Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #501 (permalink)  
Vechi 18 iul 2011, 10:52:23
Stefanie's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 aug 2010
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Hipocalorica
Date: 174cm, 84.7kg
Mesaje: 1.918
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 130 ori in 88 mesaje
Implicit Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!

Citat:
Anterior postat de iirriinnuuccaa Vezi mesajul
multumesc
Irinuca sa nu uiti sa iti setezi greutatea la ticker
__________________




Răspuns cu citat
  #502 (permalink)  
Vechi 18 iul 2011, 11:11:14
boxoutsider's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 26 apr 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: supa de varza
Date: 170cm, 77kg
Mesaje: 44
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!

Salutare!
Raspunsul tau nu imi schimba cu nimic parerea.

Nu erati o echipa completa. Faptul ca la un moment dat cealalta colega si-a manifestat interesul cu intarziere si ca ati decis sa ma scoateti pe mine e partea a doua.
Inscrierea in echipa am facut-o corect, conform regulamentului.
Prin simplul fapt ca am facut solicitare de adaugare in grup v-am intrebat daca pot face parte din echipa. De asemenea, prin faptul ca solicitarea mea a fost acceptata si ca am primit la momentul respectiv inregistrare reusita, se cheama ca inscrierea mea a fost acceptata.
Oricum, Irinuca, nu mi-as dori sa fac parte dintr-o echipa unde nu sunt dorita.

Din nefericire site-ul nu trimite mesaj automat cand cineva este eliminat din concurs. Poate ar fi o idee pentru programatori sa ia acest aspect in considerare pe viitor.
Si de asemenea ar fi o idee ca regulamentul concursului sa includa si aspecte care sa duca la evitarea unor astfel de situatii, neplacute pentru toate partile implicate.

In fine, nu cred ca discutia isi mai are sensul acum. Sper sa se mai poata face ceva. Daca nu, asta e!
Va urez bafta multa si sa ajungeti slabute la toamna, asa cum va doriti!
boxoutsider, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1769 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1252 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de boxoutsider; 18 iul 2011 at 11:22:01.
Răspuns cu citat
  #503 (permalink)  
Vechi 18 iul 2011, 11:55:51
loralin's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: Frankfurt, Germania
Vârsta: 51
Dieta: hipocalorica personalizata
Date: 170cm, 106kg
Mesaje: 3.065
Aprecieri acordate: 60
Am fost apreciat(a) de 273 ori in 104 mesaje
Implicit Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!

Citat:
Anterior postat de boxoutsider Vezi mesajul
Salutare!
Raspunsul tau nu imi schimba cu nimic parerea.

Nu erati o echipa completa. Faptul ca la un moment dat cealalta colega si-a manifestat interesul cu intarziere si ca ati decis sa ma scoateti pe mine e partea a doua.
Inscrierea in echipa am facut-o corect, conform regulamentului.
Prin simplul fapt ca am facut solicitare de adaugare in grup v-am intrebat daca pot face parte din echipa. De asemenea, prin faptul ca solicitarea mea a fost acceptata si ca am primit la momentul respectiv inregistrare reusita, se cheama ca inscrierea mea a fost acceptata.
Oricum, Irinuca, nu mi-as dori sa fac parte dintr-o echipa unde nu sunt dorita.

Din nefericire site-ul nu trimite mesaj automat cand cineva este eliminat din concurs. Poate ar fi o idee pentru programatori sa ia acest aspect in considerare pe viitor.
Si de asemenea ar fi o idee ca regulamentul concursului sa includa si aspecte care sa duca la evitarea unor astfel de situatii, neplacute pentru toate partile implicate.

In fine, nu cred ca discutia isi mai are sensul acum. Sper sa se mai poata face ceva. Daca nu, asta e!
Va urez bafta multa si sa ajungeti slabute la toamna, asa cum va doriti!
Nu mai fi trista ca nu ai intrat in concurs..si pentru ca avem aproape aceeasi greutate hai sa concuram una cu alta si sa vedem care ajunge prima la target-ul stabilit.Accepti provocarea?
__________________
A.B.C-ul unei noi vieti-jurnal Loralin
Răspuns cu citat
  #504 (permalink)  
Vechi 18 iul 2011, 12:02:54
Slabuta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Post Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!

Boxoutsider, am specificat in paginile acestui subiect ca se stabilesc impreuna membrele grupului. Este firesc sa se vrea ca membrele sa se cunoasca sau cel putin sa mai fi discutat zilele acestea. De aceea fetele au luat aceasta decizie. Lucru care s-a intamplat si cu alte grupuri, nicaieri nu s-a acceptat o inscriere asa "direct", veneai in acest subiect si stabileai cu fetele sau iti faceai propriul tau grup, pentru acest fapt sunt paginile care le vezi.

E normal ca membrii unui grup sa hotarasca cine sa faca aparte din acel grup. Si e normal sa aleaga slabute care isi dau interesul si au fost prezente la crearea grupului si au discutat intre ele.

Cum au zis si fetele era de datoria ta sa urmaresti acest subiect, asa cum a facut-o toata lumea.

Nu se mai poate face nimic, inscrierile s-au inchis ieri ora 23.59.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat
  #505 (permalink)  
Vechi 18 iul 2011, 12:07:32
Slabuta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!

Citat:
Anterior postat de boxoutsider Vezi mesajul

Nu erati o echipa completa.
"Echipe complete" nu au fost foarte multe grupuri pana mai zilele trecute, dar acest lucru nu inseamna ca nu aveau deja locul ocupat pentru o slabuta cu care au vorbit si stabilit, ci problema era ca inca nu avea poza facuta.

Daca citesti in paginile acestui subiect vei vedea cum s-au facut grupurile si o sa intelegi de ce e normal sa primeze ceea ce s-a discutat aici fata de o simpla inscriere in grup despre care nu s-a vorbit si stabilit.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat
  #506 (permalink)  
Vechi 18 iul 2011, 12:50:15
boxoutsider's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 26 apr 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: supa de varza
Date: 170cm, 77kg
Mesaje: 44
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul
Boxoutsider, am specificat in paginile acestui subiect ca se stabilesc impreuna membrele grupului. Este firesc sa se vrea ca membrele sa se cunoasca sau cel putin sa mai fi discutat zilele acestea. De aceea fetele au luat aceasta decizie. Lucru care s-a intamplat si cu alte grupuri, nicaieri nu s-a acceptat o inscriere asa "direct", veneai in acest subiect si stabileai cu fetele sau iti faceai propriul tau grup, pentru acest fapt sunt paginile care le vezi.

E normal ca membrii unui grup sa hotarasca cine sa faca aparte din acel grup. Si e normal sa aleaga slabute care isi dau interesul si au fost prezente la crearea grupului si au discutat intre ele.

Cum au zis si fetele era de datoria ta sa urmaresti acest subiect, asa cum a facut-o toata lumea.

Nu se mai poate face nimic, inscrierile s-au inchis ieri ora 23.59.

Am sa fiu mai atenta pe viitor la toate detaliile prezentate mai sus.

Sper de asemenea ca si sfaturile mele de imbunatatire a site-ului pe partea de programare sa fie luate in considerare. Cred ca e esential sa fie generate notificari automate in astfel de situatii, care sa fie trimise direct pe mail, sa stie persoana care a fost eliminata din grup/concurs. Si nu spun asta cu rautate, ci pentru ca asa se procedeaza pe alte site-uri.

Fiecaruia i se poate intampla sa aiba zile mai incarcate in care abia reuseste sa verifice mailul. Nu poti fi intotdeauna conectat 24 din 24 la discutiile de pe forum (decat daca acesta este jobul tau si poate nici atunci).

Mi-am imaginat ca nu se mai poate face nimic, mi-am dat seama de asta de indata ce am sesizat ca nu ma mai aflu pe nici o lista. Speram totusi sa nu fie asa.

Asta e, bafta tuturor fetelor!
boxoutsider, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1769 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1252 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #507 (permalink)  
Vechi 18 iul 2011, 12:52:33
boxoutsider's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 26 apr 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: supa de varza
Date: 170cm, 77kg
Mesaje: 44
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!

Citat:
Anterior postat de loralin Vezi mesajul
Nu mai fi trista ca nu ai intrat in concurs..si pentru ca avem aproape aceeasi greutate hai sa concuram una cu alta si sa vedem care ajunge prima la target-ul stabilit.Accepti provocarea?

Accept!
Ti-am trimis cerere de prietenie!
boxoutsider, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1769 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1252 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #508 (permalink)  
Vechi 18 iul 2011, 13:11:03
Slabuta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!

Citat:
Anterior postat de boxoutsider Vezi mesajul
Sper de asemenea ca si sfaturile mele de imbunatatire a site-ului pe partea de programare sa fie luate in considerare. Cred ca e esential sa fie generate notificari automate in astfel de situatii, care sa fie trimise direct pe mail, sa stie persoana care a fost eliminata din grup/concurs. Si nu spun asta cu rautate, ci pentru ca asa se procedeaza pe alte site-uri.
Nu stiu despre ce site-uri vorbesti, dar in Romania nu exista acest sistem de concurs, pe grupuri si cel mai important Un concurs de slabit si stil de viata sanatos.

Daca te referi la concursurile banale cu premiu X sau Y este o diferenta mare, cand esti descalificata sau stearsa din concurs de catre un Administrator ti se trimite un mail, cand se organizeaza grupurile intre membrele comunitatii nu are de ce sa ti se trimita, pentru ca este un proces firesc de organizare intre slabute, in care de n ori se pot face editari, stergeri, modificari pana la data de start a concursului. Este o forma de concurs dinamic, nu static, in care te-ai inscris si in continuare astepti rezultatul. Zilele acestea unele slabute s-au sters de cel putin 5 ori din grup ca sa isi modifice poza. Sa i se trimita de fiecare data mesaj privat ca "ai fost scoasa din concurs"?!

Tu nu ai fost eliminata din concurs, a fi eliminata inseamna sa nu mai poti participa si in cazul tau nu a fost asa, daca intrai in aceste zile te puteai alatura unui alt grup sau puteai forma grupul tau.

De ce nu te-ai abonat la acest subiect ca sa vezi ce se discuta? Ti se trimiteau mailuri.

Daca te uiti la istoric, au fost organizate pana acum 3 concursuri de acest gen si toata lumea stia ca grupurile se stabilesc de comun acord. Sau care nu stiau, au citit regulamentul.

Singurul lucru care il poti face este exact ce ai spus si tu, sa fii mai atenta pe viitor. Un alt aspect este si "prezenta", pe care membrii grupului pun accent.

Concurs Slabute inseamna lucrul in echipa, inseamna motivare in grup, sprijinul reciproc, daca nu ai posibilitatea sa intri decat o data la 3-4 zile este mai bine sa citesti discutiile slabutelor, nu este obligatoriu sa fii in concurs, pentru ca si prezenta ta, punctajul pe care il obtii au impact direct atat asupra echipei, cat si asupra punctajului final.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii

Ultima dată editat de Slabuta; 18 iul 2011 at 13:14:16.
Răspuns cu citat
  #509 (permalink)  
Vechi 18 iul 2011, 13:49:58
boxoutsider's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 26 apr 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: supa de varza
Date: 170cm, 77kg
Mesaje: 44
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!

Cand am zis alte site-uri / sisteme de concurs nu ma refeream la site-uri de profil si nici la concursuri "banale" organizate in alte parti, ci efectiv la structura acestui site si la modul de interactiune cu utilizatorii, in sensul consolidarii relatiei cu acestia.
Dar nu are rost sa intram in discutii tehnice pentru ca intram intr-un domeniu la care crede-ma, ma pricep. Lucrez in mediul online si am suficiente cunostiinte de web development incat sa imi permit sa dau sfaturi utile in asigurarea unei interactiuni optime a utilizatorilor cu un site de acest tip. In viata de zi cu zi sunt chiar platita pentru identificarea de astfel de erori si solutii de imbunatatire in genul celei mentionate mai sus.

Stiu foarte bine care este scopul acestei comunitati online, altfel nu m-as fi inscris. De asemenea, cu privire la concurs, chiar sunt motivata si chiar aveam de gand sa ma inham la munca in echipa!
boxoutsider, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1769 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1252 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Regulament; 18 iul 2011 at 14:20:58. Motiv: Atitudine necorespunzatoarea la adresa unui membru din comunitate.
Răspuns cu citat
  #510 (permalink)  
Vechi 18 iul 2011, 13:59:53
Stefanie's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 aug 2010
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Hipocalorica
Date: 174cm, 84.7kg
Mesaje: 1.918
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 130 ori in 88 mesaje
Implicit Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!

Citat:
Anterior postat de boxoutsider Vezi mesajul
Cand am zis alte site-uri / sisteme de concurs nu ma refeream la site-uri de profil si nici la concursuri "banale" organizate in alte parti, ci efectiv la structura acestui site si la modul de interactiune cu utilizatorii, in sensul consolidarii relatiei cu acestia.
Dar nu are rost sa intram in discutii tehnice pentru ca intram intr-un domeniu la care crede-ma, ma pricep. Lucrez in mediul online si am suficiente cunostiinte de web development incat sa imi permit sa dau sfaturi utile in asigurarea unei interactiuni optime a utilizatorilor cu un site de acest tip. In viata de zi cu zi sunt chiar platita pentru identificarea de astfel de erori si solutii de imbunatatire in genul celei mentionate mai sus.

Stiu foarte bine care este scopul acestei comunitati online, altfel nu m-as fi inscris. De asemenea, cu privire la concurs, chiar sunt motivata si chiar aveam de gand sa ma inham la munca in echipa!
Asa cum spunea si Slabuta nimeni nu te tine aici .Daca regulile impuse de acest site nu iti sunt pe plac, esti libera sa faci ce vrei .Pana una alta ,poti sa iti faci propriul tau site daca tot te pricepi la web development(dupa gustul tau ) .Asa cum facem toate ,respectam din bun simt regulile "casei".
Toate cele bune !
__________________




Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
calorii, castigat, concurs, concursul, dieta, regulament, sanatos, slabit, slabute, toamna

Opţiuni subiect

Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Rezultate Concurs de slabit sanatos (09.05-04.07) - Slabute la vara! Slabuta Concurs de slabit sanatos - Slabute la vara! 32 11 iul 2011 17:51:40
Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti! Slabuta Concurs de slabit sanatos - Slabute de Pasti! 621 17 apr 2011 06:57:01
Concurs "Mai aproape de mentinere..." (2.09.10 - 2.10.10) Slabuta Arhiva subiecte - Grupul de slabit: minus 1 - 10 (kg) 323 04 oct 2010 17:27:30
Concurs "Mai aproape de mentinere..." (2.08.10 - 2.09.10) Slabuta Arhiva subiecte - Grupul de slabit: minus 1 - 10 (kg) 246 01 sep 2010 19:36:17

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole