forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute la toamna! (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=448)
-   -   Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011 (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=9731)

dumitritsa91 01 aug 2011 19:40:22

Re: Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 744031)
Hei Dumi.
Am vazut ce ai scris anterior si tot am vrut sa iti scriu, dar ba nu am avut timp, ba mi-o fost groaza sa scriu, pentru ca eu m-am enervat desi nu mi se intampla mie lucrurile alea.
iar intre timp m-am certat si eu cu al meu. :))
O sa scriu.

Vad ca ai slabit 1,5kg, super! Felicitari!b-)

multumesc,sa fie tot mai mulre in minus:D

sper sa nu te deprime certa.a fost grav?
nu era necesar un raspuns,m-am simtit bine scriind ce am pe suflet;)
am fost la alergat de dimineata,mi-a prins bine:)
dc nu pui poze noi cu tine sa-ti vedem rezultatele?:D

Jen 01 aug 2011 22:05:22

Re: Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de dumitritsa91 (Post 744290)
multumesc,sa fie tot mai mulre in minus:D

sper sa nu te deprime certa.a fost grav?
nu era necesar un raspuns,m-am simtit bine scriind ce am pe suflet;)
am fost la alergat de dimineata,mi-a prins bine:)
dc nu pui poze noi cu tine sa-ti vedem rezultatele?:D

Am pus poze. :)

Ah, nu nimic grav. Ne mai certam si noi din cand in cand, suntem doi caposi, unul mai capos decat altul. ;;) Nu iese bine cand nu suntem pe aceeasi unda.
Suntem de multa vreme impreuna, ceva grav nu este, ca nu putem sa ne despartim... acum nu zic oricat de grav ar fi, ca eu nu is foarte iertatoare. :)):))
Sa stii ca scrisul de multe ori te face sa te simti mai bine. Incearca.
Riky nu a aparut, nu stiu pe unde e .
Poate e iar la bunica ei. Si ea slabise un kilogram. Nu stiu daca o sa apuce sa reactualizeze. Mai are o ora la dispozitie. :-s

dumitritsa91 02 aug 2011 10:42:23

Re: Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 744458)
Am pus poze. :)

Ah, nu nimic grav. Ne mai certam si noi din cand in cand, suntem doi caposi, unul mai capos decat altul. ;;) Nu iese bine cand nu suntem pe aceeasi unda.
Suntem de multa vreme impreuna, ceva grav nu este, ca nu putem sa ne despartim... acum nu zic oricat de grav ar fi, ca eu nu is foarte iertatoare. :)):))
Sa stii ca scrisul de multe ori te face sa te simti mai bine. Incearca.
Riky nu a aparut, nu stiu pe unde e .
Poate e iar la bunica ei. Si ea slabise un kilogram. Nu stiu daca o sa apuce sa reactualizeze. Mai are o ora la dispozitie. :-s


ooo stiu cum sunt certurile marunte,mi se pare ca fac viata mai picanta:Ddecat sa tineti in voi si sa iasa o cearta mare mai bine "va certati" din prostii...si impacarile sunt asa de duuuuuuulci:))

riky se revanseaza saptamana viitoate;)

dumitritsa91 04 aug 2011 11:37:14

Re: Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
ce mai faceti fetelor,eu ieri am mancat cam mult:( si seara am mancat ciocolata...nici sport nu am facut,eram asa suparata pe mine!
am adormit tarziu pe la 3-4 si dimineata la 8 nu ma simteam in stare sa merg la alergat,am mai dormit si pe la 9 am iesit la alergat pana pe plaja si acolo nu am rezistat tentatiei si am facut o baie in slip si sutien:"> bine ca nu ma cunostea nimeni si era putina lume:))))
va pup!

Jen 04 aug 2011 12:08:19

Re: Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de dumitritsa91 (Post 747735)
ce mai faceti fetelor,eu ieri am mancat cam mult:( si seara am mancat ciocolata...nici sport nu am facut,eram asa suparata pe mine!
am adormit tarziu pe la 3-4 si dimineata la 8 nu ma simteam in stare sa merg la alergat,am mai dormit si pe la 9 am iesit la alergat pana pe plaja si acolo nu am rezistat tentatiei si am facut o baie in slip si sutien:"> bine ca nu ma cunostea nimeni si era putina lume:))))
va pup!

Salu. Eu tot pe aici. Plictisita azi. :)) Tot imi fac planuri sa merg la Maramures 2-3 zile, insa nu stiu daca or sa imi iasa :-s

dumitritsa91 05 aug 2011 12:05:06

Re: Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 747775)
Salu. Eu tot pe aici. Plictisita azi. :)) Tot imi fac planuri sa merg la Maramures 2-3 zile, insa nu stiu daca or sa imi iasa :-s

eu zic sa nu mai astepti;)) nu am fost inca in maramures,dar am auzit ca e f frumos acolo:D

Jen 05 aug 2011 14:18:25

Re: Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de dumitritsa91 (Post 749124)
eu zic sa nu mai astepti;)) nu am fost inca in maramures,dar am auzit ca e f frumos acolo:D

Stiu cum e, am fost acolo toata vara trecuta. Ma gandeam sa merg in vizita. Ideea e ca am multe responsabilitati pe aici, nu stiu daca pot sa ma lipsesc de toate si sa plec. :-s

Jen 06 aug 2011 10:33:26

Re: Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Ce mai faceti fetelor?

Jen 06 aug 2011 10:34:54

Re: Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Diseara merg la un majorat, partea poarta e ca nimic din ce am nu mai e bun, toate hainele stau pe mine ca in cuier.
Am zis, ca mai astept sa ajung la mentinere dupa care o sa imi schimb garderoba. ;;)

Oare voi pe unde sunteti.?
Rikyyyyy .. ma auzi? ;;)

Jen 07 aug 2011 09:02:13

Re: Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Eu, mi-am setat azi greutatea 45,9 :D mai am ...0.9 kg si ajung la valoarea finala a tikerului, evident o sa mai vreau sa dau jos 1-2kg ... dupa care nu o sa mai pot ajuta mare lucru la ... :-/ obtinut de puncte pentru concurs. Oricum am pierdut ceva :)) puncte inclusiv din cauza mea, nu am observat ca un meniu era sub 1100 ... si am cam dat-o in bara.
Suntem chit toate :)) b-)
Astept sa mai treceti si voi pe aici. ;;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:45:03.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO