Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem?

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #21 (permalink)  
Vechi 12 apr 2011, 21:04:31
lumy5's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 09 ian 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 33
Dieta: personalizata,South Beach
Date: 175cm, 75kg
Mesaje: 503
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 28 ori in 19 mesaje
Implicit Re: Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem?

Miha pe mine ma intristeaza subiectul tau.
Sa va povestesc... Din toamna stau in aceeasi casa cu o colega din liceu si cu sora ei cu un an mai mica (suntem toate la facultate in Buc.) si prin octombrie am auzit prima oara de la iubitul meu ca ar vrea sa arat ca una din ele. trebuie sa spun ca ele au 1.52 si 1.60inaltime si 58si 54kg. M-a enervat la culme si m-a durut enorm cand mi-a spus asta. Nu mai spun cate ganduri am avut si atunci am decis ca trebuie sa incerc sa slabesc,mai ales ca stiam ca se poate si ca asta a fost primul lucru pe care i l-am spus cand ne-am cunoscut- ca atunci cand o sa vin la facultate (acasa gateste bunica si nu ma pot abtine) o sa ma apuc de slabit. Si cum timp de un an nu s-a intamplat nimic, ala a fost momentul lui de rabufnire.

Mai mult, acum ca a vazut ca am dat jos aproape 10kg si ca se poate, mi-a spus odata ca nu trebuie sa ma opresc pana ajung la 55kg si bineinteles a urmat o discutie in care i-am explicat cat de clar am putut ca eu nu o sa ajung la 55kg niciodata pt ca sunt prea inalta si am oasele grele si daca o sa ajung la greutatea aia o sa fiu o sperietoare (una slaba).

Si bineinteles ca mai sunt si momentele cand el mi-ar mai spune cate ceva legat de slabit si ii amintesc repede ca asa am fost dintotdeauna - inclusiv cand m-a cunoscut si cand s-a indragostit de mine si cand am hotarat sa fim impreuna si ca nu m-am schimbat deloc. si daca nu ii convine sa se duca la alea slabe din camera de langa. Atunci tace si parca isi da seama de prostiile pe care le spune si ca ma afecteaza.

Una peste alta,baietii astia (cel putin al meu ) sunt niste copii (nu stiu ce asteptari am la 21 de ani) si cel putin in cazul meu, nu trebuie sa analizez fiecare cuvintel si gest si poate ar trebui sa il cert si eu mai des sa nu se creada atat de perfect...
__________________
Where there's a will, there's a way


Jurnalul meu
-> http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...eusi-8905.html
lumy5, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2090 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1573 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1316 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #22 (permalink)  
Vechi 12 apr 2011, 21:05:23
miha lauriciu's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 08 ian 2011
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Atkins
Date: 168cm, 84.1kg
Mesaje: 1.190
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem?

Citat:
Anterior postat de Sand Vezi mesajul
Sa-i spuna altcuiva de tine, ca esti grasuta sau ceva de genul asta. Se putea intelege orice.

Ca sa-mi zic si eu parerea, nu cred ca o relatie care a fost validata pe felul in care arata corpul cuiva (sot sau sotie) la momentul x din viata ...poate sa aiba sanse sa dureze in timp. Ca toata lumea se schimba, organismul este intr-o continua modificare. Imbatraneste, se demoleaza, se ingrasa sau slabeste etc. Femeile mai si nasc etc. Ce sa faci acuma, sa-ti parasesti nevasta sau sotul cand se imbolnaveste, cand se ingrasa, cand slabeste, cand ii apare nu stiu ce pe piele etc. Nimeni nu-i perfect asa ca sa ai pretentia sa-ti fie oferita perfectiunea este o aberatie.
Dar sunt unii care reproseaza!
Nu este cazul meu, dar v-am spus, am auzit de astfel de cazuri, si nu mi-ar conveni
Răspuns cu citat
  #23 (permalink)  
Vechi 12 apr 2011, 21:06:25
miha lauriciu's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 08 ian 2011
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Atkins
Date: 168cm, 84.1kg
Mesaje: 1.190
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem?

Citat:
Anterior postat de lumy5 Vezi mesajul
Miha pe mine ma intristeaza subiectul tau.
Sa va povestesc... Din toamna stau in aceeasi casa cu o colega din liceu si cu sora ei cu un an mai mica (suntem toate la facultate in Buc.) si prin octombrie am auzit prima oara de la iubitul meu ca ar vrea sa arat ca una din ele. trebuie sa spun ca ele au 1.52 si 1.60inaltime si 58si 54kg. M-a enervat la culme si m-a durut enorm cand mi-a spus asta. Nu mai spun cate ganduri am avut si atunci am decis ca trebuie sa incerc sa slabesc,mai ales ca stiam ca se poate si ca asta a fost primul lucru pe care i l-am spus cand ne-am cunoscut- ca atunci cand o sa vin la facultate (acasa gateste bunica si nu ma pot abtine) o sa ma apuc de slabit. Si cum timp de un an nu s-a intamplat nimic, ala a fost momentul lui de rabufnire.

Mai mult, acum ca a vazut ca am dat jos aproape 10kg si ca se poate, mi-a spus odata ca nu trebuie sa ma opresc pana ajung la 55kg si bineinteles a urmat o discutie in care i-am explicat cat de clar am putut ca eu nu o sa ajung la 55kg niciodata pt ca sunt prea inalta si am oasele grele si daca o sa ajung la greutatea aia o sa fiu o sperietoare (una slaba).

Si bineinteles ca mai sunt si momentele cand el mi-ar mai spune cate ceva legat de slabit si ii amintesc repede ca asa am fost dintotdeauna - inclusiv cand m-a cunoscut si cand s-a indragostit de mine si cand am hotarat sa fim impreuna si ca nu m-am schimbat deloc. si daca nu ii convine sa se duca la alea slabe din camera de langa. Atunci tace si parca isi da seama de prostiile pe care le spune si ca ma afecteaza.

Una peste alta,baietii astia (cel putin al meu ) sunt niste copii (nu stiu ce asteptari am la 21 de ani) si cel putin in cazul meu, nu trebuie sa analizez fiecare cuvintel si gest si poate ar trebui sa il cert si eu mai des sa nu se creada atat de perfect...
Laura......ma numesc de la Lauriciu
Răspuns cu citat
  #24 (permalink)  
Vechi 12 apr 2011, 21:08:07
orhidee's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem?

Citat:
Anterior postat de Sand Vezi mesajul
Sa-i spuna altcuiva de tine, ca esti grasuta sau ceva de genul asta. Se putea intelege orice.

Ca sa-mi zic si eu parerea, nu cred ca o relatie care a fost validata pe felul in care arata corpul cuiva (sot sau sotie) la momentul x din viata ...poate sa aiba sanse sa dureze in timp. Ca toata lumea se schimba, organismul este intr-o continua modificare. Imbatraneste, se demoleaza, se ingrasa sau slabeste etc. Femeile mai si nasc etc. Ce sa faci acuma, sa-ti parasesti nevasta sau sotul cand se imbolnaveste, cand se ingrasa, cand slabeste, cand ii apare nu stiu ce pe piele etc. Nimeni nu-i perfect asa ca sa ai pretentia sa-ti fie oferita perfectiunea este o aberatie.
Imi place cum gandesti !
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
  #25 (permalink)  
Vechi 12 apr 2011, 21:08:12
lumy5's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 09 ian 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 33
Dieta: personalizata,South Beach
Date: 175cm, 75kg
Mesaje: 503
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 28 ori in 19 mesaje
Implicit Re: Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem?

Citat:
Anterior postat de miha lauriciu Vezi mesajul
Laura......ma numesc de la Lauriciu

Ah, imi cer scuze
__________________
Where there's a will, there's a way


Jurnalul meu
-> http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...eusi-8905.html
lumy5, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2090 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1573 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1316 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #26 (permalink)  
Vechi 12 apr 2011, 21:09:31
miha lauriciu's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 08 ian 2011
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Atkins
Date: 168cm, 84.1kg
Mesaje: 1.190
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem?

Citat:
Anterior postat de lumy5 Vezi mesajul
Miha pe mine ma intristeaza subiectul tau.
Sa va povestesc... Din toamna stau in aceeasi casa cu o colega din liceu si cu sora ei cu un an mai mica (suntem toate la facultate in Buc.) si prin octombrie am auzit prima oara de la iubitul meu ca ar vrea sa arat ca una din ele. trebuie sa spun ca ele au 1.52 si 1.60inaltime si 58si 54kg. M-a enervat la culme si m-a durut enorm cand mi-a spus asta. Nu mai spun cate ganduri am avut si atunci am decis ca trebuie sa incerc sa slabesc,mai ales ca stiam ca se poate si ca asta a fost primul lucru pe care i l-am spus cand ne-am cunoscut- ca atunci cand o sa vin la facultate (acasa gateste bunica si nu ma pot abtine) o sa ma apuc de slabit. Si cum timp de un an nu s-a intamplat nimic, ala a fost momentul lui de rabufnire.

Mai mult, acum ca a vazut ca am dat jos aproape 10kg si ca se poate, mi-a spus odata ca nu trebuie sa ma opresc pana ajung la 55kg si bineinteles a urmat o discutie in care i-am explicat cat de clar am putut ca eu nu o sa ajung la 55kg niciodata pt ca sunt prea inalta si am oasele grele si daca o sa ajung la greutatea aia o sa fiu o sperietoare (una slaba).

Si bineinteles ca mai sunt si momentele cand el mi-ar mai spune cate ceva legat de slabit si ii amintesc repede ca asa am fost dintotdeauna - inclusiv cand m-a cunoscut si cand s-a indragostit de mine si cand am hotarat sa fim impreuna si ca nu m-am schimbat deloc. si daca nu ii convine sa se duca la alea slabe din camera de langa. Atunci tace si parca isi da seama de prostiile pe care le spune si ca ma afecteaza.

Una peste alta,baietii astia (cel putin al meu ) sunt niste copii (nu stiu ce asteptari am la 21 de ani) si cel putin in cazul meu, nu trebuie sa analizez fiecare cuvintel si gest si poate ar trebui sa il cert si eu mai des sa nu se creada atat de perfect...
Toti baietii viseaza numai fete slabe......
Răspuns cu citat
  #27 (permalink)  
Vechi 12 apr 2011, 21:11:11
happygirldiana's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem?

Citat:
Anterior postat de miha lauriciu Vezi mesajul
Toti baietii viseaza numai fete slabe......
eu nu cred ca toti.si nu zic asta pentru ca stiu ca al meu nu e asa.si sigur nu e asa....am discutat de multe ori pe tema asta...depinde de ce are el in cap si de ce isi doreste
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #28 (permalink)  
Vechi 12 apr 2011, 21:14:48
lumy5's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 09 ian 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 33
Dieta: personalizata,South Beach
Date: 175cm, 75kg
Mesaje: 503
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 28 ori in 19 mesaje
Implicit Re: Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem?

Citat:
Anterior postat de miha lauriciu Vezi mesajul
Toti baietii viseaza numai fete slabe......

Laura, daca viseaza numa fete slabe, atunci de ce sunt o gramada de plinute care au prieten (si baieti frumosi/ destepti)? Pt ca, vorba lu iubi, cu toti ne dorim ca persoana de langa noi sa arate cat mai bine, DAR, trebuie sa stim sa privim dincolo de ambalaj, s-ar putea sa avem suprize maari.
Din pacate, sunt multi superficiali care nu au rabdare sa cunoasca cu adevarat o persoana.

Sincer, de muuulte ori l-am auzit pe prietenul meu pe vremea cand eram ffff buni prieteni si imi povestea de prietenele lui sau de tipele cu care se intalnea. si mi se parea cel mai superficial om, toate aveau milioane de defecte.Si totusi pana la urma a ajuns la concluzia ca la mine tine, nu la alea- chiar daca aratau f bine unele (si erau PROASTE ).
__________________
Where there's a will, there's a way


Jurnalul meu
-> http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...eusi-8905.html
lumy5, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2090 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1573 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1316 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #29 (permalink)  
Vechi 12 apr 2011, 21:17:49
miha lauriciu's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 08 ian 2011
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Atkins
Date: 168cm, 84.1kg
Mesaje: 1.190
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem?

Citat:
Anterior postat de lumy5 Vezi mesajul
Laura, daca viseaza numa fete slabe, atunci de ce sunt o gramada de plinute care au prieten (si baieti frumosi/ destepti)? Pt ca, vorba lu iubi, cu toti ne dorim ca persoana de langa noi sa arate cat mai bine, DAR, trebuie sa stim sa privim dincolo de ambalaj, s-ar putea sa avem suprize maari.
Din pacate, sunt multi superficiali care nu au rabdare sa cunoasca cu adevarat o persoana.

Sincer, de muuulte ori l-am auzit pe prietenul meu pe vremea cand eram ffff buni prieteni si imi povestea de prietenele lui sau de tipele cu care se intalnea. si mi se parea cel mai superficial om, toate aveau milioane de defecte.Si totusi pana la urma a ajuns la concluzia ca la mine tine, nu la alea- chiar daca aratau f bine unele (si erau PROASTE ).
Iubi are dreptate!
Răspuns cu citat
  #30 (permalink)  
Vechi 12 apr 2011, 21:20:43
orhidee's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem?

Citat:
Anterior postat de lumy5 Vezi mesajul
Miha pe mine ma intristeaza subiectul tau.
Sa va povestesc... Din toamna stau in aceeasi casa cu o colega din liceu si cu sora ei cu un an mai mica (suntem toate la facultate in Buc.) si prin octombrie am auzit prima oara de la iubitul meu ca ar vrea sa arat ca una din ele. trebuie sa spun ca ele au 1.52 si 1.60inaltime si 58si 54kg. M-a enervat la culme si m-a durut enorm cand mi-a spus asta. Nu mai spun cate ganduri am avut si atunci am decis ca trebuie sa incerc sa slabesc,mai ales ca stiam ca se poate si ca asta a fost primul lucru pe care i l-am spus cand ne-am cunoscut- ca atunci cand o sa vin la facultate (acasa gateste bunica si nu ma pot abtine) o sa ma apuc de slabit. Si cum timp de un an nu s-a intamplat nimic, ala a fost momentul lui de rabufnire.

Mai mult, acum ca a vazut ca am dat jos aproape 10kg si ca se poate, mi-a spus odata ca nu trebuie sa ma opresc pana ajung la 55kg si bineinteles a urmat o discutie in care i-am explicat cat de clar am putut ca eu nu o sa ajung la 55kg niciodata pt ca sunt prea inalta si am oasele grele si daca o sa ajung la greutatea aia o sa fiu o sperietoare (una slaba).

Si bineinteles ca mai sunt si momentele cand el mi-ar mai spune cate ceva legat de slabit si ii amintesc repede ca asa am fost dintotdeauna - inclusiv cand m-a cunoscut si cand s-a indragostit de mine si cand am hotarat sa fim impreuna si ca nu m-am schimbat deloc. si daca nu ii convine sa se duca la alea slabe din camera de langa. Atunci tace si parca isi da seama de prostiile pe care le spune si ca ma afecteaza.

Una peste alta,baietii astia (cel putin al meu ) sunt niste copii (nu stiu ce asteptari am la 21 de ani) si cel putin in cazul meu, nu trebuie sa analizez fiecare cuvintel si gest si poate ar trebui sa il cert si eu mai des sa nu se creada atat de perfect...
Draga mea,
Daca imi permiti... iti voi da un sfat... Ia-ti un prieten caruia sa-i placa femeile plinute!... si care sa nu conceapa langa el o femeie slaba! Exista multi tipi care gandesc asa... chiar in generatia ta! Fiul meu care are aproape 26 de ani, gandeste asa! Prietena lui e plinuta bine... asa ii plac lui femeile!
E clar ca tu ai tendinte de ingrasare si vei lupta cu kg toata viata! Iti spun asta din proprie experienta! Sotul meu cand m-a cunoscut aveam 75 de kg, deci nu eram slaba nici pe departe, dar asa ii plac femeile lui... plinute!
Ca sa rezum... schimba prietenul cu unul careia nu-i plac slabutele... ci dimpotriva! Asta nu inseamna ca tu sa renunti la visul tau de a slabi!
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
casatorie, evolutie, femei, forme, grasuta, iubiti, pareri, plinuta, relatie, schimbare, sfaturi, slabuta, soti

Opţiuni subiect

Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Cum ne ingrijim tenul iarna? Slabuta Ten 15 06 sep 2012 11:49:31
Cum v-ati cunoscut prietenii,logodnicii,sotii? mishutza Despre noi, ... femeile 113 23 feb 2012 00:01:20
Cum ne plac barbatii kore Despre noi, ... femeile 20 07 dec 2011 02:01:56
Cum reactionam cand suntem jignite? Slabuta Pregatirea pentru slabire 49 23 iul 2011 18:52:44
Cum ne masuram corect? carina09 Am nevoie de ajutor! 3 28 apr 2011 18:13:32

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole