forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=430)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3732)

lavydor 26 mai 2010 22:41:07

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 201431)

important e ca arzi calorii:x si seara e mai bine ca nu mori atat de cald#:-s

Eu doar dimineata pot face sport ca apoi vine lumea de la munca si e penibil sa dau din picoare prin casa si ei sa ma ocoleasca sa astepte sa se uite la tv...:D

andra_aly 26 mai 2010 22:45:26

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de lavydor (Post 201435)
Eu doar dimineata pot face sport ca apoi vine lumea de la munca si e penibil sa dau din picoare prin casa si ei sa ma ocoleasca sa astepte sa se uite la tv...:D

te cred: eu azi am facut sport de ala mai fortos:)) am fost de am ajutat-o pe o femeie sa care cutii, saci, si sa faca ordine in casa. la etajul de sus ca acolo nu sta nimeni. cand am intrat acolo m-am speriat. era ca la nebuni.- am scos de acolo vreo 15 saci de aia mari:-o
ma dor toate cele.:-s si mi-e somn... dimineata cand ma trezesc vreau sa fac sport. neaparat!!! azi am ars multe calorii..

lavydor 26 mai 2010 22:51:23

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 201445)

te cred: eu azi am facut sport de ala mai fortos:)) am fost de am ajutat-o pe o femeie sa care cutii, saci, si sa faca ordine in casa. la etajul de sus ca acolo nu sta nimeni. cand am intrat acolo m-am speriat. era ca la nebuni.- am scos de acolo vreo 15 saci de aia mari:-o
ma dor toate cele.:-s si mi-e somn... dimineata cand ma trezesc vreau sa fac sport. neaparat!!! azi am ars multe calorii..

Deci tu ai fost un mic salaor azi, ai tras de saci si ti-ai pus toti muschii in miscare! Maine sigur ai febra musculara!:P
Azi mie mi-au venit musafirii si am avut toata ziua niste dureri crunte, de ma lua cu transpiratii. Am facut in scarba tae-bo dar in ideea ca trebuie sa fac si apoi am facut saratele pentru Dorin. Am gustat dintr-una sa vad ce a iesit si apoi am aruncat patura pe jos si m-am pus pe tonifiere, fesieri, aductori, coapse..cu toata dragostea pt gura aia de saratele. Cand am venit in Italia prima achizitie a fost bicicleta si orasul e fff frumos, am fost fascinata si nu am stat pe ganduri si plus de asta si Dorin care sufera de masina si nu se da jos din ea nici pana la tigari..pana si el in weekend merge cu mine la pedalat, ne jucam, ne oprim in parcul cu lebede;;)
Daca zici ca ajuta la picioare mai bine, renunt o vreme la tae-bo. >:D<

andra_aly 26 mai 2010 22:55:24

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Eu asa zic. mersul pe jos face piciorul frumos. dar asta e valabil si la pedalat:x asa ca pune-te si pedaleaza. numai sa nu ajungi in ro:D
noapte buna lavy, ma pun la nani ca sunt#:-s#:-s
>:D<:-*

lavydor 26 mai 2010 22:55:40

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 201445)

te cred: eu azi am facut sport de ala mai fortos:)) am fost de am ajutat-o pe o femeie sa care cutii, saci, si sa faca ordine in casa. la etajul de sus ca acolo nu sta nimeni. cand am intrat acolo m-am speriat. era ca la nebuni.- am scos de acolo vreo 15 saci de aia mari:-o
ma dor toate cele.:-s si mi-e somn... dimineata cand ma trezesc vreau sa fac sport. neaparat!!! azi am ars multe calorii..

Andra te pup si va urez la toate o noapte frumoasa si odihna pe masura. M-am uitat aseara la Tai pan azi ma duc sa vad Shogun, dar nu sunt incantata de ecranizari si poate o sa citesc cartile..in format electronic! ;;):-*>:D<

dorina21 27 mai 2010 06:20:42

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
fetelor sa va intreb si eu ceva,ieri nu am avut timp de tae-bo dar in schimb am mers pe jos km o ora,dar nu mers rapid ci asa o plimbare prin oras cu fetita de mana....se compenseaza?ajuta la ceva plimbarile astea,sau ar trebui sa imi fac timp si pt sport in fiecare zi.avand in vedere k a venit caldurik cred k o sa ies cel putin 2-3ore pe zi la plimbare si nu stiu kt timp mai am pt tae-bo.
va multumesc

lavydor 27 mai 2010 07:02:27

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de dorina21 (Post 201544)
fetelor sa va intreb si eu ceva,ieri nu am avut timp de tae-bo dar in schimb am mers pe jos km o ora,dar nu mers rapid ci asa o plimbare prin oras cu fetita de mana....se compenseaza?ajuta la ceva plimbarile astea,sau ar trebui sa imi fac timp si pt sport in fiecare zi.avand in vedere k a venit caldurik cred k o sa ies cel putin 2-3ore pe zi la plimbare si nu stiu kt timp mai am pt tae-bo.
va multumesc

Orice miscare e binevenita Dorina21 si orice miscare nu e sedentarism:).

eirene21 27 mai 2010 08:14:13

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Neata fetelor>:D<, imi puteti spune si mie de unde pot sa descarc(dar sa fie sigur) P90X sau Hip Hop Abs(cele 4 cd-uri), ca nu gasesc nicaieri si cele unde am intrat imi cer sa platesc:( nu stiu ce fel de taxe lunare ca sa pot descarca.:((

Si vreau sa incerc altceva sa vad care mi se potriveste. Momentan sunt la Zumba, dar mi-ar placea mai mult tae bo sau hip hop abs(eu am facut vreo 6 luni taebo si 6 luni aerobic, dar am luat-o razna si nu se mai vede nimic din ce construisem cu atata sudoare:-s).

lavydor 27 mai 2010 08:19:49

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de eirene21 (Post 201631)
Neata fetelor>:D<, imi puteti spune si mie de unde pot sa descarc(dar sa fie sigur) P90X sau Hip Hop Abs(cele 4 cd-uri), ca nu gasesc nicaieri si cele unde am intrat imi cer sa platesc:( nu stiu ce fel de taxe lunare ca sa pot descarca.:((

Si vreau sa incerc altceva sa vad care mi se potriveste. Momentan sunt la Zumba, dar mi-ar placea mai mult tae bo sau hip hop abs(eu am facut vreo 6 luni taebo si 6 luni aerobic, dar am luat-o razna si nu se mai vede nimic din ce construisem cu atata sudoare:-s).

Neatza Eirene, eu mi-am tras de pe torrent Tae-bo, un pachet bun cu Billy Blanks, asadar da cautare si pe DC++ daca ai dupa Billy Blanks sau cu ce program descarci tu si sigur gasesti ceva cu el.;;)
Cu Zumba eu nu ma impac, e prea soft...si ma plictisesc!

Un Pai Roz 27 mai 2010 08:22:16

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Iti trebuie ceva sa downloadeze torrenturi...de ex bit comet e gratis
si apoi scrii pe google scrii P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos si e al doilea pe prima pagina...si e gratuit, eu asa l am luat
:-* >:D< >:D< >:D<

ghindocelu 27 mai 2010 09:01:47

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Neatza fetelor

Sper ca astazi sa nu ma mai "certati". Ieri am mancat 923kcal printre care si 30g de arahide ca le mai aveam in casa si imi tot faceau cu ochiu dar acum le-am terminat si maine cand merg la cumparaturi imi iau alune de padure sau migdale crude. Desi am mancat dupa cum spuneti voi cam putine kcal sa stiti ca nu mi-a fost foame deloc, problema e, daca manamc mai multe calorii se vor depune? in ro imi voi calcula in continuare, dar cand plec in turcia? acolo nu am nici net si nici cantar. Ce ma fac? Si e la all inclusive mi-e tare frica cand voi veni inapoi sa ma urc pe cantar.
acuma ce sa fac. asta e ma voi abtine sau voi incerca din toate cate putin.

lavydor 27 mai 2010 09:45:25

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de ghindocelu (Post 201687)
Neatza fetelor

Sper ca astazi sa nu ma mai "certati". Ieri am mancat 923kcal printre care si 30g de arahide ca le mai aveam in casa si imi tot faceau cu ochiu dar acum le-am terminat si maine cand merg la cumparaturi imi iau alune de padure sau migdale crude. Desi am mancat dupa cum spuneti voi cam putine kcal sa stiti ca nu mi-a fost foame deloc, problema e, daca manamc mai multe calorii se vor depune? in ro imi voi calcula in continuare, dar cand plec in turcia? acolo nu am nici net si nici cantar. Ce ma fac? Si e la all inclusive mi-e tare frica cand voi veni inapoi sa ma urc pe cantar.
acuma ce sa fac. asta e ma voi abtine sau voi incerca din toate cate putin.

Ma vad pe mine in tine. Asculta!!! Aceeasi teama o aveam eu cand din 600-700 de kcal nu saream pe zi si ma temeam ca mai mult ma ingrasa. De mai mult E nevoie CA SA SLABESTI, doar asa ajuti corpul sa munceasca sa arda caloriile, deci minim 1000 kcal/zi daca vrei cu adevarat sa ai rezultate si sa nu te ingrasi cand vei incepe sa mananci mai mult.
Doi la mana, trebuie sa iti dai deja seama din ochi la cantitatea de mancare, eu una am renuntat la cantar si mananc din ochi...estimand cat mancam ca si cantitate inainte...asa ca nu va fi problema nici daca nu ai net nici daca nu ai cantar pentru mancare, trebuind doar sa fi cumpatata.si sa mananci cu stomacul nu cu mintea. Fii fetita ascultatoare cum am fost eu, ca slabutele cu vechime stiu ele ce spun de ne sfatuiesc pe toate care gresim, in directia buna!;;)
Transformarea trebuie sa se produca in stilul de viata alimentar nu numai pe cantar, temporar asa ca, daca inveti sa mananci sanatos, te si vei mentine>:D<

ghindocelu 27 mai 2010 11:24:23

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Multumesc frumos de sfat si voi incerca sa ma mentinla greutatea pe care o voi avea la plecare. In concediu nu vreau sa slabesc caci imi va fi greu cand toata lumea mananca detoate eu sa spun ca sunt la dieta ca ma va bate si mama care nu a fost niciodata deacord cu dietela mele si soacramea care ne spune tot timpu sa MANCAM ce mancam putin, ca ce fac eu e mancare,eu gatesc cu foarte putina grasimain schimb la ea trebe sa pluteasca grasimea in mancare ca zice ca aia da gustu. socri mei mananca 3 mese pe zi cu antreu, felul 1, felul 2 si desert si farfuriile trebe sa fie pline.
Si paradoxal dupaia ne spune ca trebe sa slabim ca ne-am ingrasat.
Asa e cu oameni batrani nici ei nu stiu ce vor.
Voi incerca sa cresc nr de kcal pana la 1200/zi maxim deocamdata si cand voi ajunge la greutatea dorita pana la 2000/zi tinand cont ca dupa ce venim din ro voi incepe cursurile de limba deci voi fi si eu mai activa.
Iti doresc o zi superba (ca a mea e naspa ploua)

lavydor 27 mai 2010 11:41:51

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de ghindocelu (Post 201924)
Multumesc frumos de sfat si voi incerca sa ma mentinla greutatea pe care o voi avea la plecare. In concediu nu vreau sa slabesc caci imi va fi greu cand toata lumea mananca detoate eu sa spun ca sunt la dieta ca ma va bate si mama care nu a fost niciodata deacord cu dietela mele si soacramea care ne spune tot timpu sa MANCAM ce mancam putin, ca ce fac eu e mancare,eu gatesc cu foarte putina grasimain schimb la ea trebe sa pluteasca grasimea in mancare ca zice ca aia da gustu. socri mei mananca 3 mese pe zi cu antreu, felul 1, felul 2 si desert si farfuriile trebe sa fie pline.
Si paradoxal dupaia ne spune ca trebe sa slabim ca ne-am ingrasat.
Asa e cu oameni batrani nici ei nu stiu ce vor.
Voi incerca sa cresc nr de kcal pana la 1200/zi maxim deocamdata si cand voi ajunge la greutatea dorita pana la 2000/zi tinand cont ca dupa ce venim din ro voi incepe cursurile de limba deci voi fi si eu mai activa.
Iti doresc o zi superba (ca a mea e naspa ploua)

Sa ai o zi frumoasa si tu, aici am tras si eu 3 saptamani de ploi, acum e cald, am fost la plimbare cu bicicleta de dimineata!Sa te tii de numarul de calorii si vei avea rezultate!>:D<

lavydor 27 mai 2010 12:43:18

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Fetelelor, iar vin cu prostii sau e posibil ca in acea perioada a lunii sa imi fie mai foame ca de obicei:D ca nu ma satur cu nimic si mi-e foameeeeeeee!:((

LicuriciColorat 27 mai 2010 13:06:06

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de lavydor (Post 202058)
Fetelelor, iar vin cu prostii sau e posibil ca in acea perioada a lunii sa imi fie mai foame ca de obicei:D ca nu ma satur cu nimic si mi-e foameeeeeeee!:((


perioade deastea toate avem
si eu am dar ma controlez
de obicei manc ceva mai consistent,sau mai multe fructe
ai incercat salata de fructe cu esenta de rom?(poti pune fructoza daca folosesti,sau cioco neagra topita:x),eu debea astept sa pap fructe,ca ele ma ajutau sa-mi mai controlez pofta de dulce
sau cu cioco neagra cu 70%cacao,manci 2 bucatele si nu-ti mai traba nica:))) si nici nu afecteaza ,ba din contra cioco cu multa cacao ajuta la multe chestii,is studii facute,deci e perfecta:x

lavydor 27 mai 2010 13:17:46

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 202083)
perioade deastea toate avem
si eu am dar ma controlez
de obicei manc ceva mai consistent,sau mai multe fructe
ai incercat salata de fructe cu esenta de rom?(poti pune fructoza daca folosesti,sau cioco neagra topita:x),eu debea astept sa pap fructe,ca ele ma ajutau sa-mi mai controlez pofta de dulce
sau cu cioco neagra cu 70%cacao,manci 2 bucatele si nu-ti mai traba nica:))) si nici nu afecteaza ,ba din contra cioco cu multa cacao ajuta la multe chestii,is studii facute,deci e perfecta:x

Sa caut ciocolata neagra cu acel procent de 70% si cat sa mananc 2 patratele pe zi sau mai rar?:x
Si foamea incerc sa o controlez dar nici nu mai am fructe azi (nici banuti) si nici carne nu am mancat ca si aia s-a terminat. Mai am lactate (iaurt) si atat! A venit Dorin si mi-a adus 2 briose una de vanilie una de ciocolata, ma uit la ele..cu jund..ca le-am ascuns sa nu ma puna sa le mananc:(

LicuriciColorat 27 mai 2010 13:33:48

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de lavydor (Post 202100)
Sa caut ciocolata neagra cu acel procent de 70% si cat sa mananc 2 patratele pe zi sau mai rar?:x
Si foamea incerc sa o controlez dar nici nu mai am fructe azi (nici banuti) si nici carne nu am mancat ca si aia s-a terminat. Mai am lactate (iaurt) si atat! A venit Dorin si mi-a adus 2 briose una de vanilie una de ciocolata, ma uit la ele..cu jund..ca le-am ascuns sa nu ma puna sa le mananc:(


poi avand in vedere ca esti la mentinere,poti papa cam 2 patratele pe zi,sau 3 paratele la 2 zile,si nu neaparat cu 70%,daca gaseste cu 85% e si mai bine:x
poi daca faci sport mai mult cu 15min decat de obicei
ai putea papa jumate din o briosa si jumate din alta(zic si eu):D

lavydor 27 mai 2010 13:34:36

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 202118)
poi avand in vedere ca esti la mentinere,poti papa cam 2 patratele pe zi,sau 3 paratele la 2 zile,si nu neaparat cu 70%,daca gaseste cu 85% e si mai bine:x
poi daca faci sport mai mult cu 15min decat de obicei
ai putea papa jumate din o briosa si jumate din alta(zic si eu):D

>:D<>:D<>:D< Esti o fetita tare draguta!

LicuriciColorat 27 mai 2010 13:41:55

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de lavydor (Post 202119)
>:D<>:D<>:D< Esti o fetita tare draguta!


;;):-*>:D<
merci:">

sunshine 27 mai 2010 19:14:21

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
fetelor, visez eu??
parca am scris ceva aici pe la 4 jumate :-?
am zis ceva gresit?

sunshine 27 mai 2010 19:30:46

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de sunshine (Post 202357)
fetelor, visez eu??
parca am scris ceva aici pe la 4 jumate :-?
am zis ceva gresit?

pardon
am scris unde nu trebuia :">
" fetele, maine avem zi de cantareala.
va astept la raport!
o zi buna!"


sunshine 28 mai 2010 05:47:20

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
28.05
kg: 56.3 ( - 800 gr)
sani: 84
talie: 72(-0.5)
solduri: 99.5(-.05)

sunshine 28 mai 2010 05:48:33

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
28.05
kg: 56.3(-800 gr)
sani: 84
talie: 72 (-.05)
solduri: 99.5 ( -.05)
coapsa: 55.5( +0.5)
burta: 84

Rusu Laura 28 mai 2010 07:38:53

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
weekend minunat va doresc!!!! si spor laslabit :P>:D<>:D<>:D<

ghindocelu 28 mai 2010 08:41:34

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Neatza fetelor
masurile mele pe 21.05.10 erau:
kg 51
bust 87
talie 67
solduri 85
fund 91
coapse 52


si cele de azi 28.05.10 sunt:
kg 50.5
bust 87
talie 66.5
solduri 84.5
fund 91
coapsa 52

andra_aly 28 mai 2010 08:44:51

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Buna fetele. vin si eu cu vesti proaste.:( am ajuns iar la 53.9.
si masurile sunt astea:
  • talie:68 cm
  • bust:85 cm
  • solduri:92 cm
  • colacel:86,5 cm
  • coapsa:50,5 cm
in 6 zile am pus 0,5 kg, 0,5 cm pe talie si colacel si 1 cm pe solduri(asta nu ma supara:P)
restul e la fel.

eirene21 28 mai 2010 09:52:11

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de lavydor (Post 201635)
Neatza Eirene, eu mi-am tras de pe torrent Tae-bo, un pachet bun cu Billy Blanks, asadar da cautare si pe DC++ daca ai dupa Billy Blanks sau cu ce program descarci tu si sigur gasesti ceva cu el.;;)
Cu Zumba eu nu ma impac, e prea soft...si ma plictisesc!

Asa mi se pare si mie. Adica transpir dar nu ma forteaza sa-mi depasesc limitele. De aceea vreau sa combin Hip Hop Abs cu Tae bo.
Sar'na de raspuns o sa ma uit dupa Billy Blanks, dar Shaun T n-am gasit.:-*

eirene21 28 mai 2010 09:55:38

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Neata fetelor,

Eu va dau raportul mai incolo cand ajung acasa.Ca n-am putut sa ma masor de dimineata. Insa nu cred ca sunt schimbari. La mine in general dupa ce pierd primele doua kilograme, intru intr-o faza de stagnare, indiferent ce as face.:(

alinutza656 28 mai 2010 10:13:45

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de alinutza656 (Post 178819)
Neatza salbutelor
Am adus si eu niste masuri...cum am putut mai bine sa ma masor eu
Bust 90,Talie 70,Solduri 88,Coapsa 52:)

Buna ziua slabutelor.
Am venit sa dau si eu raportul ca de cand m-aminscris nu m-am mai masurat
Deci astazi 28.05 am asa 53.5 kg
Bust mai deloc 89 cm, talie 69 cm, colacel 83 cm, solduri 86,5 cm, fund 93.5 cm, coapse 52 cm.:)

Slabuta 28 mai 2010 11:49:10

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Deci, avem asa:

56.2 kg :D
Bust: 89 cm
Talie: 69 cm
Solduri: 92.5 cm
Coapsa: 54 cm

Un Pai Roz 28 mai 2010 12:06:23

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
21 mai 2010

bust:91
talie:75
burtica: 95
posterior:98
coapsa sus:58
kg: 58,6

saptamana asta vestile nu-s prea bune:

28 mai 2010

bust : 90 ( - 1 cm)
talie: 76 ( + 1 cm)
burtica: 95,5 ( + 0,5 cm)
posterior: 97 ( - 1 cm)
coapsa sus: 58
kg:59,00 ( + 400 g)

eirene21 28 mai 2010 12:14:30

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
N-am ajuns acasa, dar am gasit cu ce sa ma masor si sunt fericita:D

Pe 21.05.2010 aveam:

Bust 94
Talie 68
Coapsa 50
Brat 27

Astazi 28.05.2010 am:

Bust 94:(
Talie 67(-1 cm)
Coapsa 50(-1 cm)
Brat 27:(

Cred ca masajele si sportul dau roade la picioare...hi hi :)

Red_Rose 28 mai 2010 12:21:42

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
talie-65,colacel-80,fund-90.De piept nici nu zic ca e sub limita ;)) am 78 acolo.
Vreau sa am 60 la talie,75 burta iar fundul sa ramana tot asa.

Sabine_28 28 mai 2010 12:30:00

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Vin si eu cu raportul:

56.8 ( sapatamana trecuta aveam 58 :D ), dimensiuni cam aceleasi: 92, 65 ( am revenit la 65 #:-s) si solduri 92.

Pupici>:D<

anhelyto 28 mai 2010 13:22:37

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
slabutelor eu azi nu am sa vin cu raportul pt ca sunt in perioda rosie a lunii si sunt balonata si am acumulari de apa...poate de luni...
sincera sa fiu de cand am inceput acest proces,(se poate numi si asa) de 3 saptamani ma simt mult mai bine in propriami piele, mult mai sigura pe mine si increzatoare...si stiti ca si voi aveti un procent bun la aceste senzatii nu?;;)

anhelyto 28 mai 2010 13:33:23

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
slabutelor am si eu o intrebare,... si o nemultumire...de ce nu pot sa accesez site-ul de pe telefonul mobil...
stiti ce m-ar ajuta acest lucru...as fi aproape de voi mai tot timpul...asa sunt doar can imi permite timpul:(
va poop;;)

Slabuta 28 mai 2010 13:36:41

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de anhelyto (Post 203120)
slabutelor am si eu o intrebare,... si o nemultumire...de ce nu pot sa accesez site-ul de pe telefonul mobil...
stiti ce m-ar ajuta acest lucru...as fi aproape de voi mai tot timpul...asa sunt doar can imi permite timpul:(
va poop;;)

Iti mut mesajul la intrebari/raspunsuri legate de functionare, sa ne lamureasca Vadmin :)

anhelyto 28 mai 2010 13:47:00

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 203128)

Iti mut mesajul la intrebari/raspunsuri legate de functionare, sa ne lamureasca Vadmin :)

ok...ms multu
:*

sunshine 28 mai 2010 15:12:35

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de alinutza656 (Post 202966)
Buna ziua slabutelor.
Am venit sa dau si eu raportul ca de cand m-aminscris nu m-am mai masurat
Deci astazi 28.05 am asa 53.5 kg
Bust mai deloc 89 cm, talie 69 cm, colacel 83 cm, solduri 86,5 cm, fund 93.5 cm, coapse 52 cm.:)

haha :)) ma faci sa rad :))
eu am 84 acum in bust, dar cand voi slabi, voi avea 81-82 :))
ma bate gandul sa-mi pun silicoane, dupa ce nasc, evidnt


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:13:21.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO