forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=346)
-   -   Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem? (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=8871)

orhidee 12 apr 2011 20:23:12

Re: Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem?
 
Interesant subiect! Chiar f interesant!;)
L-am intrebat odata pe sotul meu daca ar vrea sa schimb ceva la mine... Mi-a raspuns... ca sunt perfecta! Si ca nu doreste sa schimb nimic... pt ca eu sunt femeia de care s-a indragostit si nu vrea nici cea mai mica schimbare! Eu... de dragul lui... as schimba orice l-ar deranja... dar el... ma iubeste exact asa cum sunt! Si pt asta ii sunt profund recunoascatoare !:)
Nu pot sa nu spun ca sentimentul e reciproc... ca nici eu nu as vrea sa schimb nimic la el... ca il iubesc exact asa cum este... Pt mine e cel mai bun sot din lume! Mai mult nu-mi doresc! Suntem fericiti!:)
Gata... am raspuns la intrebare !:x:-*>:D<

happygirldiana 12 apr 2011 20:25:49

Re: Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem?
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 619386)
Interesant subiect! Chiar f interesant!;)
L-am intrebat odata pe sotul meu daca ar vrea sa schimb ceva la mine... Mi-a raspuns... ca sunt perfecta! Si ca nu doreste sa schimb nimic... pt ca eu sunt femeia de care s-a indragostit si nu vrea nici cea mai mica schimbare! Eu... de dragul lui... as schimba orice l-ar deranja... dar el... ma iubeste exact asa cum sunt! Si pt asta ii sunt profund recunoascatoare !:)
Nu pot sa nu spun ca sentimentul e reciproc... ca nici eu nu as vrea sa schimb nimic la el... ca il iubesc exact asa cum este... Pt mine e cel mai bun sot din lume! Mai mult nu-mi doresc! Suntem fericiti!:)
Gata... am raspuns la intrebare !:x:-*>:D<

iar eu nu pot sa nu spun cat de mult imi place cum ai raspuns:)sa fiti fericiti!!!:-*

orhidee 12 apr 2011 20:27:00

Re: Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem?
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 619394)

iar eu nu pot sa nu spun cat de mult imi place cum ai raspuns:)sa fiti fericiti!!!:-*

Multumesc, din suflet! :x:-*>:D<

miha lauriciu 12 apr 2011 20:28:43

Re: Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem?
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 619386)
Interesant subiect! Chiar f interesant!;)
L-am intrebat odata pe sotul meu daca ar vrea sa schimb ceva la mine... Mi-a raspuns... ca sunt perfecta! Si ca nu doreste sa schimb nimic... pt ca eu sunt femeia de care s-a indragostit si nu vrea nici cea mai mica schimbare! Eu... de dragul lui... as schimba orice l-ar deranja... dar el... ma iubeste exact asa cum sunt! Si pt asta ii sunt profund recunoascatoare !:)
Nu pot sa nu spun ca sentimentul e reciproc... ca nici eu nu as vrea sa schimb nimic la el... ca il iubesc exact asa cum este... Pt mine e cel mai bun sot din lume! Mai mult nu-mi doresc! Suntem fericiti!:)
Gata... am raspuns la intrebare !:x:-*>:D<

Mie nu mi-a spus niciodata, nimic, dar ... iti voi povesti, desi urasc sa imi amintesc

Sand 12 apr 2011 20:33:40

Re: Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem?
 
Citat:

Anterior postat de miha lauriciu (Post 619404)
Mie nu mi-a spus niciodata, nimic, dar ...

I-a spus altcuiva?:(

miha lauriciu 12 apr 2011 20:40:25

Re: Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem?
 
Citat:

Anterior postat de Sand (Post 619417)
I-a spus altcuiva?:(

Ce sa ii spuna?:D
Ca este grasuta?x-(
Nu cred ca este atat de fraier sa se duca cu una mai napsa decat mine#:-s
Am pretentii, totusi:-o
De fapt, eu stiu ce a facut.....nimik periculos:x
Il iubesc:x:x:x:x:x

miha lauriciu 12 apr 2011 20:57:30

Re: Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem?
 
Citat:

Anterior postat de Sand (Post 619417)
I-a spus altcuiva?:(

Ai fi vrut sa ii spuna altcuiva?
Se ducea si el cu una ma bunuta decat nevasta, nu?
Atunci nu avea cui sa ii spuna!:D

Sand 12 apr 2011 20:59:18

Re: Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem?
 
Citat:

Anterior postat de miha lauriciu (Post 619437)
Ce sa ii spuna?:D

Sa-i spuna altcuiva de tine, ca esti grasuta sau ceva de genul asta. Se putea intelege orice.

Ca sa-mi zic si eu parerea, nu cred ca o relatie care a fost validata pe felul in care arata corpul cuiva (sot sau sotie) la momentul x din viata ...poate sa aiba sanse sa dureze in timp. Ca toata lumea se schimba, organismul este intr-o continua modificare. Imbatraneste, se demoleaza, se ingrasa sau slabeste etc. Femeile mai si nasc etc. Ce sa faci acuma, sa-ti parasesti nevasta sau sotul cand se imbolnaveste, cand se ingrasa, cand slabeste, cand ii apare nu stiu ce pe piele etc. Nimeni nu-i perfect asa ca sa ai pretentia sa-ti fie oferita perfectiunea este o aberatie.

happygirldiana 12 apr 2011 21:01:22

Re: Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem?
 
Citat:

Anterior postat de sand (Post 619492)
sa-i spuna altcuiva de tine, ca esti grasuta sau ceva de genul asta. Se putea intelege orice.

Ca sa-mi zic si eu parerea, nu cred ca o relatie care a fost validata pe felul in care arata corpul cuiva (sot sau sotie) la momentul x din viata ...poate sa aiba sanse sa dureze in timp. Ca toata lumea se schimba, organismul este intr-o continua modificare. Imbatraneste, se demoleaza, se ingrasa sau slabeste etc. Femeile mai si nasc etc. Ce sa faci acuma, sa-ti parasesti nevasta sau sotul cand se imbolnaveste, cand se ingrasa, cand slabeste, cand ii apare nu stiu ce pe piele etc. Nimeni nu-i perfect asa ca sa ai pretentia sa-ti fie oferita perfectiunea este o aberatie.

perfect de acord cu tine;;)

miha lauriciu 12 apr 2011 21:02:33

Re: Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem?
 
Citat:

Anterior postat de Sand (Post 619492)
Sa-i spuna altcuiva de tine, ca esti grasuta sau ceva de genul asta. Se putea intelege orice.

Ca sa-mi zic si eu parerea, nu cred ca o relatie care a fost validata pe felul in care arata corpul cuiva (sot sau sotie) la momentul x din viata ...poate sa aiba sanse sa dureze in timp. Ca toata lumea se schimba, organismul este intr-o continua modificare. Imbatraneste, se demoleaza, se ingrasa sau slabeste etc. Femeile mai si nasc etc. Ce sa faci acuma, sa-ti parasesti nevasta sau sotul cand se imbolnaveste, cand se ingrasa, cand slabeste, cand ii apare nu stiu ce pe piele etc. Nimeni nu-i perfect asa ca sa ai pretentia sa-ti fie oferita perfectiunea este o aberatie.

Iti dai seama ca nici el nu mai este ca la 25 de ani>:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:16:54.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO