forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnalul unei adolescente rebele - Georgii (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=9456)

Niculae Roxana 17 feb 2012 10:05:26

Re: Jurnalul unei adolescente rebele - Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 942727)
Hai sa ne hotaram sa vb intr-un singur loc :)).
Eu azi trebuia sa lucrez dar are gaza asta mica liber la scoala, deci stam acasica amandoua.Acum stau putin cu voi, mai fac ce mai fac..si trece dimineata. Sis se trezise acum 10min si i-am zis sa mai doarma, e obisnuita cu trezirea la 8 si acum dormea in picioare :)).Sa vad daca mai adoarme acum..se forfoteste prin pat.
Tre sa pap mai tarziu.. si nu stiu ce mai fac :)). Sotul tau lucreaza nu? In ce domeniu daca nu sunt prea bagacioasa :">?
Mai ninge pe la voi? Am vazut ca se incalzeste de sapt viitoare...:-s

Da..ok:)):))
Aha....deci esti acasa...bravo tie...;;)...
Da....al meu s-a trezit deja...asa ca daca dispar...m-am dus sa-i fac de mancare...
Ce draguta:)):))....imi imaginez ca n-are stare....daca este obisnuita sa se trezeasca la o anumita ora:)).
Aha....eu stiu ce fac...ma voi duce la munca:D...
Da....este taximetrist:D
S-a oprit de aseara ninsoarea.....sa speram ca asa va fi:D

Rallara 17 feb 2012 10:08:21

Re: Jurnalul unei adolescente rebele - Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 942740)
Vreau si eu greutati. x-( Din pacate ar trebui sa sar si eu coarda, am una si sta praful pe ea :)). Shame on me!
Si e eliptica sau statica? Faceam si eu rau inainte ca ma fortam sa dau repede 60min.. si a doua zi nu mai puteam face. Faci intervale sprint 30 secunde si dupa moderat? Sau moderat pe tot parcursul sedintelor? Eu cand aveam timp faceam si 90-100min sau mai mult in 2 sedinte, dar asta cand nu faceam alt sport. Mai bine fa 30min dimi si 30 dupa-amiaza, seara.Cum azi a trecut.. poti face 30 dupa-amiaza si 30 seara..depinde la ce ora iei cina.
Tii dieta ceva?

la mine in jurnal sunt detaliile... si la meniuri. Am inceput din 10 feb., de cand am venit si pe forum (din 9 feb seara logata). Mancat sanatos... am crescut in schimb caloriile de la 1000-1300. Nu mai stau ca am program de invatat de la 10 si am cam depasit timpul:D

Georgii 17 feb 2012 10:16:13

Re: Jurnalul unei adolescente rebele - Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 942757)
la mine in jurnal sunt detaliile... si la meniuri. Am inceput din 10 feb., de cand am venit si pe forum (din 9 feb seara logata). Mancat sanatos... am crescut in schimb caloriile de la 1000-1300. Nu mai stau ca am program de invatat de la 10 si am cam depasit timpul:D

Voi arunca o privire pe acolo atunci.
Tu ai avut mereu la dieta 100o calorii? La inceputul dietei ar trebui sa ai 1300-1400, depinde cate calorii aveai dinainte de alimentatia mai sanatoasa.E bine ca le-ai urcat oricum.
Nu te mai retin, succes la invatat! >:D<

Georgii 17 feb 2012 10:19:55

Re: Jurnalul unei adolescente rebele - Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Niculae Roxana (Post 942748)


Da..ok:)):))
Aha....deci esti acasa...bravo tie...;;)...
Da....al meu s-a trezit deja...asa ca daca dispar...m-am dus sa-i fac de mancare...
Ce draguta:)):))....imi imaginez ca n-are stare....daca este obisnuita sa se trezeasca la o anumita ora:)).
Aha....eu stiu ce fac...ma voi duce la munca:D...
Da....este taximetrist:D
S-a oprit de aseara ninsoarea.....sa speram ca asa va fi:D

Ok, daca pleci, ne auzim mai tarziu ca si eu plec putintel ;;).Nu are stare, cand e acolo cand e dincolo.Dar este minunata, ft cuminte.Cunosc eu copii obraznici..ea pt varsta pe care o are.. este prea buna si intelegatoare.
Ah esti schimbul 2 astazi. Cand ai liber:-/
Taximetrist?Si cum mai merg treburile in zona aia? Tu ai permis:-/
Mai daca se incalzeste sper sa nu fie inundatii..in Bucuresti mai e cum mai e, dar in satele alea uitate de lume..mi-e asa mila de oamenii aia...:(

Niculae Roxana 17 feb 2012 10:42:10

Re: Jurnalul unei adolescente rebele - Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 942776)
Ok, daca pleci, ne auzim mai tarziu ca si eu plec putintel ;;).Nu are stare, cand e acolo cand e dincolo.Dar este minunata, ft cuminte.Cunosc eu copii obraznici..ea pt varsta pe care o are.. este prea buna si intelegatoare.
Ah esti schimbul 2 astazi. Cand ai liber:-/
Taximetrist?Si cum mai merg treburile in zona aia? Tu ai permis:-/
Mai daca se incalzeste sper sa nu fie inundatii..in Bucuresti mai e cum mai e, dar in satele alea uitate de lume..mi-e asa mila de oamenii aia...:(

Da....inca n-am plecat dar am avut de dat cateva raspunsuri la mesaje fetelor:D.
Imi imaginez mititica....asa sunt cand sunt mici:).....uffff....te cred ca este minunata:x.....ma bucur ca n-ai probleme cu surioara ta....seamana cu tine ce sa mai:D.
Da....termin la 22:)
Maine si poimaine am liber...si am si ceva treaba prin oras....
Hmmm....merg cat sa traim si sa ne platim datoriile .....mai ales ca eu nu iau bani cu lunile....este sprijinul meu....adica baza in casa....
Da....si eu ma tot gandesc la saracii oameni...cand s-o incalzi afara...ce se fac bietii de ei:(

Geanynna 17 feb 2012 10:46:44

Re: Jurnalul unei adolescente rebele - Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 942671)
Neata!:-*
Ah, ma urmaresti din umbra si cand fac prostii sari si ma certi, ah? :)):">
Da, m-am pus cu sunca pe treaba! :)):)):))

Aproape :))
Eu nu stiu ce am patit, saptamana asta de abia daca am facut ceva:-< Iar am cazut in partea astalalta.
De luni ne punem cu Jen, ambele, la turbo fire. Sper ca asa voi fi si mai motivata:-<

Georgii 17 feb 2012 10:55:51

Re: Jurnalul unei adolescente rebele - Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Geanynna (Post 942816)


Aproape :))
Eu nu stiu ce am patit, saptamana asta de abia daca am facut ceva:-< Iar am cazut in partea astalalta.
De luni ne punem cu Jen, ambele, la turbo fire. Sper ca asa voi fi si mai motivata:-<

De ce? Ce s-a intamplat cu Geani care venea cu raportul mereu?
:D
Ohoo, program comun.Sper sa fii mai motivata asa.:x

Georgii 17 feb 2012 10:58:01

Re: Jurnalul unei adolescente rebele - Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Niculae Roxana (Post 942806)


Da....inca n-am plecat dar am avut de dat cateva raspunsuri la mesaje fetelor:D.
Imi imaginez mititica....asa sunt cand sunt mici:).....uffff....te cred ca este minunata:x.....ma bucur ca n-ai probleme cu surioara ta....seamana cu tine ce sa mai:D.
Da....termin la 22:)
Maine si poimaine am liber...si am si ceva treaba prin oras....
Hmmm....merg cat sa traim si sa ne platim datoriile .....mai ales ca eu nu iau bani cu lunile....este sprijinul meu....adica baza in casa....
Da....si eu ma tot gandesc la saracii oameni...cand s-o incalzi afara...ce se fac bietii de ei:(

Da, am noroc cu asa sora.Am pe cine sa ma bazez cand va fi mare.:)) Glumesc.:P
E bine ca lucrati amandoi.Aici se sta in somaj... e ft greu cu munca.Cel putin ,spre norocul nostru..noi stam ok.#:-s

Georgii 17 feb 2012 13:15:51

Re: Jurnalul unei adolescente rebele - Georgii
 
Ziua 5 Insanity-Plyometric Cardio Circuit( PCC cum ii zic eu) finalizata.
Mai am 20' din ziua 6- Pure Cardio dar astea dupa-amiaza. :)

Mi-e somn :)).

Geanynna 17 feb 2012 13:17:29

Re: Jurnalul unei adolescente rebele - Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 942826)
De ce? Ce s-a intamplat cu Geani care venea cu raportul mereu?
:D
Ohoo, program comun.Sper sa fii mai motivata asa.:x

Nu stiu :-< am mai facut eu, dar nu asa intens ca si saptamana trecuta :-<


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:09:13.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO