forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnalul covrigaresei :) (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=12581)

shadowdinasty 15 sep 2014 14:19:35

Re: Jurnalul covrigaresei :)
 
Ce mai faceti, slabutelor? Nu am mai scris in jurnal, dar v-am citit in fiecare zi!
Eu la lucru ca de obicei, de la 8 am exercitii cu mingea mica, dar grea de 2 kg, abia astept! Ieri am fost la Decathlon sa vad cat costa greutatile care se pun pe glezne. 40 lei alea mici de juma de kilogram... asa ca mi-am clatit ochii si atat a fost :)
De la petshop nici macar o veste, am fost si azi in vizita acolo, i-am dus papagalului un mar si un morcov :) era acolo sefa regionala care trebuie sa imi dea raspuns, dar nu mi-a zis nimic... of......

Michelina 15 sep 2014 16:36:52

Re: Jurnalul covrigaresei :)
 
Citat:

Anterior postat de shadowdinasty (Post 1361300)
Ce mai faceti, slabutelor? Nu am mai scris in jurnal, dar v-am citit in fiecare zi!
Eu la lucru ca de obicei, de la 8 am exercitii cu mingea mica, dar grea de 2 kg, abia astept! Ieri am fost la Decathlon sa vad cat costa greutatile care se pun pe glezne. 40 lei alea mici de juma de kilogram... asa ca mi-am clatit ochii si atat a fost :)
De la petshop nici macar o veste, am fost si azi in vizita acolo, i-am dus papagalului un mar si un morcov :) era acolo sefa regionala care trebuie sa imi dea raspuns, dar nu mi-a zis nimic... of......

Nu stiu ce sa zic dar eu cred ca nu e prea bine sa te arati ATAT de interesata de job. Ma indoiesc ca e atat de bine platit incat sa fie coada de aspiranti la slujba respectiva. Cand angajatorul vede ca esti atat de disperat va profita de tine ( eu sunt angajator si imi place cand lumea e interesata dar cand devine obsedata ma gandesc ca e ceva in neregula cu persoana respectiva). Daca tot era acolo sefa regionala si presupun ca v-ati vazut, puteai sa intrebi cand are un raspuns ca sa stii ce faci mai departe.

shadowdinasty 15 sep 2014 21:21:47

Re: Jurnalul covrigaresei :)
 
Am zis sa nu o stresez... si jobul e ffffffffoarte bine platit! Program super, jumatate ca aici, si salariul aproape la fel...
In fine, am fost la sala, antrenoarea ne-a enervat la maxim. Daca nu imi plateam pe inca o luna de azi abonamentul, ca si Alexandra, de maine nu ne mai vedea. Am draci acum. Daca ma enervez, consum calorii? Macar sa ma aleg si eu cu ceva...

shadowdinasty 19 sep 2014 14:17:56

Re: Jurnalul covrigaresei :)
 
Ce mai faceti, fetelor? Pentu mine ziua de azi e o zi excelenta! Tocmai am aflat ca am fost angajata la.petshop, acolo unde mi-am dorit. Incep din 1 octombrie :D
Azi la lucru pana la 18.30, de la 7 ma duc la pilates si pe urma cu un prieten la pizza, acolo inde mi-a zis KClaudia de job. Sa stit (probabil deja stiti) ca e o fata de milioane si a indraznit sa ma recomande chiar daca nu ne cunoastem. Se pare ca in lumea asta chiar mai exista oameni cu suflet!
Cu petshopul singura problema o sa fie ca nu o sa pot merge in fiecare zi la sala... dar atunci o sa fac acasa exercitii cu stepperul. Vai, de-ati sti cat sunt de fericita! Incepe sa rasara soarele si pe strada mea!

butterfly30 19 sep 2014 14:21:57

Re: Jurnalul covrigaresei :)
 
ma bcur pentru tine, felicitari!!<:-P

Michelina 19 sep 2014 15:56:01

Re: Jurnalul covrigaresei :)
 
Citat:

Anterior postat de shadowdinasty (Post 1361779)
Ce mai faceti, fetelor? Pentu mine ziua de azi e o zi excelenta! Tocmai am aflat ca am fost angajata la.petshop, acolo unde mi-am dorit. Incep din 1 octombrie :D
Azi la lucru pana la 18.30, de la 7 ma duc la pilates si pe urma cu un prieten la pizza, acolo inde mi-a zis KClaudia de job. Sa stit (probabil deja stiti) ca e o fata de milioane si a indraznit sa ma recomande chiar daca nu ne cunoastem. Se pare ca in lumea asta chiar mai exista oameni cu suflet!
Cu petshopul singura problema o sa fie ca nu o sa pot merge in fiecare zi la sala... dar atunci o sa fac acasa exercitii cu stepperul. Vai, de-ati sti cat sunt de fericita! Incepe sa rasara soarele si pe strada mea!

Pana la urma ai ajuns acolo unde ai dorit! Felicitari! :)

lidiuta 19 sep 2014 16:41:52

Re: Jurnalul covrigaresei :)
 
Ma bucur pentru tine! Felicitari!>:D<

Animis23 19 sep 2014 17:15:12

Re: Jurnalul covrigaresei :)
 
Ai vazut ce repede s-a rezolvat? Ma bucur mult pentru tine!

GCM 19 sep 2014 19:54:01

Re: Jurnalul covrigaresei :)
 
Congrats!!!Cat despre ex-ul...crede-ma, meriti ceva mai bun! Pentru oameni falsi nu ai voie sa suferi!

Prapadeala 19 sep 2014 20:05:02

Re: Jurnalul covrigaresei :)
 
Felicitari pentru job! Usor, usor se vor asea toate!


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:43:44.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO