forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=430)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3732)

codynutza 24 mai 2010 19:24:51

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
imi cer scuze ca nu am mai venit si eu pe aici sa dau raportul:(

azi m-am cantarit si m-am masurat dupa o saptamana si ceva si am asa:

49.3 kg
Talie: 61 cm
Peste buric: 70 cm
Fund: 88 cm
Pulpa picior: 49 cm:D

sunt multumita de rezultate atat la cantar, cat si la centimetrii, fiindca am scazut peste tot 1cm în afara de fund. si tinand cont ca saptamana trecuta mi-am facut de cap cu dulcele...
mai am 300g si trec la mentinere. abia astept![*zambet-larg*]

va doresc mult succes tututor si nu va lasati, ca se poate!:-*>:D<

UluceanuAnaMaria 24 mai 2010 19:43:12

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de codynutza (Post 198862)
imi cer scuze ca nu am mai venit si eu pe aici sa dau raportul:(

azi m-am cantarit si m-am masurat dupa o saptamana si ceva si am asa:

49.3 kg
Talie: 61 cm
Peste buric: 70 cm
Fund: 88 cm
Pulpa picior: 49 cm:D

sunt multumita de rezultate atat la cantar, cat si la centimetrii, fiindca am scazut peste tot 1cm în afara de fund. si tinand cont ca saptamana trecuta mi-am facut de cap cu dulcele...
mai am 300g si trec la mentinere. abia astept![*zambet-larg*]

va doresc mult succes tututor si nu va lasati, ca se poate!:-*>:D<

Wow! Felicitari! Te poti declara o slabuta veritabila :D

codynutza 24 mai 2010 19:47:35

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de UluceanuAnaMaria (Post 198894)
Wow! Felicitari! Te poti declara o slabuta veritabila :D

ms multa ana maria! mai am 300g si voi fi mai mult decat multumita! visez de 8 luni la momentul acesta si sper sa reusesc sa ma mentin!
cum mai merge dieta? ceva pofte?>:D<

lavydor 24 mai 2010 20:02:42

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de codynutza (Post 198862)
imi cer scuze ca nu am mai venit si eu pe aici sa dau raportul:(

azi m-am cantarit si m-am masurat dupa o saptamana si ceva si am asa:

49.3 kg
Talie: 61 cm
Peste buric: 70 cm
Fund: 88 cm
Pulpa picior: 49 cm:D

sunt multumita de rezultate atat la cantar, cat si la centimetrii, fiindca am scazut peste tot 1cm în afara de fund. si tinand cont ca saptamana trecuta mi-am facut de cap cu dulcele...
mai am 300g si trec la mentinere. abia astept![*zambet-larg*]

va doresc mult succes tututor si nu va lasati, ca se poate!:-*>:D<

Nu vad poze cu tine, sunt curioasa cum arati la dimensiunile astea ca esti mai inalta ca mine si muuuult mai slaba:((:((:((Felicitari..cu suspine dar..(glumesc)>:D<:-*>:D<

UluceanuAnaMaria 24 mai 2010 20:16:07

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de codynutza (Post 198899)


ms multa ana maria! mai am 300g si voi fi mai mult decat multumita! visez de 8 luni la momentul acesta si sper sa reusesc sa ma mentin!
cum mai merge dieta? ceva pofte?>:D<

Merge binisor, am slabit prea putin in ultima saptamana dar probabil a fost din cauza excesului de carbohidrati :) Acum incerc o dieta low carb si mult mult sport (tae bo cardio, pentru abdomene) si sa stii ca sportul chiar da roade! Corpul meu a inceput sa se modeleze, incep incet-incet sa scad din colacei (1,5 in ultima sapt) si chiar cred ca se datoreaza sportului. De-asta il recomand din toata inima.

Pofte la mine, vor fi toujours pentru ca asta sunt eu , o pofticioasa! :(

codynutza 24 mai 2010 20:30:00

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de UluceanuAnaMaria (Post 198926)
Merge binisor, am slabit prea putin in ultima saptamana dar probabil a fost din cauza excesului de carbohidrati :) Acum incerc o dieta low carb si mult mult sport (tae bo cardio, pentru abdomene) si sa stii ca sportul chiar da roade! Corpul meu a inceput sa se modeleze, incep incet-incet sa scad din colacei (1,5 in ultima sapt) si chiar cred ca se datoreaza sportului. De-asta il recomand din toata inima.

Pofte la mine, vor fi toujours pentru ca asta sunt eu , o pofticioasa! :(

si eu sunt o pofticioasa, dar neavand mereu tentatii in jur imi e putin mai usor. felicitari pentru centimetrii de la colacei:D ai sa vezi ca vei slabi cu timpul si ma bucur ca sportul iti face bine. eu sunt cam lenesa din fire si nu reusesc sa ma tin de un program anume.:-s dar trebuie sa ma pun si eu serios sa fac, pt ca asa cum ai zis si tu e foarte bun pentru modelare si niste muschiuleti nu mi-ar strica!b-)
acum cum te simti cu dieta low carb?nu ti-e greu fara carbo? si eu am tinut-o o perioada si a fost ok. nu mai stiu cat am slabit exact cu ea, dar oricum are efect;)

succes la cat mai putini centimetrii si kilograme!:-*

UluceanuAnaMaria 24 mai 2010 20:35:15

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de codynutza (Post 198939)


si eu sunt o pofticioasa, dar neavand mereu tentatii in jur imi e putin mai usor. felicitari pentru centimetrii de la colacei:D ai sa vezi ca vei slabi cu timpul si ma bucur ca sportul iti face bine. eu sunt cam lenesa din fire si nu reusesc sa ma tin de un program anume.:-s dar trebuie sa ma pun si eu serios sa fac, pt ca asa cum ai zis si tu e foarte bun pentru modelare si niste muschiuleti nu mi-ar strica!b-)
acum cum te simti cu dieta low carb?nu ti-e greu fara carbo? si eu am tinut-o o perioada si a fost ok. nu mai stiu cat am slabit exact cu ea, dar oricum are efect;)

succes la cat mai putini centimetrii si kilograme!:-*

Pai.. nu-ti pot spune inca cum ma simt cu dieta low carb pentru ca.. inca nu m-am apucat pe indelete de ea! Maine ma apuc serios. As vrea sa consum doar 60-70 g carbo /zi :) Mai putin nu ma tine.. :-s Mai ales ca ador fructele (in special portocalele care sunt pline de carbo :( ). Daaaar, e bine c-am voie alune, migdale, fistic, seminte etc. :x Pe care le adoooooorrr..

Tu cum ai reusit sa slabesti asa mult? Pentru ca 10 de kilo nu sunt de-aici, de-acolo.

codynutza 24 mai 2010 20:37:26

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de lavydor (Post 198915)
Nu vad poze cu tine, sunt curioasa cum arati la dimensiunile astea ca esti mai inalta ca mine si muuuult mai slaba:((:((:((Felicitari..cu suspine dar..(glumesc)>:D<:-*>:D<

ms mult lavy! am sa pun si niste poze in curand!;;)
in curand o sa ajungi si tu unde iti doresti! trebuie doar sa ai putina rabdare si multa ambitie, zic eu!>:D<

lavydor 24 mai 2010 20:37:55

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de UluceanuAnaMaria (Post 198949)
Pai.. nu-ti pot spune inca cum ma simt cu dieta low carb pentru ca.. inca nu m-am apucat pe indelete de ea! Maine ma apuc serios. As vrea sa consum doar 60-70 g carbo /zi :) Mai putin nu ma tine.. :-s Mai ales ca ador fructele (in special portocalele care sunt pline de carbo :( ). Daaaar, e bine c-am voie alune, migdale, fistic, seminte etc. :x Pe care le adoooooorrr..

Tu cum ai reusit sa slabesti asa mult? Pentru ca 10 de kilo nu sunt de-aici, de-acolo.

Fetelor cum e cu dieta asta low carb mai concret? ce e exclus a manca? si ce nu...:-/

UluceanuAnaMaria 24 mai 2010 20:39:37

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de lavydor (Post 198958)
Fetelor cum e cu dieta asta low carb mai concret? ce e exclus a manca? si ce nu...:-/

Pai din cate am inteles eu, cantitatea de fructe trebuie redusa, painea, pastele, fast food, bauturi carbogazoase si produsele de patiserie. E un fel de South Beach, cam asa.. :)


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:15:15.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO