forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=360)
-   -   Rina 90"s (etaj XVI) (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=12225)

moni30 21 aug 2013 09:47:06

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de Antonis (Post 1291118)
morfo fetala fac si eu Moni azi, la 22 de saptamani..insa am inteles de la doctora ca o sa fie 3D, sau poate am inteles eu gresit...iti zic azi..oricum 3 D si 4D sunt asa de show pentru noi parintii...

neata si de la mine
ce bine ma simt ca bantui singura pe-aici:);;)
asa e iubita...cam show...dar la noi show ul costa:)), eu am facut doar morfo, pt ca mi s-a spus ca e fff importanta, si intr-adevar, s-a vazut cu lux de amantunte tot, ma mirat, ca mi-a zis atunci, ca bebe are burtica goala, ca n-a papat, eu din cauza emotilor, n-am mancat aproape nimic in ziua aia:)) si m-a prins...se vede si cristalinul din ochisori...multe...poate la voi e mai performat...dar la mine n-a fost 3 d, si daca nu-mi explicat dr ce e aia, sau ce se vede....eram in ceata, n-am priceput nimic:P
Cris, sarut mana pt cafea, te urmaresc, si imi place ca vad scadere la tine, pupici lui Eric
restul fetelor:-*:-*:-*, o zi faina, Ana, asteptam si noi pozica, o scanezi ....si pt noi:-*

moni30 21 aug 2013 09:50:21

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de diadora (Post 1291055)
Buna seara, dragele mele!
Nu am uitat de voi, dar, din nou, am avut probleme. Vineri seara l-am internat pe tata in urgenta, la spital. Din fericire, este bine. Maine se externeaza, cu ajutorul lui Dumnezeu. Joi plecam la Timisoara sa il vada cardiologul care il are sub supraveghere de 6 ani. Sa vedem ce zice si el. In rest, ce sa spun?????? :(:(:(:(:( Nu ma simt nici eu prea bine, imi tot vine sa plang, iau calciu, si din astea.
Aveti grija de voi si sper sa ne auzim curand. Puppici! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

iubita, multa sanatate tatalui>:D<
imi pare rau ca te simti aiurea, sper sa treaca totul,incearca sa-ti iei niste libere,sa mergi poate la tm, sau altundeva....sa schimbi ceva...incearca sa te deconectezi un pic
ai si tu grija de tine:-*:-*:-*>:D<>:D<

alynacrystyna 21 aug 2013 22:14:44

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
noapte buna dragele mele :-* :-*

alynacrystyna 22 aug 2013 06:13:42

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
1 ataşament(e)
buna dimineata iubitele
o zi faina sa aveti si cu mult spor
:-*:-*>:D<>:D<:-*:-*

Antonis 22 aug 2013 08:46:05

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Buna dimi si de la mine fetele!

moni30 22 aug 2013 08:46:25

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 1291418)
buna dimineata iubitele
o zi faina sa aveti si cu mult spor
:-*:-*>:D<>:D<:-*:-*

neata
Aly, ce activa esti, sarut mana pt cafea...restul lasam mamicilor in devenire>:D<
zi faina sa avem>:D<

alynacrystyna 22 aug 2013 18:58:58

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
servus iubitele :-*
ce faceti?


Antonis 22 aug 2013 19:49:57

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 1291580)
servus iubitele :-*
ce faceti?


Buna seara Aly...eu pe aici..ma benoclez pe net de una de alta..si ma gandesc sa fac un sos de rosiute cu busuioc proaspat pt maine...cam atat..tu?

alynacrystyna 22 aug 2013 22:21:41

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de Antonis (Post 1291586)
Buna seara Aly...eu pe aici..ma benoclez pe net de una de alta..si ma gandesc sa fac un sos de rosiute cu busuioc proaspat pt maine...cam atat..tu?

draga mea , scuza-ma ca iti raspund asa tarziu :">:(
dar am fost plecata in vizita pe la fra :)
l-am pensat
am ajuns acasa , dus , unghii alea alea si de-abia acum am terminat cu treaba :))
bebe ce face? :x

rainbow 23 aug 2013 07:34:47

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
neata fetele!o zi frumoasa va doresc>:D<
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...09725206_n.jpg
Ana,referitor la ce mi-ai raspuns..eu mi-am spus doar parerea..fiecare face cum considera ca este mai bine.Ma bucur ca bebe este bine(am citit la mamici)


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:04:47.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO