forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnalul meu de călătorie. Miris (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=11815)

MagiqueMe 08 sep 2012 12:45:44

Re: Jurnalul meu de călătorie. Miris
 
Ciao, Miris! Mmmuah!

Am trecut sa te salut pe tine si cele 75.2 kg! Pe tine pentru ca ne asteapta o saptamana plina de reusite contra sunculitzelor (mi-a spus mie o pasarica) si kilogramelor pentru ca la cat de constincioasa esti, stiu ca nu vor mai zabovi mult la tine!!!
In alta ordine de idei, sa avem un week-end pe cinste si... don't worry, sunt cu ochii pe tine! ;)

miris 08 sep 2012 14:10:06

Re: Jurnalul meu de călătorie. Miris
 
Citat:

Anterior postat de MagiqueMe (Post 1127061)
Ciao, Miris! Mmmuah!

Am trecut sa te salut pe tine si cele 75.2 kg! Pe tine pentru ca ne asteapta o saptamana plina de reusite contra sunculitzelor (mi-a spus mie o pasarica) si kilogramelor pentru ca la cat de constincioasa esti, stiu ca nu vor mai zabovi mult la tine!!!
In alta ordine de idei, sa avem un week-end pe cinste si... don't worry, sunt cu ochii pe tine! ;)

Hello!
Bine ai venit pe la mine! Dupa cum iti spuneam si in jurnalul tau, ma bag in competitie cu mari sperante ca o sa ne ajute pe amandoua sa dam din noi tot ce avem mai ... de prisos, adica kilogramele astea grasoase!

Nu sunt eu foarte constiincioasa, fii pe pace, sunt fe fe fe pofticioasa, fac deseori dulciuri pentru copii, pizza, paste si alte nebuneli culinare din acre a infruptam inainte fara rezerve. E drept ca acum fac mai rarut si mai ... light asa.

Week-endul asta am motive de sarbatorit si azi, si maine, vom iesi in oras, asa ca sigur o sa gust cate ceva. Cred ca sambata viitoare n-ai de ce sa iti faci griji in privinta intrecerii noastre...:)) Sau poate da ... ;))

Pe locuuuuuri, fiti gaaaataaaa....START!
:)

marinuta 08 sep 2012 14:48:08

Re: Jurnalul meu de călătorie. Miris
 
salutare eu repejor pe aici nu pot sta ca micutele dorm si eu fac umai galagie...concursuri ceva nu se mai desfasoara?:(

miris 08 sep 2012 19:19:59

Re: Jurnalul meu de călătorie. Miris
 
Salut, MArinuta! Nu stiu de concursurile depe site, noi ne-am facut concursul nostru, pentru ca tot s-a nimerit sa ajungem la aceeasi greutate...

Iaca cum am mancat eu azi, mai putin cina, pe care tocmai urmeaza sa o savurez.

CALORII INGERATE
Mic dejun, ora 10:00
Lapte 1.5%, Oke!, 200ml - 86 calorii
Fulgi de cereale cu 16% fructe, Stilla Fitness Line, 30g - 106 calorii
Briose cu merisoare, 70g - 191 calorii

Prânz, ora 15:13
Castraveti, 100g - 15 calorii
Iaurt natur 3% grasime, 150g - 89 calorii
Briose cu merisoare, 40g - 109 calorii
Macrou gatit, 170g - 228 calorii
Mix de legume congelate (morcovi, brocoli si conopida), inForma, 260g - 65 calorii
Ciorba legume, mayya, 350g - 123 calorii

Gustare 2, ora 17:05
Nectarine, 110g - 49 calorii
Sfecla, gatita, fiarta, scursa de apa, 120g - 53 calorii

Cina, ora 15:18
Salata morcov, telina si mar, diamant2013, 200g - 94 calorii
Macrou gatit, 100g - 134 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
TOTAL CALORII: 1342 calorii

ACTIVITATI FIZICE
Activitati casnice, 60min - 234 calorii
Metabolism bazal - 1451 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
CALORII CONSUMATE: 1685 calorii

O seara frumoasa s light sa aveti!

marinuta 08 sep 2012 20:06:23

Re: Jurnalul meu de călătorie. Miris
 
se desfasurau concursuri...pacat ca nu se mai desfasoara...:(

MagiqueMe 08 sep 2012 21:26:46

Re: Jurnalul meu de călătorie. Miris
 
Citat:

Anterior postat de miris (Post 1127087)
Hello!
Bine ai venit pe la mine! Dupa cum iti spuneam si in jurnalul tau, ma bag in competitie cu mari sperante ca o sa ne ajute pe amandoua sa dam din noi tot ce avem mai ... de prisos, adica kilogramele astea grasoase!
Nu sunt eu foarte constiincioasa, fii pe pace, sunt fe fe fe pofticioasa, fac deseori dulciuri pentru copii, pizza, paste si alte nebuneli culinare din acre a infruptam inainte fara rezerve. E drept ca acum fac mai rarut si mai ... light asa.
Week-endul asta am motive de sarbatorit si azi, si maine, vom iesi in oras, asa ca sigur o sa gust cate ceva. Cred ca sambata viitoare n-ai de ce sa iti faci griji in privinta intrecerii noastre...:)) Sau poate da ... ;))
Pe locuuuuuri, fiti gaaaataaaa....START!
:)


LET'S GO!! :D


Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1127176)
se desfasurau concursuri...pacat ca nu se mai desfasoara...:(


Stai linistita... maine-poimaine vine slabuta cu concursul de Craciun ;;)

miris 09 sep 2012 12:26:43

Re: Jurnalul meu de călătorie. Miris
 
Iubitului meu baiat, care astazi implineste 10 ani, toata iubirea si sustinerea mea!

http://www.taf-gaming.com/e107_files...rthdaymike.jpg

marinuta 09 sep 2012 12:56:39

Re: Jurnalul meu de călătorie. Miris
 
la multi ani pustiului tau...sanatate....fericire si o copilarie frumoasa....eu pe 6 septembrie am facut 24...imbatrinesc ehehe...:))

MagiqueMe 09 sep 2012 16:53:05

Re: Jurnalul meu de călătorie. Miris
 
Citat:

Anterior postat de miris (Post 1127404)
Iubitului meu baiat, care astazi implineste 10 ani, toata iubirea si sustinerea mea!
http://www.taf-gaming.com/e107_files...rthdaymike.jpg

La multi ani din toata inimioara si din tot sufletelul meu! >:D<>:D<>:D<
Sa vezi tu ce mamica sexi si frumoasa o sa aiba anul viitor pe vremea asta! ;)

GCM 09 sep 2012 18:56:41

Re: Jurnalul meu de călătorie. Miris
 
La multi ani flacaului!!!Sa fie sanatos alaturi de mami!!!


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:50:41.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO