forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Le journal d'Anca (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=920)

ras_cristalin 27 aug 2009 13:12:51

Re: Le journal d'Anca
 
:)) Ce-mi place de tine! Nu-i nimic, vine weekendul si le pun la loc
Numai cand ma gandesc ce slabuta esti la 45 de kg ma ia durerea de cap :) ai voie de la mine sa recuperezi in weekend ;;)>:D<

meapasarica 27 aug 2009 18:38:09

Re: Le journal d'Anca
 
Buna seara fetelor cucuietelor!;)

Ce mai faceti, ce mai ziceti? eu numa ce m-am intors de la cump de haine...sunt franta#:-s

ras_cristalin 27 aug 2009 18:39:53

Re: Le journal d'Anca
 
Mmm, azi treci shopping la consum de calorii. Ce ai cumparat frumos?

meapasarica 27 aug 2009 18:44:19

Re: Le journal d'Anca
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 22349)
Mmm, azi treci shopping la consum de calorii. Ce ai cumparat frumos?

Ceva hainute...am vrut ceva rochite de-alea care se poarta la colanti dar nu am gasit numa de-alea de zici ca esti gravida sau de-alea care sunt ca sacu;;)
Blugi la reducere:D..de la copii, of course, si ceva bluzici

ras_cristalin 27 aug 2009 21:30:08

Re: Le journal d'Anca
 
De la copii, zici? Hehe, vise taica... :)) n-am mai luat haine de la copii de cand eram copil !!

mishutza 27 aug 2009 22:22:49

Re: Le journal d'Anca
 
Eu imi iau pijamale de la copii,marimea 164...sau asa ceva.Cea mai mare,noroc ca exista copii obezi si ca eu sunt mica de inaltime.

ras_cristalin 28 aug 2009 06:25:05

Re: Le journal d'Anca
 
Neata, Ancuta! ~o)

meapasarica 28 aug 2009 07:34:30

Re: Le journal d'Anca
 
neata fetelor

Am dormit putin azi noapte si acum ma ustura ochii de somn...si ma dor si mai rau daca stau la calc asa de dimineata...asa ca intru mai tarziu sa dau raportul la pasi, calorii si meniu...

Zi frumoasa tuturor

pooop:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<


Anca

chagrin 28 aug 2009 11:55:57

Re: Le journal d'Anca
 
salutare!>:D< Se zice ca daca ai IMC sub 18,5 esti subponderala. Iata ma framanta intrebarea, de ce tu tinzi sa ajungi asa? :-? Ori teoria asta clasica despre IMC nu e valabila si in cazul tau? :-? Banuiesc eu raspunsul, dar, sa vad de l-am intuit bine;;)... Apropo, cine vrea cativa mm/cm inaltime, ii imprumut eu:D

meapasarica 28 aug 2009 19:05:58

Re: Le journal d'Anca
 
Citat:

Anterior postat de chagrin (Post 22545)
salutare!>:D< Se zice ca daca ai IMC sub 18,5 esti subponderala. Iata ma framanta intrebarea, de ce tu tinzi sa ajungi asa? :-? Ori teoria asta clasica despre IMC nu e valabila si in cazul tau? :-? Banuiesc eu raspunsul, dar, sa vad de l-am intuit bine;;)... Apropo, cine vrea cativa mm/cm inaltime, ii imprumut eu:D


da...eu zic ca e doar o teorie pt k nu se ia in calcul constructia si constitutia corpului...eu am oase mici, deci si o constructie mica...restul grasimeeeeeee!:)):))

Vai vai ce as vrea si eu ceva cm in plus, macar patru pana la 1,65...plsssss:((


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:43:24.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO