forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=360)
-   -   Rina 90"s (etaj IX) (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=10179)

mireea 09 sep 2011 18:52:09

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 785645)

>:D<:-*:-*:-*>:D<
azi nu am stat la povesti cu educatoarea sa vad ce a mai facut si nici nu cea de dimi nu am putut sta :( ..dar va pove eu luni :)):))

pai trebuie sa ne gasim si pe celelalte retele :)):)):)):)):))

oricum eu cred ca a facut ceva deosebit si astazi ea la gradi:)):-*
pai inca nu ti-ai facut adresa pe skype? caci ne apucam imediat de lectii:D;):-*:-*:-*

Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 785647)
Leann Rimes - Can't fight the moonlight - YouTube
asta e o melodie ce mie imi place fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffo arte mult, o ador ...am auzit-o acum la tv si am vrut sa o impartasesc cu voi :x:x:x:x:x:x[*47*][*47*][*65*][*65*][*65*][*3*][*65*][*65*][*3*][*65*][*65*][*65*][*3*][*65*][*65*][*65*][*65*][*3*][*65*][*65*][*3*][*3*][*47*][*47*]

si mie imi place mult!:-*:x

alynacrystyna 09 sep 2011 18:57:01

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de mireea (Post 785658)
oricum eu cred ca a facut ceva deosebit si astazi ea la gradi:)):-*
pai inca nu ti-ai facut adresa pe skype? caci ne apucam imediat de lectii:D;):-*:-*:-*
si mie imi place mult!:-*:x

:x:x:x:x:xsuperba melodia...
nu mi-am facut inca:D...dar o sa imi fac maine..promit :)):))

mireea 09 sep 2011 19:21:58

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 785664)

:x:x:x:x:xsuperba melodia...
nu mi-am facut inca:D...dar o sa imi fac maine..promit :)):))

ok:-*
uraaaaaaaaaa,voi invata l.engleza:)):)):)):)):)):));)

aniroc27 09 sep 2011 19:35:40

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
ce faceti fetili?:-* eu am fost la o plimbare

alynacrystyna 09 sep 2011 19:36:58

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de mireea (Post 785673)
ok:-*
uraaaaaaaaaa,voi invata l.engleza:)):)):)):)):)):));)

:)):)):)):)):)):)):))
Citat:

Anterior postat de aniroc27 (Post 785680)
ce faceti fetili?:-* eu am fost la o plimbare

dapi uite la o barfa :)):))

aniroc27 09 sep 2011 19:43:15

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
hai sa pun si eu niste poze sa ma cunoasteti si pe mine :D

alynacrystyna 09 sep 2011 19:44:56

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de aniroc27 (Post 785683)
hai sa pun si eu niste poze sa ma cunoasteti si pe mine :D

asa asa..pune pune :D:D:D:D

aniroc27 09 sep 2011 20:04:47

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 785685)
asa asa..pune pune :D:D:D:D

gata am pus, sunt curioasa ce spune-ti :-s

oanna14 09 sep 2011 20:29:26

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Revin si eu:D
Mi-am descarcat putin sufletul in jurnal:( :))
Cred ca aceasta e decizia cea mai corecta;)

alynacrystyna 09 sep 2011 20:32:24

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de aniroc27 (Post 785694)
gata am pus, sunt curioasa ce spune-ti :-s

imediat o sa dau o fuguta sa le vad
Citat:

Anterior postat de oanna14 (Post 785711)
Revin si eu:D
Mi-am descarcat putin sufletul in jurnal:( :))
Cred ca aceasta e decizia cea mai corecta;)

trec eu si la tine in vizita sa vad ce mi-ai combinat

aniroc27 09 sep 2011 20:32:47

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de oanna14 (Post 785711)
Revin si eu:D
Mi-am descarcat putin sufletul in jurnal:( :))
Cred ca aceasta e decizia cea mai corecta;)

Oana draga, dar esti suparata?:-*

oanna14 09 sep 2011 20:39:48

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 785714)
imediat o sa dau o fuguta sa le vad

trec eu si la tine in vizita sa vad ce mi-ai combinat

X_XX_XX_X:-s:-s:-s:-s
Citat:

Anterior postat de aniroc27 (Post 785715)
Oana draga, dar esti suparata?:-*

Poi,intra la mine in jurnal:-*

aniroc27 09 sep 2011 20:43:53

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de oanna14 (Post 785725)
X_XX_XX_X:-s:-s:-s:-s

Poi,intra la mine in jurnal:-*

am intrat...lasa k te pui u pe traba ca esti fata ambitioasa >:D< :-*

oanna14 09 sep 2011 20:45:21

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de aniroc27 (Post 785729)
am intrat...lasa k te pui u pe traba ca esti fata ambitioasa >:D< :-*

Ioi,multumesc muuult!:-*:-*:-*

alynacrystyna 09 sep 2011 20:52:07

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de oanna14 (Post 785730)
Ioi,multumesc muuult!:-*:-*:-*

am intrat...>:D<:-*:-*:-*>:D<
si ca de obicei am dat cu parerea ..dar normal ...tot ca de obicei ..sunt si suntem langa tine >:D<>:D<>:D<>:D<

oanna14 09 sep 2011 21:00:06

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 785737)
am intrat...>:D<:-*:-*:-*>:D<
si ca de obicei am dat cu parerea ..dar normal ...tot ca de obicei ..sunt si suntem langa tine >:D<>:D<>:D<>:D<

Am mai spus-o,daca nu erati voi nu as fi ajuns pana aici.Ma ajutati enorm!!
Nici nu stiti ce ambitie ma apucat>:)

just21 09 sep 2011 21:18:16

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Buna fetelor! ma numesc Patricia si am 17ani.Am de slabit 5 kg.AM incercat numeroase diete pana acuma pentru a scapa de aceste 5kg si nu am putut sa slabesc decat putin dar puneam inapoi.Am avut probleme cu alimentatia anul trecut :">,imbolnavindu`ma si recuperand aceste 5 kg de care nu mai scap nici cum.Am studiat dieta Rina si mi se pare foarte buna pentru mine.Imi permite sa pap din toate grupele de alimente si mai ales fructe la micul dejun.Ceea ce vreau eu sa va intreb este daca aceasta dieta ar putea da roade in cazul meu...Stiu ca fiecare organism raspunde diferit dar deja nu mai am incredere in mine...Adica am doar 5,5kg de slabit si am citit pe internet ca aceasta dieta este mai eficienta daca ai de dat mai multe kg jos.Sport fac de 5-6 ori pe sapt., tae bo cate o ora si inot sambata.Acum in timpul scolii voi reduce sportul la 3 zile pe sapt si poate in weekend.
Astept parerile voastre!,..Multumesc!

oanna14 09 sep 2011 21:22:04

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de just21 (Post 785769)
Buna fetelor! ma numesc Patricia si am 17ani.Am de slabit 5 kg.AM incercat numeroase diete pana acuma pentru a scapa de aceste 5kg si nu am putut sa slabesc decat putin dar puneam inapoi.Am avut probleme cu alimentatia anul trecut :">,imbolnavindu`ma si recuperand aceste 5 kg de care nu mai scap nici cum.Am studiat dieta Rina si mi se pare foarte buna pentru mine.Imi permite sa pap din toate grupele de alimente si mai ales fructe la micul dejun.Ceea ce vreau eu sa va intreb este daca aceasta dieta ar putea da roade in cazul meu...Stiu ca fiecare organism raspunde diferit dar deja nu mai am incredere in mine...Adica am doar 5,5kg de slabit si am citit pe internet ca aceasta dieta este mai eficienta daca ai de dat mai multe kg jos.Sport fac de 5-6 ori pe sapt., tae bo cate o ora si inot sambata.Acum in timpul scolii voi reduce sportul la 3 zile pe sapt si poate in weekend.
Astept parerile voastre!,..Multumesc!

Rina e mai mult decat perfecta!:-*:-*
Stai alaturi de noi si sa vezi ce repede se duc kg!
Eu te sfatuiesc sa incerci;;)
Multa bafta!!

just21 09 sep 2011 21:26:50

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de oanna14 (Post 785779)
Rina e mai mult decat perfecta!:-*:-*
Stai alaturi de noi si sa vezi ce repede se duc kg!
Eu te sfatuiesc sa incerci;;)
Multa bafta!!

Multumesc de incurajare!De maine incep cu ziua de proteine.

aniroc27 09 sep 2011 21:31:42

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de just21 (Post 785769)
Buna fetelor! ma numesc Patricia si am 17ani.Am de slabit 5 kg.AM incercat numeroase diete pana acuma pentru a scapa de aceste 5kg si nu am putut sa slabesc decat putin dar puneam inapoi.Am avut probleme cu alimentatia anul trecut :">,imbolnavindu`ma si recuperand aceste 5 kg de care nu mai scap nici cum.Am studiat dieta Rina si mi se pare foarte buna pentru mine.Imi permite sa pap din toate grupele de alimente si mai ales fructe la micul dejun.Ceea ce vreau eu sa va intreb este daca aceasta dieta ar putea da roade in cazul meu...Stiu ca fiecare organism raspunde diferit dar deja nu mai am incredere in mine...Adica am doar 5,5kg de slabit si am citit pe internet ca aceasta dieta este mai eficienta daca ai de dat mai multe kg jos.Sport fac de 5-6 ori pe sapt., tae bo cate o ora si inot sambata.Acum in timpul scolii voi reduce sportul la 3 zile pe sapt si poate in weekend.
Astept parerile voastre!,..Multumesc!

bine ai venit!!!!!!>:D< >:D< >:D<:-*:-*:-*

oanna14 09 sep 2011 21:32:08

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de just21 (Post 785784)
Multumesc de incurajare!De maine incep cu ziua de proteine.

Si eu incep tot de maine(din nou)-o sa fim in aceasi promotie \m/:-*

aniroc27 09 sep 2011 21:33:48

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
mi-am facut si eu jurnal, acolo am scr cate ceva despre mine, cu timpul am sa mai scr

just21 09 sep 2011 21:33:57

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de aniroc27 (Post 785789)
bine ai venit!!!!!!>:D< >:D< >:D<:-*:-*:-*

Multumesc de primire!!!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

just21 09 sep 2011 21:36:05

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de oanna14 (Post 785790)
Si eu incep tot de maine(din nou)-o sa fim in aceasi promotie \m/:-*

Super! Macar am cu cine sa ma sfatuiesc in timpul dietei!

ai mai tinut dieta?AI avut ceva rezultate.?

oanna14 09 sep 2011 21:43:43

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de just21 (Post 785795)
Super! Macar am cu cine sa ma sfatuiesc in timpul dietei!

ai mai tinut dieta?AI avut ceva rezultate.?

Da!!Si nici macar nu am tinut-o corect pana sa dau de acest site.De la 69 de kg am ajuns la 62:).Acum am un jur de 63 si vreau sa ajung la 52:)
Citat:

Anterior postat de aniroc27 (Post 785792)
mi-am facut si eu jurnal, acolo am scr cate ceva despre mine, cu timpul am sa mai scr

O sa te vizitez si eu:)

aniroc27 09 sep 2011 21:46:45

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Bun fetelor eu ma bag la somnic ca sunt f obosita...ne "auzim" maine, sunt singura toata ziua :( al meu ii la lucru 14 ore
Aveti grija de voi si somnik pufos >:D< >:D< >:D< :-* :-* :-*

oanna14 09 sep 2011 21:49:00

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de aniroc27 (Post 785806)
Bun fetelor eu ma bag la somnic ca sunt f obosita...ne "auzim" maine, sunt singura toata ziua :( al meu ii la lucru 14 ore
Aveti grija de voi si somnik pufos >:D< >:D< >:D< :-* :-* :-*

Somn usor!:-*:-*:-*:-*

Ma retrag si eu,NOAPTE BUNA!>:D<>:D<>:D<>:D<

alynacrystyna 09 sep 2011 21:49:58

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de just21 (Post 785769)
Buna fetelor! ma numesc Patricia si am 17ani.Am de slabit 5 kg.AM incercat numeroase diete pana acuma pentru a scapa de aceste 5kg si nu am putut sa slabesc decat putin dar puneam inapoi.Am avut probleme cu alimentatia anul trecut :">,imbolnavindu`ma si recuperand aceste 5 kg de care nu mai scap nici cum.Am studiat dieta Rina si mi se pare foarte buna pentru mine.Imi permite sa pap din toate grupele de alimente si mai ales fructe la micul dejun.Ceea ce vreau eu sa va intreb este daca aceasta dieta ar putea da roade in cazul meu...Stiu ca fiecare organism raspunde diferit dar deja nu mai am incredere in mine...Adica am doar 5,5kg de slabit si am citit pe internet ca aceasta dieta este mai eficienta daca ai de dat mai multe kg jos.Sport fac de 5-6 ori pe sapt., tae bo cate o ora si inot sambata.Acum in timpul scolii voi reduce sportul la 3 zile pe sapt si poate in weekend.
Astept parerile voastre!,..Multumesc!

buna Patricia si bine ai venit in casuta noastra!!!!:-*:-*:-*
bafta la speriat kg-lele buclucase ;))
sport...ma bucur ca il practici, o sa te ajute mult mai mult la dat jos ;))
bine ai venit inca o data si spor la treaba de maine :-*:-*

alynacrystyna 09 sep 2011 21:53:03

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
noapte buna fetele mele..ies si eu...pupici la toate :-*:-*

Corina noapte buna somnic usor , o sa vin in vizita la tine in casuta si maine o sa ma uit si la restul pozelor, nu am apucat numai la doua sa ma uit :"> ...pupici

Oana, noapte buna si tie iubita!!! :-*

Patricia, in caz ca nu ai cartea Rina ...uite aici ...http://forum.slabute.ro/dieta-rina-9...i-9365-72.html :-* . noapte buna :-*

niluro 09 sep 2011 21:53:07

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de aniroc27 (Post 785557)
v-am ramas datoare cu rezultatul testului....din pacate nu sunt insarcinata :(, data viitoare poate

nu te demoraliza >:D< am trecut si eu prin asta:( dar moralul conteaza mult
multa bafta

aniroc27 09 sep 2011 21:57:40

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 785814)
noapte buna fetele mele..ies si eu...pupici la toate :-*:-*

Corina noapte buna somnic usor , o sa vin in vizita la tine in casuta si maine o sa ma uit si la restul pozelor, nu am apucat numai la doua sa ma uit :"> ...pupici

noapte buna si tie scumpo :-*, ai timp sa te uiti ca am degand sa mai stau mult pe aici >:D<
Citat:

Anterior postat de niluro (Post 785815)
nu te demoraliza >:D< am trecut si eu prin asta:( dar moralul conteaza mult
multa bafta

toate la timpul lor, acum nu vreau neapara sa raman...dar dak vine este bine venit si-l asteptam cu >:D<

AncaGabriela 09 sep 2011 22:01:09

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Ce fac fetele? Bun venit celor mai noi >:D<
Eu am cam tras chiulul de pe aici, dar ma simt muuuult mai bine, mi-au trecut problemele de sanatate si sunt destul de in forma, am tinut regim zilele astea dar inca nu stiu cat am mai dat jos. O sa ma cantaresc maine, sper.
Am inceput scoala - eu predau - am intrat deja in activitate de saptamana asta si mi-a prins extrem de bine. De Rina tot nu m-am apucat, rusine sa imi fie.... la mine inceputul e mai greu, hihi....
O noapte linistita tuturor!>:D<>:D<

just21 09 sep 2011 22:03:53

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 785812)

buna Patricia si bine ai venit in casuta noastra!!!!:-*:-*:-*
bafta la speriat kg-lele buclucase ;))
sport...ma bucur ca il practici, o sa te ajute mult mai mult la dat jos ;))
bine ai venit inca o data si spor la treaba de maine :-*:-*

Mulrumesc pentru primire!:-*>:D<.
Sper ca nu te va deranja daca iti voi mai cere sfaturi.Am vazut ca tu ai experienta cu aceasta dieta si eu fiind la inceput am nevoie de ajutor! Multumesc pentru carte si ne auzim maine!
Noapte buna!>:D<>:D<:-*:-*

just21 09 sep 2011 22:18:23

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Fetelor as avea o intrebare.Eu in general dimineata beau cafea(naturala) o canita mica cu indulcitor si putin lapte .Este voie sa beau si in timpul dietei numai cu indulcitor nu neaparat si lapte?:D Nu de alta, dar e energizantul meu pentru restul zilei..:">:">:">si mi`ar fii foarte greu sa renunt la ea.Sau un 3 in 1 pot bea?;;)

mariaaaa 10 sep 2011 00:24:30

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 785505)


buna Maria!!!:-*:-*
ce mai faci draguta, demult nu ai mai intrat!!!
cum esti?>:D<

buna draga mea!:-*:-* eu tot mereu intru si va citesc,doar k nu am prea intrat in vorba.. rusinica:-s
eu sunt bine cu dieta am mai scapat d un kg sunt fericita,akm k incep sc nu stiu
daca o sa mai pot tine...pt ca am ore pana la 2 3 si o zi p sapt pana la 5 si nu cred k rezist doar cu fructe pana la pranz,ar insemna sa il iau tarziu ...o sa vad...
am si o intrebare :D am avut amidon ieri si mi-am facut cartofi fierti,razuiti cu 50g smantana,e corecta combinatia?parca stiam k smantana o putem manca in orice zi in afara de vitamine...?
u cum mai esti?:-*>:D<

aniroc27 10 sep 2011 07:10:20

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
2 ataşament(e)
Neatza fetelor >:D<, azi sunt cea mai matinala
Va poftesc la o cana de cafea sau ceai.
Sa aveti o zi frumoasa :-*

aniroc27 10 sep 2011 07:44:52

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
eu am sa dispar un pic de pe aici....merg la niste cumparaturi
ne "auzim" mai incolo :-*:-*:-*:-*

alynacrystyna 10 sep 2011 08:14:27

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
neata fete!!!:-*:-*
weekend placut sa aveti!!! :-*

Corina, neata si multam de cafa!!! :-*:-* cumparaciuni placute!!! :-*

alynacrystyna 10 sep 2011 08:24:30

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de AncaGabriela (Post 785818)
Ce fac fetele? Bun venit celor mai noi >:D<
Eu am cam tras chiulul de pe aici, dar ma simt muuuult mai bine, mi-au trecut problemele de sanatate si sunt destul de in forma, am tinut regim zilele astea dar inca nu stiu cat am mai dat jos. O sa ma cantaresc maine, sper.
Am inceput scoala - eu predau - am intrat deja in activitate de saptamana asta si mi-a prins extrem de bine. De Rina tot nu m-am apucat, rusine sa imi fie.... la mine inceputul e mai greu, hihi....
O noapte linistita tuturor!>:D<>:D<

buna Anca!!! :-*:-*
intr-adevar, ai cam dat cu absenta ;))
ma bucur ca esti mai bine....si in legatura cu inceputu...cere si ti se va da...un ditamai sutu ca sa te apui de treaba :)):)):))
Citat:

Anterior postat de just21 (Post 785820)
Mulrumesc pentru primire!:-*>:D<.
Sper ca nu te va deranja daca iti voi mai cere sfaturi.Am vazut ca tu ai experienta cu aceasta dieta si eu fiind la inceput am nevoie de ajutor! Multumesc pentru carte si ne auzim maine!
Noapte buna!>:D<>:D<:-*:-*

oricand ai nevoie aici suntem :-*
Citat:

Anterior postat de just21 (Post 785826)
Fetelor as avea o intrebare.Eu in general dimineata beau cafea(naturala) o canita mica cu indulcitor si putin lapte .Este voie sa beau si in timpul dietei numai cu indulcitor nu neaparat si lapte?:D Nu de alta, dar e energizantul meu pentru restul zilei..:">:">:">si mi`ar fii foarte greu sa renunt la ea.Sau un 3 in 1 pot bea?;;)

poti bea cafeluta asa cum iti place tie ;)) , poti bea si 3in1 ...care cum iti place
dar cand esti la vitamine , daca poti sa le eviti ;))
Citat:

Anterior postat de mariaaaa (Post 785839)
buna draga mea!:-*:-* eu tot mereu intru si va citesc,doar k nu am prea intrat in vorba.. rusinica:-s
eu sunt bine cu dieta am mai scapat d un kg sunt fericita,akm k incep sc nu stiu
daca o sa mai pot tine...pt ca am ore pana la 2 3 si o zi p sapt pana la 5 si nu cred k rezist doar cu fructe pana la pranz,ar insemna sa il iau tarziu ...o sa vad...
am si o intrebare :D am avut amidon ieri si mi-am facut cartofi fierti,razuiti cu 50g smantana,e corecta combinatia?parca stiam k smantana o putem manca in orice zi in afara de vitamine...?
u cum mai esti?:-*>:D<

da, da..de intrat am vazut ca ai intrat...dar nu stiam de ce nu ne zici nimic...chiar ca, rusinica sa iti fie :P:P
ca corecta combinatia, smantana se poate papa in orice zi, exceptie cea de vitamine ;;)
dieta, pai acum vezi tu daca o poti tine...daca zici ca nu rezisti cu fructe pana la pranz, ar trebui sa papi unele mai consistente (struguri, banane, ananas numai ca nu te poti duce cu ananasu dupa tine la scoala :)):)) ) ...papi in fiecare pauza cate un fruct ;))) ..vezi tu cum te descurci, daca poti , daca nu ...incerci ceva mai personalizat ;;)
eu sunt binisor, a inceput Amalia gradinita si am inceput si eu sa imi caut de lucru...numai ca nu prea gasesc :)

p.s. sa te vad ca si scrii cand intri :D:P

aniroc27 10 sep 2011 08:56:55

Re: Rina 90"s (etaj IX)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 785893)
Corina, neata si multam de cafa!!! :-*:-* cumparaciuni placute!!! :-*

Neatza Alina :-*
numa ce m-am intors de la cumparaturi si s-au schimbat planuriile pt azi...m-a sunat buni sa merg la ea ca se aduna toata familia si punem pt iarna (vinete, ardei si toate cele) deci azi o sa fiu ffff activa si o sa uit de tentatii
ne "auzim" mai spre seara, un week-eund minunat va doresc si spor la lupta cu kg

[*128*][*hug*]


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:39:24.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO