forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   nu ma mai joc, gata cu yo-yo (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=856)

linda 20 iul 2009 09:38:39

Re: nu ma mai joc, gata cu yo-yo
 
datorită păcatelor din weekend azi dimineaţă am făcut deja pilates şi dans o:-)[*65*]
simt că va fii o zi minunată, voi reveni mai târziu cu veşti bune , sper
vă pup

linda 22 iul 2009 08:12:35

Re: nu ma mai joc, gata cu yo-yo
 
azi m-am cântărit şi sunt foarte fericită că am slăbit 1,2 kg[*4*][*63*], dacă o să meargă tot aşa ar fii super,vă pup

mishutza 22 iul 2009 11:42:42

Re: nu ma mai joc, gata cu yo-yo
 
Linda,felicitari in primul rand pt kilogramul pierdut..Si felicitari pt modul de viata ales,ihihihi,normal ca te felicit,e si al meu.Sunt sigura ca vei reusi sa slabesti asa,si mai mult,ai si garantia ca nu va mai aparea yo-yo,cel putin la mine asa a fost.Am slabit vreo 8 kg in 2 luni cu 1200 de calorii,si s--au pus inapoi doar 3,dar intr-un an,si au fost perioade cand chiar nu am avut nici o grija,si am mancat mult si dulce(eternele vizite acasa se termina rau de tot)Deci,go,girl.

ianna 22 iul 2009 14:28:39

Re: nu ma mai joc, gata cu yo-yo
 
felicitari Linda[*21*]

si la cat mai multe kilograme in minus pana ajungi unde ti-ai propus>:D<


Citat:

Anterior postat de linda (Post 16014)
azi m-am cântărit şi sunt foarte fericită că am slăbit 1,2 kg[*4*][*63*], dacă o să meargă tot aşa ar fii super,vă pup


Slabuta 22 iul 2009 16:22:37

Re: nu ma mai joc, gata cu yo-yo
 
Citat:

Anterior postat de linda (Post 16014)
azi m-am cântărit şi sunt foarte fericită că am slăbit 1,2 kg[*63*][*4*], dacă o să meargă tot aşa ar fii super,vă pup

Citat:

Anterior postat de linda (Post 15827)
datorită păcatelor din weekend azi dimineaţă am făcut deja pilates şi dans o:-)[*65*]
simt că va fii o zi minunată, voi reveni mai târziu cu veşti bune , sper
vă pup


Ei, cand pui mana, pardon buricul si picioarele, pe treaba ai si rezultate :D

Felicitari Linda si tine-o tot asa, la cat mai multe kg pierdute[*63*]

linda 23 iul 2009 13:12:47

Re: nu ma mai joc, gata cu yo-yo
 
vă mulţumesc pt felicitări[*52*] sunteţi foarte drăguţe

din păcate săptâmana aceasta nu am prea avut timp sa trec toate alimentele in meniu, a fost o săptâmănă mai grea, dar m-am ţinut de calorii şi de sport;;), nu mă grăbesc să dau jos repede kilogramele ,nu mai vreau vergeturi, cu toate că m-am ales cu câteva în urma regimurilor stricte din trecut, vreau să slăbesc încet dar sigur, vă pup :x

ianna 23 iul 2009 15:41:36

Re: nu ma mai joc, gata cu yo-yo
 
bravo!imi place cum gandesti:-*


Citat:

Anterior postat de linda (Post 16213)
vă mulţumesc pt felicitări[*52*] sunteţi foarte drăguţe

din păcate săptâmana aceasta nu am prea avut timp sa trec toate alimentele in meniu, a fost o săptâmănă mai grea, dar m-am ţinut de calorii şi de sport;;), nu mă grăbesc să dau jos repede kilogramele ,nu mai vreau vergeturi, cu toate că m-am ales cu câteva în urma regimurilor stricte din trecut, vreau să slăbesc încet dar sigur, vă pup :x


Daphne 23 iul 2009 16:05:00

Re: nu ma mai joc, gata cu yo-yo
 
Felicitari pentru rezultate! Sper sa ai o vointa de fier in continuare!
Eu imi trec ce consum in cursul zilei pe un caietel, iar cand am timp le trec in meniu. Meniul acesta de aici mi se pare f tare ca pot sa vad ce mananc si poti sa remediezi greselile... apoi te ajuta sa gandesti cate mese si gustari trebuie sa ai! La mese sunt fericita ca le-am respectat dar la gustari tre sa mai incerc!


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:28:37.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO