forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=8)
-   -   9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=7641)

mishutza 07 ian 2011 21:18:14

Re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 463487)
pup fetele eu am iesit k ma asteapta o sticla cu vin=))=))=))pe maine:-*

Ah Alina,si tu?de maine ne facem non-alcoolice,noapte buna.

laurra 07 ian 2011 21:22:33

Re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati
 
Noapte buna fetelor maine imi pun si eu poza

aussie_girl 07 ian 2011 22:25:34

Re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati
 
mishutzaaa :D>:D<, fara calorii, huh?? Eu am o pofta d eun vin rosu..as aun pahar bun ca ma ameteste de nu mai stiu d emine..da' ma abtin..am sa am totusi cate unu pahar pe saptamana zau ca da..e antioxidat!! hihi b-);;)

Crissa si cris..eu v-am incurcat o vreme..dar gata acu' va deslusii..ce bine ca ne-am strans mai multe!! sa vedeti voi diferente peste 9 saptamani..jumate!!

anes..bravo ca ai ales pe jillian...!! fa poze in weekend.. Pentru mine a fost chia robositor sa ma pozez in blugii aia ca scapasem o baterie pe jos si nici ca am putut sa ma aplec sa o iau..ca simteam ca pocnesc..

eu am mancat bine si azi ca sunt la D-tox..deci pana duminica nu sunt in pericol ca termin d-toxul..de luni in colo tre' sa ma pozitionez mai bine si sa nu gandesc iar cu stiutulk:"lasa c ao gura mica nu strica!!"

va pup si somnic usor..

imi sunteti toate, toate foarte dragi!!

crissa17 07 ian 2011 22:33:20

Re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati
 
Noapte buna si somn ushor Aussie :*:*>:D<

madautza 07 ian 2011 23:01:27

Re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati
 
Fetelor ma bag si eu la concurs.Am o pereche de jeansi care nici nu pot sa respir in ei.Si surorii mele ii vin farte largi aproape cad de pe ea.Pana in martie o sa imi vina si chiar foarte bine.
Maine le fac poza si postez:D

Nemo 08 ian 2011 02:03:02

Re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati
 
Fetelor, toata stima si admiratia mea!!!

E cel mai tare concurs la ora actuala, am asistat din umbra la nasterea lui (sorry, Anes, mai arunc cate o privire prin jurnalul tau sa vad ce mai e prin TM ), si am ras cu lacrimi...cum doar dimineata ma mai apuca, cand ma vad in oglinda=))=))=))

Eu nu cred ca voi putea participa, toti pantalonii in care incapeam odata i-am dat sau aruncat, dar promit sa va pun o poza cu pantalonii care ii purtam pina in decembrie si acelasi model de pantaloni, ii voi lua peste vreo 10 zile ca incep soldurile, dar marimea care mi se potriveste acum. Chestia sa gasesc o suprafata plana unde sa incapa amandoua perechile intinse :)):)):))

Succes tuturor participantelor, eu va tin pumnii :P

Cintya 08 ian 2011 02:53:23

Re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati
 
Cred ca am fost inteleasa gresit sau nu m`am exprimat eu cum trebuie :) Eu sunt o fire mai visatoare :)) Ma simt mai bine psihic daca ma gandesc cum o sa arat cu 15 kg mai slaba... Si faptu` ca am zis ca imi doresc sa am cu 15 kg mai putin in martie..nah..imi doresc :D Asta nu inseamna ca ma voi infometa.. doar imi doresc, nu stiu daca se va intampla :)

Povestea mea.. e ceva de genu` : Slabesc, ma ingrash, slabesc, ma ingrash... :-s O perioada de timp am o alimentatie corecta si slabesc, iar apoi ma relaxez si mananc prostii si ma ingrash.. Povestea e mai complicata dar v`am spus`o pe scurt :D

aussie_girl 08 ian 2011 05:11:15

Re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati
 
Nemo, intra si tu cu noi, plss!! Intra si tu cu noi in concurs..trebuie sa ai niste pantalno in care nu mai intrii...saauuu, mergi la un stor mai ieftin, cumpara o pereche de jeans ieftini, ieftini.."no name" dar care sa iti intre greu..greeeeuuu sa nu ii poti inchide si iti propui ca pana in Martie sa poti intra lejer in ei!! (spun ieftini doar pentru ca ai sa-i porti in jur de cam 5 luni..pentru ca mai apoi or sa-ti fie suuuuper largi!!!:D

Deci, te asteptam cu poza..Pe cuvant ca face mare diferenta sa te vezi si apoi sa mai ai curajul sa o si postezi aici (o pui pe private si te vad doar cele ce iti sunt prietene)..Hai, vii cu noi??

Cintya, eu am spus doar sa nu suferi si de visarea asta. Dar daca tie iti face bine sa gandesti asa noi te sustinem. Orice face bun prietenelor noastre..noi nu suntem aici sa judecam ci doar sa ne sustinem si sa ne tragem de "camese" daca o luam pe ..aratura!! ;) (intelegi tu)..

Fetelor, eu azi am papat cuminte..uite, de azi inainte eu va scriu ce am mancat..tot, toot..ca poat euna din voi se inspira..si pentru ca e bun si pentru mine. Eu imi mai scriu meniul si in jurnal. Deci..de azi..afisez si meniul!!

mic dejun: ovaz fiert, amestecat cu lapte din migdale si cu scortisoara
gustare: 8 migdale crude
pranz: un castron mic de pastai de soia facute la abur si apoi le-am stropit cu un pic de scortisoara (le-as fi mancat cu sare si piper..dar am zis sa mai scap de un pic de sarea asta care ma umfla)
cina: o jumatate de ardei gras umpluta cu sardine frecate cu zeama de lamaie si cu ceava tocata marunt; o fripturica mica de vita cu salata de rosii, castraveti, avocado si ceapa; 2 cartofi mici, mici (mai mici decat o nuca) copti.


Am baut o limonada (desi imi era o pofa nebuna de un red wine!! )

va pup pe toate si va urez o sambata CUMINTEEEEEEEE!!!

VA ROG SA NU MANCATI PROSTII!! Amintiti-va ca doriti un sexy posterior in cateva luni!!b-):D

pupicei!!

anes 08 ian 2011 10:03:22

Re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati
 
"neata buna fetelor ... Somn usor Aussie si Sand

Am fost foarte harnicuta ieri, am lucrat de dimineata 15 min de bici. si seara la ora 22 si ceva, level 1 din 30 day cu Jillian + 25 min bici.
Cred c-as putea pedala mai mult dar mi-e foarte incomoda saua bicicletei :)). Ma ridic cracanata si aproape si cu sezutul aproape amortit :-s. Trebe sa vad care-i treaba.

Ok, cu mancatul n-a fost chiar superok, dar a fost bine
ora 7 1/2 l apa cu lamaie, apoi cereale integrale cu fructe de padure si scortisoara si lapte (mostenire de la Tosca Reno)
ora 10 - 1 portocala
ora 11 - 2 felii toast integrale cu 1 foita de cascaval si 1 felie transparenta de sunca
ora 14 - nuci, cam 6 buc
ora 15 - 3 chiftele
ora 19 - 1 polonic supa de fasole si 2 linguri de paste integrale cu branza sarata.

Mancatul de azi o fi mai altfel, ca gatesc eu si m-am trezit la 9.30, drept urmare voi sari peste gustarea cu toast.

Cand voi pleca si ma voi imbraca, imi fac si poza.

Nemo bine ai venit! Si ma bucur ca m-ai vizitat si ca te-a si distrat povestea mea cu vanzatoarea :)) ... Ti-ai gasit pantalonii de concurs? ... :)) Auzi la ea ca trebe sa gaseasca o suprafata plana suficient de mare pt a-i incapea pantalonii intinsi :-s. Pai tu fato, esti mai rea cu tine ... Eu ma alint ca elefant ratacit pe patinoar (pt ca am avut tupeul sa merg cu copii - sincer imi era teama sa nu ma scoata aia de pe acolo - de picam, cutremuram TM :)) ), ba gogoasa infuriata, ba ma compar cu Casa Poporului :))

Aussie, bravo pt meniu ... La gym ai fost?! :P

Mishule, wauuuu lichior de menta non caloric! Vreau si eu ... :))

O zi superba/somn usor! ... >:D<

Nemo 08 ian 2011 10:10:59

Re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati
 
Citat:

Cred c-as putea pedala mai mult dar mie foarte incomoda saua bicicletei :)). Ma ridic cracanata si aproape si cu sezutul aproape amortit :-s. Trebe sa vad care-i treaba.
Sunt pe la magazinele specializate invelitori pentru saua bicicletei cu pernite cu gel...imediat devine mai confortabila treaba. Sunt facute pentru bicicletele normale, dar trebe sa mearga si pentru cele de camera.:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:06:20.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO