/,dar iti doresc multa bafta si sa ne tii la curent cu ce papi,cu ce sport te impaci si cum evolueaza situatia ta>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:22:26.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO