forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=346)
-   -   Ce veti face cand aveti kg dorite? (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=4360)

minouse 03 iul 2010 22:20:15

Ce veti face cand aveti kg dorite?
 
Am si eu o curiozitate. Dupa ce veti atinge greutatea dorita veti renunta la acest site?
Sincer eu nu cred ca as fi capabila, incep sa devin dependenta de el. :)

cristiniq 04 iul 2010 00:40:03

Re: Ce veti face cand aveti kg dorite?
 
Citat:

Anterior postat de minouse (Post 239949)
Am si eu o curiozitate. Dupa ce veti atinge greutatea dorita veti renunta la acest site?
Sincer eu nu cred ca as fi capabila, incep sa devin dependenta de el. :)

Nu as putea renunta la acest forum, dupa slabire incepe" distractia", mentinerea care este foarte dificila si aici, cu siguranta, voi gasi intotdeauna, sprijinul necesar, incurajarile fara de care as ceda foarte usor, sfaturile potrivite, experiente din care am de invatat.
Altfel spus:"Buna! Numele peu este Cristiniq si sunt dependenta de Forum diete, cure de slabit, alimentatie, sport si stil de viata sanatos.".

mitzy 04 iul 2010 08:41:39

Re: Ce veti face cand aveti kg dorite?
 
Citat:

Anterior postat de cristiniq (Post 240000)

Nu as putea renunta la acest forum, dupa slabire incepe" distractia", mentinerea care este foarte dificila si aici, cu siguranta, voi gasi intotdeauna, sprijinul necesar, incurajarile fara de care as ceda foarte usor, sfaturile potrivite, experiente din care am de invatat.
Altfel spus:"Buna! Numele peu este Cristiniq si sunt dependenta de Forum diete, cure de slabit, alimentatie, sport si stil de viata sanatos.".

Subscriu si eu, recunosc cu placere, I'm addicted>:)

Tina 04 iul 2010 08:58:18

Re: Ce veti face cand aveti kg dorite?
 
De ce sa renunt? Site-ul asta e mult prea interesant si util, schimbi o parere,2, mai dai un sfat unei incepatoare, mai primesti si tu unul, iti calculezi meniul si multe altele.

odeta 04 iul 2010 09:01:44

Re: Ce veti face cand aveti kg dorite?
 
creaza dependenta , aceasta frumoasa lume virtuala :) , in care de multe ori gasim mai multa intelegere si suport decat intre prieteni sau chiar familie .
dupa slabire incepe mentinerea ... iar aici se gaseste mult suport si pentru asta ...
deci nu !!! nu renunt la acest site !:D

ali_lumi 04 iul 2010 09:12:35

Re: Ce veti face cand aveti kg dorite?
 
Addicted:D

sunshine 04 iul 2010 09:57:24

Re: Ce veti face cand aveti kg dorite?
 
prima varianta:D
dar am votat o pe ultima, ca am inteles gresit fraza.
deci raman in continuare si dupa ce voi fi o slabuta

LicuriciColorat 04 iul 2010 11:09:49

Re: Ce veti face cand aveti kg dorite?
 
n-am de ce sa renunt la el
site-ul asta e si pt slabutele la mentinere,
aici gasim ajutor,o vorba buna si cand suntem la mentinere
in plus s-au legat niste prietenii virtuale,la care mi-ar fii greu sa renunt :D si sunt si dependenta de site

P.S:de la furtuna de asera nu mi-o mers netu,de la 9 ma tot chinui pe aici,ce credeti ca am facut prima data cand am vazut ca merge?>....am intrat pe forum:D

yulyka 26 iul 2010 11:03:36

Re: Ce veti face cand aveti kg dorite?
 
eu nu as renunta la acest site..imi place ff mult:)

deadcountess 26 iul 2010 14:00:07

Re: Ce veti face cand aveti kg dorite?
 
In mod sigur nu voi renunta la site.
Un sfat prinde bine oricand, probleme apar si la mentinere si ajuta mult sa discuti cu fetele care sunt in aceeasi situatie. In plus, am prietene pe site (ok, virtuale :D nu ne-am cunoscut personal dar imi sunt dragi si mi-ar fi dor de ele daca nu as mai intra.)


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:37:25.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO