forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=6088)

happygirldiana 31 mai 2012 15:04:48

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Puffoasa (Post 1056234)


Da si eu sunt in dilema pt maine, as face o pizza cu legume..sau .. nu stiu, am sa ma duc prin piata...

as incerca si eu pizza la pranz.sa vedem.sau fac o placinta cu ciuperci.deja am cumparat foietajul si ciupercile.asteapta sa fie gatite.eventual sa se gateasca singure:)

Puffoasa 31 mai 2012 15:11:50

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1056236)


as incerca si eu pizza la pranz.sa vedem.sau fac o placinta cu ciuperci.deja am cumparat foietajul si ciupercile.asteapta sa fie gatite.eventual sa se gateasca singure:)

MMMmmmmm, si asta e o idee. Ma hotarasc maine la magazin :D

mutulica 31 mai 2012 15:30:05

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
http://fs67.trilulilu.ro/imgs/Faraon...8f02c93468.jpg

happygirldiana 31 mai 2012 16:00:58

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1056255)

Merci la fel,Cris>:D<:-*

nikole89 31 mai 2012 16:14:41

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
salut dia! ma bucur ca tia trecut starea aia nasoala eu acum am ajuns acasa si am venit sa va citesc:-*

happygirldiana 31 mai 2012 16:25:43

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de nikole89 (Post 1056308)
salut dia! ma bucur ca tia trecut starea aia nasoala eu acum am ajuns acasa si am venit sa va citesc:-*

Buna,Nico!>:D<:-*

Animis23 31 mai 2012 17:48:28

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Felicitari pentru scadere! Bine mai arata ticker-ul tau! Ti-ai schimbat si tonul, si tot! Te pup, o zi buna!

roxif 31 mai 2012 17:50:40

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Moamaa fetele ce papica pe aici :)) Cretzulin eu nu cred ca as rezista sa fac asa prajituri si sa nu le DEVOREEEZZZ !!!! :-s :)))) Ce bine va merg dietele !! moama moama. Ptui pe voi sa nu va deochi ;;) :))))) . Oricum Puff a zis ca ne lesina duminica dimineata !! Abea astept !!! >:)

happygirldiana 31 mai 2012 17:59:39

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 1056363)
Felicitari pentru scadere! Bine mai arata ticker-ul tau! Ti-ai schimbat si tonul, si tot! Te pup, o zi buna!

Multumesc,Simi!Sa zicem ca mai sunt si alti factori exteriori care au contribuit la schimbarea mea:)Sau cel putin asa crede mintea mea, asta imi place sa cred:);))
Sper sa arate si mai bine tickerul, de ziua mea:">
Ce faci?
Citat:

Anterior postat de roxif (Post 1056364)
Moamaa fetele ce papica pe aici :)) Cretzulin eu nu cred ca as rezista sa fac asa prajituri si sa nu le DEVOREEEZZZ !!!! :-s :)))) Ce bine va merg dietele !! moama moama. Ptui pe voi sa nu va deochi ;;) :))))) . Oricum Puff a zis ca ne lesina duminica dimineata !! Abea astept !!! >:)

Eu deocamdata nu sunt deloc tentata:D Pot fetele sa vorbeasca si de regina prajiturilor si nu am nimic:))

DanielaDa 31 mai 2012 19:02:01

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna Dienush!

Felicitari pentru ce arata cantarul :D
Ma bucur pentru tine.
Ce bine de tine ca nu poftesti...eu nu pot sa am ceva in casa si sa nu ma ating de ele. De-aia trebuie sa ma straduiesc sa nu am in casa bunataturi (bine, la mine bunataturile sunt mai mult sarate si mai putin dulci - poate si din cauza ca nu ma prea pricep sa fac prajituri).

Ai ajuns acasa?
Faci sport azi? Sau esti prea obosita dupa o zi de lucru?
Eu m-am luptat si azi cu Insanity :) Incepe sa-mi placa din ce in ce mai mult..mai ales cand vad cum curg apele de pe mine dupa doar 10 min :)

Te pup!
Seara frumoasa!


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:22:44.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO