forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=360)
-   -   Rina 90"s (etaj IX) (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=10179)

dank 06 sep 2011 18:54:35

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Multumesc Alyna.Stiu ca neindulcit, ca asa l-am baut si pana acum.Doar ca nu stiam daca e permis si in ziua de apa.
Multumesc, sper sa o tin tot asa :D

aniroc27 06 sep 2011 19:01:19

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
ce faceti fetelor? eu maine am zi ziua 3 - carbo mi-am gatit [*paste*] (spaghete) cu usturoi, ardei iute si un pic de pasta de rosii, cred k am gresit cu pasta asa-i?
maine al meu ma scoate in oras am voie seara un pic de dulce abia astept :x
am uitat sa va zic: mi-a zis ca dak pana la sfarsitul lunii viitoare slabesc frumos si fara sa ma infometez imi ia de ziua mea inelu mult visat [*122*]

alynacrystyna 06 sep 2011 19:08:14

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de dank (Post 781937)
Multumesc Alyna.Stiu ca neindulcit, ca asa l-am baut si pana acum.Doar ca nu stiam daca e permis si in ziua de apa.
Multumesc, sper sa o tin tot asa :D

da, ai voie, nu vad de ce...mai ales ca in carte zice ca, daca nu rezisti numai cu apa sa iti faci un fresh ceva....asa ca ceaiul e perfect ;))
Citat:

Anterior postat de aniroc27 (Post 781941)
ce faceti fetelor? eu maine am zi ziua 3 - carbo mi-am gatit [*paste*] (spaghete) cu usturoi, ardei iute si un pic de pasta de rosii, cred k am gresit cu pasta asa-i?
maine al meu ma scoate in oras am voie seara un pic de dulce abia astept :x
am uitat sa va zic: mi-a zis ca dak pana la sfarsitul lunii viitoare slabesc frumos si fara sa ma infometez imi ia de ziua mea inelu mult visat [*122*]

nu ai gresit...poti folosi linistita :-*
eheeee ..atunci trage tare..ca de nu ....trag io de tine :)):)):))

aniroc27 06 sep 2011 19:12:25

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 781950)
nu ai gresit...poti folosi linistita :-*
eheeee ..atunci trage tare..ca de nu ....trag io de tine :)):)):))

s-ar parea atunci k la anu pe vremea asta sa fim [*miri*]
deja ma apuca emotiile

alynacrystyna 06 sep 2011 19:17:02

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de aniroc27 (Post 781956)
s-ar parea atunci k la anu pe vremea asta sa fim [*miri*]
deja ma apuca emotiile

[*47*][*47*]sa va ajute Dumnezeu [*47*]:-*:-*

aniroc27 06 sep 2011 19:19:28

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 781963)
[*47*][*47*]sa va ajute Dumnezeu [*47*]:-*:-*

multumim >:D< :-* :-*

U ai bebitza care a avut prima zi de gradii? sau nu am inteles eu bine?

alynacrystyna 06 sep 2011 19:32:08

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de aniroc27 (Post 781966)
multumim >:D< :-* :-*

U ai bebitza care a avut prima zi de gradii? sau nu am inteles eu bine?

>:D<:-*:-*>:D<
da da...noi suntem :)):)):)):D
si mai e Anamaria , dar ea e deja la a 2a zi ;))

aniroc27 06 sep 2011 19:40:13

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 781993)
>:D<:-*:-*>:D<
da da...noi suntem :)):)):)):D
si mai e Anamaria , dar ea e deja la a 2a zi ;))

Sa va traiasca, am vazut poze cu printesa ta ii o dulce :x
sa iti pove ce mi-a zis buni mea ca am facut in prima zi: totul a fost ok si eram fericita pana am vazut-o ca pleaca, atunci am plans de nu am mai putut, iar cand un baiat a trecut prin fata mea cu o jucarie parca ceva s-a intamplat m-am oprit brusc si fara sa ma mai uit la cineva am fugit dupa el,i-am dat una si nu am mai lasat jucaria din mana pana sa plec aksa si atunci cu urlete ca nu vreau sa plec aksa, problema mea era la gradi ca m-am impus din prima am linistit toti baietii, si se plangeau educatoarele, dar m-am cumintit pe la sfarsitul grupei mijlocii......deci sunteti in grafic:)

oanna14 06 sep 2011 19:50:32

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Aly,dar tu nu ai nicio poza mireasa?:D:D:DScuze,dar tare as vrea sa vad:x

alynacrystyna 06 sep 2011 20:02:43

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de aniroc27 (Post 782011)
Sa va traiasca, am vazut poze cu printesa ta ii o dulce :x
sa iti pove ce mi-a zis buni mea ca am facut in prima zi: totul a fost ok si eram fericita pana am vazut-o ca pleaca, atunci am plans de nu am mai putut, iar cand un baiat a trecut prin fata mea cu o jucarie parca ceva s-a intamplat m-am oprit brusc si fara sa ma mai uit la cineva am fugit dupa el,i-am dat una si nu am mai lasat jucaria din mana pana sa plec aksa si atunci cu urlete ca nu vreau sa plec aksa, problema mea era la gradi ca m-am impus din prima am linistit toti baietii, si se plangeau educatoarele, dar m-am cumintit pe la sfarsitul grupei mijlocii......deci sunteti in grafic:)

multumim :-*
:)):)):)):)):))
multumesc de incurajare :)):))
tu faci ca o prietena de a mea....m-am intalnit intr-o zi cu ea in parc , era cu fetita ei de 5 ani , si ma intreaba ii cuminte, te asculta? zic, mai....asa si asa, mai urla ea, mai strig eu si trece ziua :))) , dar las' ca din septembrie o duc la gradi si poate isi mai schimba caracteru..si faca ea: crezi? asa am zis si eu cu a mea, si de fiecare data cand merg dupa ea la gradinita ....fiica d-voastra iar a batut o fetita azi, fetita d-voastra iar a batut pe baietulul acela, fetita d-voastra azi a batut toti copii :)):)):)) ...auuu...mi-am pus mana in cap cand am auzit ...

dar, au decurs bine treburile pana acum , nu a plans, a zis educatoarea ca a papat bine, a si dormit ..nu le-a creeat probleme #:-s ..sa speram sa va ramane asa. desi azidimi m-am speriat putin, ca erau niste copiii care plangeau , pffffffffiiiiiiiii...si inca ce plangeau, si ma gandeam sa nu se apuce si ea, da ma intreaba: ce au astia de plang? :)):)):)):))


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:55:57.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO