forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Theodora's Diary: Faith, Hope and Chocolate (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=11814)

ladyamneth 24 aug 2012 12:01:10

Theodora's Diary: Faith, Hope and Chocolate
 
1 ataşament(e)
Nu, nu imi place ciocolata :D Titlul jurnalului meu este de fapt titlul unei carti, dar imi place cum suna :D
Ok, ma numesc Teodora, am aproape 31 de ani si de cand ma stiu am fost putin"pufoasa".
Nu sunt novice in ale dietelor, am tinut o gramada de-a lungul timpului, evident ca una mai gresita decat cealalta. Acum sunt in faza de Rina. Am tinut aceasta dieta anul trecut si am fost multumita ca am scapat de cele 4 kg care ma incomodau.
De o saptamana am reinceput Rina, dar intre timp studiez alte alternative, cum ar fi de ex Montignac.
Am inceput sa fac si sport, fac Rockin' Body, Shaun T, plimbari, bicicleta statica, stepper, coarda etc.
Va astept cu drag la mine in casuta, la o poveste si la un ceai verde, pt ca azi am zi de vitaminizare :P
Pupici tuturor!!!>:D<>:D<>:D<>:D<

alynacrystyna 24 aug 2012 12:36:07

Re: Theodora's Diary: Faith, Hope and Chocolate
 
Citat:

Anterior postat de ladyamneth (Post 1117762)
Nu, nu imi place ciocolata :D Titlul jurnalului meu este de fapt titlul unei carti, dar imi place cum suna :D
Ok, ma numesc Teodora, am aproape 31 de ani si de cand ma stiu am fost putin"pufoasa".
Nu sunt novice in ale dietelor, am tinut o gramada de-a lungul timpului, evident ca una mai gresita decat cealalta. Acum sunt in faza de Rina. Am tinut aceasta dieta anul trecut si am fost multumita ca am scapat de cele 4 kg care ma incomodau.
De o saptamana am reinceput Rina, dar intre timp studiez alte alternative, cum ar fi de ex Montignac.
Am inceput sa fac si sport, fac Rockin' Body, Shaun T, plimbari, bicicleta statica, stepper, coarda etc.
Va astept cu drag la mine in casuta, la o poveste si la un ceai verde, pt ca azi am zi de vitaminizare :P
Pupici tuturor!!!>:D<>:D<>:D<>:D<

mno servus tu iubita mea
si bine te-am gasit in casuta ta

[*128*][*hug*][*128*]

http://buchetedeflori.net/wp-content...ulticolori.jpg

alynacrystyna 24 aug 2012 12:37:40

Re: Theodora's Diary: Faith, Hope and Chocolate
 
si lasa tu ca esti pufoasa , asa suntem noi de la mama natura :)):)):))
nu avem ce face
trebuie sa ne caram pufosenia mai departe

baga-i inainte cu nenea ala nebun si sa vezi ce rezultate faine o sa ai ..cica de luni vreau sa ma apuc si eu de el , ca o sa gat rusii ;))

ladyamneth 24 aug 2012 12:41:48

Re: Theodora's Diary: Faith, Hope and Chocolate
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 1117805)

mno servus tu iubita mea
si bine te-am gasit in casuta ta

[*128*][*hug*][*128*]

http://buchetedeflori.net/wp-content...ulticolori.jpg

bine ai venit iubita si multumesc pt flori!!!!>:D<>:D<>:D<
intentionez sa ma tin de treaba, si cred ca jurnalul asta o sa ma ajute, asa ca te rog sa mai vii sa ma verifici :D

ladyamneth 24 aug 2012 12:43:38

Re: Theodora's Diary: Faith, Hope and Chocolate
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 1117808)
si lasa tu ca esti pufoasa , asa suntem noi de la mama natura :)):)):))
nu avem ce face
trebuie sa ne caram pufosenia mai departe

baga-i inainte cu nenea ala nebun si sa vezi ce rezultate faine o sa ai ..cica de luni vreau sa ma apuc si eu de el , ca o sa gat rusii ;))

tu vb de pufosenie?:)):)):))
Fac rockin body, am probat Insanity dar e prea mult pt mine asa ca am renuntat. Sper ca peste vreo luna sa pot sa-l reiau, daca nu, si mai incolo e bine:D

Tu mergi inainte cu Insanity, nu?

alynacrystyna 24 aug 2012 12:53:37

Re: Theodora's Diary: Faith, Hope and Chocolate
 
Citat:

Anterior postat de ladyamneth (Post 1117815)

bine ai venit iubita si multumesc pt flori!!!!>:D<>:D<>:D<
intentionez sa ma tin de treaba, si cred ca jurnalul asta o sa ma ajute, asa ca te rog sa mai vii sa ma verifici :D

>:D<:-*:-*:-*>:D<
foarte bine faci , sa te ti ...
Citat:

Anterior postat de ladyamneth (Post 1117818)

tu vb de pufosenie?:)):)):))
Fac rockin body, am probat Insanity dar e prea mult pt mine asa ca am renuntat. Sper ca peste vreo luna sa pot sa-l reiau, daca nu, si mai incolo e bine:D

Tu mergi inainte cu Insanity, nu?

:)):)):)):)):)):)):)):)):))
taci iubita , ca de ma las pe tanjeala sti cum creste pufosenia in mine :)):)):)):))

daaaaaa....daca faci rockin' sigura dupa aceea il poti face :)
sunt curioasa si eu de mine cand m-oi apuca de el daca sunt in stare :))

marinuta 24 aug 2012 12:55:14

Re: Theodora's Diary: Faith, Hope and Chocolate
 
hai ca te-am gasit si aici...[*52*]..merg sa imi pun micuta la culcare apoi revin la taclale...

ladyamneth 24 aug 2012 12:58:22

Re: Theodora's Diary: Faith, Hope and Chocolate
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 1117825)

>:D<:-*:-*:-*>:D<
foarte bine faci , sa te ti ...

:)):)):)):)):)):)):)):)):))
taci iubita , ca de ma las pe tanjeala sti cum creste pufosenia in mine :)):)):)):))

daaaaaa....daca faci rockin' sigura dupa aceea il poti face :)
sunt curioasa si eu de mine cand m-oi apuca de el daca sunt in stare :))

of of pufosenia asta :)))
Pana la urma, in cazul meu, nu cred ca e mare nevoie de slabit, bine, 3-4 kg clar, cat nevoia de a face sport, pt ca tu stii acum, mereu am fost sedentara :(

Hai ca ne ajuta nenea Shaun :)) Musai :))

ladyamneth 24 aug 2012 12:58:54

Re: Theodora's Diary: Faith, Hope and Chocolate
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1117828)
hai ca te-am gasit si aici...[*52*]..merg sa imi pun micuta la culcare apoi revin la taclale...

Bine ai venit Marinuta! te astept>:D<

ladyamneth 24 aug 2012 13:00:14

Re: Theodora's Diary: Faith, Hope and Chocolate
 
Meniul pe ziua de azi: Vitamine
- struguri negri
- banane
- piersici
- pepene rosu
- nuci
- mere
- mult ceai verde si apa :D

PS. Maine e zi de cantar!


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:23:39.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO