forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Zoe (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=2193)

karemina 11 ian 2010 16:51:01

Re: Jurnal Zoe
 
Zoe trebuie sa faci curatenie in frigider in primul rand, apoi in gandire. In principiu stii ce gen de mancare iti face rau asa ca incearca sa o elimini. Multa vointa si incearca sa iti gasesti o motivatie pentru care iti doresti sa slabesti.

Zoe 12 ian 2010 08:29:35

Re: Jurnal Zoe
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 62904)
si pana in mai ajungi sigur sub 70 kg;)

oooo, asa sa fie! [-O<
am sa ma uit dupa start walking, multumesc!

Zoe 12 ian 2010 08:31:35

Re: Jurnal Zoe
 
Citat:

Anterior postat de karemina (Post 62918)
Zoe trebuie sa faci curatenie in frigider in primul rand, apoi in gandire. In principiu stii ce gen de mancare iti face rau asa ca incearca sa o elimini. Multa vointa si incearca sa iti gasesti o motivatie pentru care iti doresti sa slabesti.

mmm-da. in frigider trebuie sa mai ramina de-ale gurii si pentru omul care nu are nevoie de cura de slabire, dar cu atit mai mult ma gindesc ca o sa fie frumos sa pot sa imbrac rochitzica cind iesim impreuna pe plaja b-)

Zoe 12 ian 2010 08:35:06

Re: Jurnal Zoe
 
azi fac o tura prin piata dupa verdeturi si radacinoase, mi-e cam pofta de niste sucuri - cred ca incepe sa se cunoasca iarna, ca as minca numai crud si proaspat.
mi-am facut o sticla mare de ceai de soc si codite de cirese, so partea cu diureticul se cam rezolva, hehe.

cred ca o sa ma cintaresc din nou simbata dimineata, ca sa am de ce sa trag pina atunci, sa nu ma culc pe o ureche. ca si azi-dimineata, cind m-am trezit de capiata cu noaptea in cap, ca sa apuc sa callanetesc AM. imi place vocea lu' tanti :D

karemina 12 ian 2010 10:20:18

Re: Jurnal Zoe
 
Omul care nu tine dieta sfatuieste-l din partea mea sa te sustina si "omul meu" car nu tine dieta o face dar ma sustine cei drept cu mistoul mai mult. Eu cu tentatiile din frigider nu pre am treaba sa stea acolo eu iau doar ce imi trebuie din el :))

Zoe 12 ian 2010 11:17:08

Re: Jurnal Zoe
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 62907)
Mult succes in alungarea kilogramelor Zoe !!:)

multumesc ali! :)

Citat:

Anterior postat de karemina (Post 63356)
Omul care nu tine dieta sfatuieste-l din partea mea sa te sustina si "omul meu" car nu tine dieta o face dar ma sustine cei drept cu mistoul mai mult. Eu cu tentatiile din frigider nu pre am treaba sa stea acolo eu iau doar ce imi trebuie din el :))

cred ca o sa ma sustina, ca asa e el, sustinator de fel. si sper sa nu cad nici eu in pacatul tentatiilor. cind m-or incerca - fuga la ale mele ;)

karemina 12 ian 2010 11:52:18

Re: Jurnal Zoe
 
Si cum merg abtinerile?

Zoe 12 ian 2010 14:57:06

Re: Jurnal Zoe
 
deocamdata suportabil. adineauri ma pocnise foamea, asa ca am inhatat un mar.
diseara imi fac niste orez cu ceva legume, asa ca stau cuminte pina atunci, mai am un mar in dotare :)

karemina 12 ian 2010 15:00:52

Re: Jurnal Zoe
 
Bv. Ideea ar fi ca micul dejun si pranzul sa fie mai consistente iar cina mai lejera

Zoe 12 ian 2010 15:22:08

Re: Jurnal Zoe
 
dap, motiv pentru care am sa ma las invadata de mirosul gatitului si am sa maninc foarte putin din el - restul miine!
:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:08:50.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO