forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute la toamna! (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=448)
-   -   Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna! (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=9678)

eliza david 11 oct 2011 22:48:02

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de costina89 (Post 814787)
ar cam trebui Eliza:(....sunt asa suparat,ma trezesc dimineata si zic ca nu mai mananc si de unde ca pana la urma pe la vreo 2 ma razbeste o pofta de paine sau de ceva dulce si uite asa iar mananc:(....sper sa imi revin pt ca plang de fiecare data cand ma urc pe cantar si vad rezultatul.....cn stie poate un nou concurs m-ar motiva mai mult:)....sper sa trec peste perioada asta...poop eliza

Costina, te-ai uitat la alte diete? Sa gasesti o dieta nou nouta, o sa te preocupe mai mult, iti garantez. O sa te gandesti de doua ori inainte sa mananci, o sa ai iar sperante noi si o sa ai si rezultate. Incearca macar :)>:D<

Alexik 11 oct 2011 23:16:53

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 814874)
Ce propui? Scriem meniurile la tine in jurnal? Ne cantarim o data pe sapt?
Dar da-mi timp cateva zile, acum nu-mi arde de cantarit, + ca azi am ramas fara baterie...bine ca m-a tinut tot concursul. :))
Sper ca pana la sf anului sa ajung la 60 kg....sper? Nu sper...VREAU!!!:)

Cum vrei tu:P
dA , nici eu nu-s inca de "dieta":))Azi am mancat o gramada de ciocolata..:D ca e buna la memorie si nah:)):))aveam nevoie pt maine ..si deasemenea mai iau vreo 3-4 patratele dimineata.
Dar oricum..eu nu vreau intr-o luni sa incep ca nu ma va tine:D in oricare alta zi:">
Si eu , nici nu ma gandesc ca prind craciunul peste 45 kg:(

BornCrank 11 oct 2011 23:20:53

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 814895)

Cum vrei tu:P
dA , nici eu nu-s inca de "dieta":))Azi am mancat o gramada de ciocolata..:D ca e buna la memorie si nah:)):))aveam nevoie pt maine ..si deasemenea mai iau vreo 3-4 patratele dimineata.
Dar oricum..eu nu vreau intr-o luni sa incep ca nu ma va tine:D in oricare alta zi:">
Si eu , nici nu ma gandesc ca prind craciunul peste 45 kg:(

:)):))Eu m-am dat pe goji, dar azi am mancat porcarii. :(
Daca ai tu o idee mai buna, sunt deschisa.
Ok, da-mi timp, vino cu idei si incepem. :-*

Alexik 11 oct 2011 23:25:49

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 814896)
:)):))Eu m-am dat pe goji, dar azi am mancat porcarii. :(
Daca ai tu o idee mai buna, sunt deschisa.
Ok, da-mi timp, vino cu idei si incepem. :-*

Eu de cand am voie paine..:)):))am mancat cam multa!!..(Bine nu paine paine, dar felii gen wasa cate 6 pe zi):-s.
De slabit..nu cred..doar m-am mentinut sau am pus vreo 1 kg...inapoi:))
Dar si ideile tale sunt bune:Po sa ma gandesc si eu la vreo ceva:D
Eu am plecat sa ma uit la un film , poate-mi vine somnul ca nu vreau sa fiu maine obosita:(dar acum numai sa dorm nu pot.
Te pup.Noapte buna:-*

BornCrank 11 oct 2011 23:36:14

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 814897)
Eu de cand am voie paine..:)):))am mancat cam multa!!..(Bine nu paine paine, dar felii gen wasa cate 6 pe zi):-s.
De slabit..nu cred..doar m-am mentinut sau am pus vreo 1 kg...inapoi:))
Dar si ideile tale sunt bune:Po sa ma gandesc si eu la vreo ceva:D
Eu am plecat sa ma uit la un film , poate-mi vine somnul ca nu vreau sa fiu maine obosita:(dar acum numai sa dorm nu pot.
Te pup.Noapte buna:-*

Ia hai la tine in jurnal. :P

De cand ai voie? :)):)) Eu paine am mancat, dar mai rar. :D
In schimb vad ca iar m-am dat pe porcarii, gen placinta dovleac/mere, tarta fructe..., azi am papat capsuni...yuummy ce bune. :x

Cred ca asta a fost singura mea mancare sanatoasa pe ziua de azi..aaa si avocado, in rest placinta la greu. :"> Am facut burta!! Iar ma chinui 1 sapt ca s-o dau jos...

Ai grija ce faci maine.

Noapte buna!! :-*>:D<

Floriana Simona 06 nov 2011 11:40:24

cine a castigat concursul?
 
Buna fetelor.Am si eu o intebare cine a castigat concursul slabute la toamna?Imi puteti arata si mie poze va rog frumos,ca eu nu gasesc nimic.Multumesc frumos.Si spor la slabite

eva 9 06 nov 2011 11:50:19

Re: cine a castigat concursul?
 
Citat:

Anterior postat de Floriana Simona (Post 837168)
Buna fetelor.Am si eu o intebare cine a castigat concursul slabute la toamna?Imi puteti arata si mie poze va rog frumos,ca eu nu gasesc nimic.Multumesc frumos.Si spor la slabite

oitele! :P
toate oitele!

Slabuta 06 nov 2011 12:19:33

Re: cine a castigat concursul?
 
Concurs Slabute la Toamna 2011 - Concurs.Slabute.ro


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:36:35.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO