forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Dieta Scarsdale (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=362)
-   -   Principiile, meniul si rezultatele Dietei Scarsdale (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=1)

drama queen 04 feb 2010 17:59:20

Re: Principiile, meniul si rezultatele Dietei Scarsdale
 
fetelor am si eu o intrebare dimineata pot bea un cappucino:D? sau este interzis in dieta:)

sunshine 04 feb 2010 18:11:30

Re: Principiile, meniul si rezultatele Dietei Scarsdale
 
hmmm, eu zic mai bine sa bei cafea cu lapte.. numa prostii contine capucino ala, e uri etc.

fetelor mie nu mi vine sa mai mananc deseara :( nu mai am pofta d nimic

Liviutzza 04 feb 2010 18:11:34

Re: Principiile, meniul si rezultatele Dietei Scarsdale
 
Citat:

Anterior postat de drama queen (Post 78926)
ce bine ar fi daca as bicicleta de 2 ori pe zi :x ar fi super ;))) dar pana ma culc cred ca mai fac o tura :D macar sa mai slabesc si eu la picioare ~X(

Poti sa faci daca ai ambitie...e mai greu prima saptamana..dupa aia nu o sa poti dormi fara sa faci:d asa ca am pretentii in seara asta sa mai faci o tura da?:D

Supergirl 04 feb 2010 18:19:39

Re: Principiile, meniul si rezultatele Dietei Scarsdale
 
Wow..faceti sport nu gluma.Eu fac doar 50 de genuflexiuni seara,50 de abdomene,iar dimineata fac la fel doar ca 25 de abdomene.Imi astept stepperu' si asa sper sa fac si eu mai multa miscare.In plus in weekend ma gandesc sa incerc exercitiile din niste filmulete postate de Ianna.Am mai incercat sa fac exrecitii din filmuete,doar ca m-am simtit aiurea,si am renuntat.Liviutzza cred ca m-as tara pe jos daca as face atata sport.O sa adaug si eu,dar treptatImi detest conexiunea la internet.Cade de 3 ori pana reusesc sa scriu un post.
Oana si eu tot gril din ala am si am facut pulpe fara sa lee dezosez.Au iesit foaarte bune si s-au prajit si in interior.
Drama quenn nici nu merita sa iti bati capul cu ce a spus colega respectiva.Eu sunt sigur ca o sa slabesti.Si eu imi fac ziua tot in martie,doar ca pe 28(cred) si vreau sa slabesc sa arata bine in rochita.Si pe mine tot picioarele ma ''ingrijoreaza''.
Liviutzza probabil nu esti tu obisnuita cu gustul ala.Mai incearca totusi o zi,poate te razgandesti.Eu in locul tau as alege ciocolata,e si mai sanatoasa decat Cola,fie ea si Zero.
Am postat si eu in sfarsit!!!1[*5*]
Liviutzza ai avut dreptate;forumul chiar creeaza dependenta:)).Drama,ne arati si noua rochita?Eu azi am fost la croitoreasa.:)

drama queen 04 feb 2010 18:36:02

Re: Principiile, meniul si rezultatele Dietei Scarsdale
 
le am salvate in pc dar nu pot sa le adaug aici :(

drama queen 04 feb 2010 18:39:20

Re: Principiile, meniul si rezultatele Dietei Scarsdale
 
oricum e foarte sic:)
este de culoare crem si se leaga dupa gat, are decolteu.. si sub piept are asa o fundita subtirica neagra e f finuta:) e greu e explicat in cuvinte:)
tu cum iti faci rochita?;;)

Supergirl 04 feb 2010 18:40:54

Re: Principiile, meniul si rezultatele Dietei Scarsdale
 
A,ok.Spune-ne macar ce culoare e;;).Si sa nu te puna sfantul sa te razgandesti.Fa-i necaz colegei tale si imbraca-te in rochita respectiva.De ce crezi ca nu poti sa te tii de dieta?Ti se pare grea?Eu zica ca 2 saptamani nu e asa greu sa te abtii de la dulciuri.In perioada de mentinere poti sa mai scapi si tu cate un patratel de ciocolata amaruie.:)

Supergirl 04 feb 2010 18:43:55

Re: Principiile, meniul si rezultatele Dietei Scarsdale
 
Citat:

Anterior postat de drama queen (Post 78953)
oricum e foarte sic:)
este de culoare crem si se leaga dupa gat, are decolteu.. si sub piept are asa o fundita subtirica neagra e f finuta:) e greu e explicat in cuvinte:)
tu cum iti faci rochita?;;)

Eu mi-o fac rosie cu clos(cred ca asa se scrie,mami asa i zice).Si la fel ca tine vreau sa-mi pun un cordonel pe care sa atasez o fundita(mai maricica).Si sa fie scurta.Eu nu ii pun bretele,sau ceva legat de gat pt ca nu ma avantajeaza,imi face umerii lati.Ideea ta e interesanta.Sunt convinsa ca rochita e super.Dupa ziua ta, sa pui o poza sa te vedem.;;)

sunshine 04 feb 2010 18:45:38

Re: Principiile, meniul si rezultatele Dietei Scarsdale
 
super girl de azi sa ti scrii si tu meniurile :D

drama queen 04 feb 2010 19:03:49

Re: Principiile, meniul si rezultatele Dietei Scarsdale
 
cumpar rochita pt ziua mea ca sper sa o serbez si eu in familie:) ca asa ar fi normal:)
dar eu nu fac 18 ani ca tine ;)))eu fac abea 17 :P asa ca mai am pana atunci oricum majoratu` vreau sa fie ceva special :P voi inchiria un restaurant si voi invita pe toata lumea:P :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:13:18.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO