forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=430)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3732)

lavydor 26 mai 2010 22:41:07

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 201431)

important e ca arzi calorii:x si seara e mai bine ca nu mori atat de cald#:-s

Eu doar dimineata pot face sport ca apoi vine lumea de la munca si e penibil sa dau din picoare prin casa si ei sa ma ocoleasca sa astepte sa se uite la tv...:D

andra_aly 26 mai 2010 22:45:26

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de lavydor (Post 201435)
Eu doar dimineata pot face sport ca apoi vine lumea de la munca si e penibil sa dau din picoare prin casa si ei sa ma ocoleasca sa astepte sa se uite la tv...:D

te cred: eu azi am facut sport de ala mai fortos:)) am fost de am ajutat-o pe o femeie sa care cutii, saci, si sa faca ordine in casa. la etajul de sus ca acolo nu sta nimeni. cand am intrat acolo m-am speriat. era ca la nebuni.- am scos de acolo vreo 15 saci de aia mari:-o
ma dor toate cele.:-s si mi-e somn... dimineata cand ma trezesc vreau sa fac sport. neaparat!!! azi am ars multe calorii..

lavydor 26 mai 2010 22:51:23

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 201445)

te cred: eu azi am facut sport de ala mai fortos:)) am fost de am ajutat-o pe o femeie sa care cutii, saci, si sa faca ordine in casa. la etajul de sus ca acolo nu sta nimeni. cand am intrat acolo m-am speriat. era ca la nebuni.- am scos de acolo vreo 15 saci de aia mari:-o
ma dor toate cele.:-s si mi-e somn... dimineata cand ma trezesc vreau sa fac sport. neaparat!!! azi am ars multe calorii..

Deci tu ai fost un mic salaor azi, ai tras de saci si ti-ai pus toti muschii in miscare! Maine sigur ai febra musculara!:P
Azi mie mi-au venit musafirii si am avut toata ziua niste dureri crunte, de ma lua cu transpiratii. Am facut in scarba tae-bo dar in ideea ca trebuie sa fac si apoi am facut saratele pentru Dorin. Am gustat dintr-una sa vad ce a iesit si apoi am aruncat patura pe jos si m-am pus pe tonifiere, fesieri, aductori, coapse..cu toata dragostea pt gura aia de saratele. Cand am venit in Italia prima achizitie a fost bicicleta si orasul e fff frumos, am fost fascinata si nu am stat pe ganduri si plus de asta si Dorin care sufera de masina si nu se da jos din ea nici pana la tigari..pana si el in weekend merge cu mine la pedalat, ne jucam, ne oprim in parcul cu lebede;;)
Daca zici ca ajuta la picioare mai bine, renunt o vreme la tae-bo. >:D<

andra_aly 26 mai 2010 22:55:24

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Eu asa zic. mersul pe jos face piciorul frumos. dar asta e valabil si la pedalat:x asa ca pune-te si pedaleaza. numai sa nu ajungi in ro:D
noapte buna lavy, ma pun la nani ca sunt#:-s#:-s
>:D<:-*

lavydor 26 mai 2010 22:55:40

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 201445)

te cred: eu azi am facut sport de ala mai fortos:)) am fost de am ajutat-o pe o femeie sa care cutii, saci, si sa faca ordine in casa. la etajul de sus ca acolo nu sta nimeni. cand am intrat acolo m-am speriat. era ca la nebuni.- am scos de acolo vreo 15 saci de aia mari:-o
ma dor toate cele.:-s si mi-e somn... dimineata cand ma trezesc vreau sa fac sport. neaparat!!! azi am ars multe calorii..

Andra te pup si va urez la toate o noapte frumoasa si odihna pe masura. M-am uitat aseara la Tai pan azi ma duc sa vad Shogun, dar nu sunt incantata de ecranizari si poate o sa citesc cartile..in format electronic! ;;):-*>:D<

dorina21 27 mai 2010 06:20:42

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
fetelor sa va intreb si eu ceva,ieri nu am avut timp de tae-bo dar in schimb am mers pe jos km o ora,dar nu mers rapid ci asa o plimbare prin oras cu fetita de mana....se compenseaza?ajuta la ceva plimbarile astea,sau ar trebui sa imi fac timp si pt sport in fiecare zi.avand in vedere k a venit caldurik cred k o sa ies cel putin 2-3ore pe zi la plimbare si nu stiu kt timp mai am pt tae-bo.
va multumesc

lavydor 27 mai 2010 07:02:27

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de dorina21 (Post 201544)
fetelor sa va intreb si eu ceva,ieri nu am avut timp de tae-bo dar in schimb am mers pe jos km o ora,dar nu mers rapid ci asa o plimbare prin oras cu fetita de mana....se compenseaza?ajuta la ceva plimbarile astea,sau ar trebui sa imi fac timp si pt sport in fiecare zi.avand in vedere k a venit caldurik cred k o sa ies cel putin 2-3ore pe zi la plimbare si nu stiu kt timp mai am pt tae-bo.
va multumesc

Orice miscare e binevenita Dorina21 si orice miscare nu e sedentarism:).

eirene21 27 mai 2010 08:14:13

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Neata fetelor>:D<, imi puteti spune si mie de unde pot sa descarc(dar sa fie sigur) P90X sau Hip Hop Abs(cele 4 cd-uri), ca nu gasesc nicaieri si cele unde am intrat imi cer sa platesc:( nu stiu ce fel de taxe lunare ca sa pot descarca.:((

Si vreau sa incerc altceva sa vad care mi se potriveste. Momentan sunt la Zumba, dar mi-ar placea mai mult tae bo sau hip hop abs(eu am facut vreo 6 luni taebo si 6 luni aerobic, dar am luat-o razna si nu se mai vede nimic din ce construisem cu atata sudoare:-s).

lavydor 27 mai 2010 08:19:49

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de eirene21 (Post 201631)
Neata fetelor>:D<, imi puteti spune si mie de unde pot sa descarc(dar sa fie sigur) P90X sau Hip Hop Abs(cele 4 cd-uri), ca nu gasesc nicaieri si cele unde am intrat imi cer sa platesc:( nu stiu ce fel de taxe lunare ca sa pot descarca.:((

Si vreau sa incerc altceva sa vad care mi se potriveste. Momentan sunt la Zumba, dar mi-ar placea mai mult tae bo sau hip hop abs(eu am facut vreo 6 luni taebo si 6 luni aerobic, dar am luat-o razna si nu se mai vede nimic din ce construisem cu atata sudoare:-s).

Neatza Eirene, eu mi-am tras de pe torrent Tae-bo, un pachet bun cu Billy Blanks, asadar da cautare si pe DC++ daca ai dupa Billy Blanks sau cu ce program descarci tu si sigur gasesti ceva cu el.;;)
Cu Zumba eu nu ma impac, e prea soft...si ma plictisesc!

Un Pai Roz 27 mai 2010 08:22:16

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Iti trebuie ceva sa downloadeze torrenturi...de ex bit comet e gratis
si apoi scrii pe google scrii P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos si e al doilea pe prima pagina...si e gratuit, eu asa l am luat
:-* >:D< >:D< >:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:19:40.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO