forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Discutii pe diverse teme (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Planuri pt. 2014 (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=12468)

deadcountess 07 ian 2014 22:46:26

Planuri pt. 2014
 
1 ataşament(e)
Ca un adevarat campion la facutul de planuri si lasarea lor balta pe parcurs imi permit sa deschid un subiect si pt anul asta :))

Da, stiu planurile se fac de regula inainte de revelion dar mai bine mai tarziu decat niciodata :))

Ataşament 14576

Zoe 08 ian 2014 08:14:59

Re: Planuri pt. 2014
 
hihihi, dap, la asta mă înscriu şi eu!

deadcountess 08 ian 2014 11:43:30

Re: Planuri pt. 2014
 
Cred ca si au as dormi pe banda daca as avea una acasa, noroc ca am numai la servici :))

Vuvuzela 08 ian 2014 11:48:37

Re: Planuri pt. 2014
 
Si eu sunt experta la facut planuri si lasat balta. Anul acesta mi-am propus sa ma tin de sport. Sa vedem ce o iesi. Pana acum am cam lenevit ca deh, e inceput de an si mai am timp ;))

deadcountess 08 ian 2014 11:51:07

Re: Planuri pt. 2014
 
Eu m-am apucat de banda prin decembrie, a mers bine, dar dupa anul nou am inceput cu tot felul de mici probleme de sanatate si iar am lasat-o mai moale :(

CezaraCezarului 08 ian 2014 12:05:08

Re: Planuri pt. 2014
 
Am si eu un plan similar, poate in ianuarie 2015 o sa putem veni aici sa scriem "da, am facut mai mult sport". Am observat acum de revelion (nu ca n-as fi stiut) cat de important e, am mancat de parca am uitat complet de mine, dar pentru ca am mers pe jos cel putin 6 ore pe zi in ritm alert nu s-a depus nimicuta. Deci da, mai mult sport pentru 2014! Si banda mea e aici la 1 m de mine, ma priveste ranchiunos pe masura ce scriu mesajul acesta. :))
Sper sa te poti reintoarce in curand la banda, countess!

Vuvuzela 08 ian 2014 12:54:06

Re: Planuri pt. 2014
 
Mersul pe jos imi place si mie, e relaxant, faci si ceva placut si miscare in acelasi timp.
Sanatate, Countess!

deadcountess 08 ian 2014 12:56:51

Re: Planuri pt. 2014
 
Citat:

Anterior postat de CezaraCezarului (Post 1320595)
Am si eu un plan similar, poate in ianuarie 2015 o sa putem veni aici sa scriem "da, am facut mai mult sport". Am observat acum de revelion (nu ca n-as fi stiut) cat de important e, am mancat de parca am uitat complet de mine, dar pentru ca am mers pe jos cel putin 6 ore pe zi in ritm alert nu s-a depus nimicuta. Deci da, mai mult sport pentru 2014! Si banda mea e aici la 1 m de mine, ma priveste ranchiunos pe masura ce scriu mesajul acesta. :))
Sper sa te poti reintoarce in curand la banda, countess!

Unde ai umblat 6 ore pe zi? :)
Cred ca daca as avea banda acasa as avea mai multe sanse, dupa lucru sunt praf si renunt de multe ori, si odata ajunsa acasa ultimul loc in care mi-as dori sa ma intorc este la servici :))

CezaraCezarului 08 ian 2014 13:03:54

Re: Planuri pt. 2014
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 1320622)
Unde ai umblat 6 ore pe zi? :)
Cred ca daca as avea banda acasa as avea mai multe sanse, dupa lucru sunt praf si renunt de multe ori, si odata ajunsa acasa ultimul loc in care mi-as dori sa ma intorc este la servici :))

In Viena, ba chiar in unele zile am mers constant de la 8 dimineata pana la 10 seara. Am fost si la muzeul Albertina si m-am gandit la tine, niste picturi mindblowing, imi venea sa le iau acasa. :))
Asa ziceam si eu inainte sa am banda aici, cand mi-am comandat-o ma visam mare atleta. Si acum zace biata. Dar eu sunt un exemplu negativ, lumea de obicei profita de echipamentul pe care il are acasa. Te inteleg, cred ca e tare greu dupa munca sa treci direct la sport. :-S

anqutz 08 ian 2014 14:25:38

Re: Planuri pt. 2014
 
Uhhh, sunt sef la facut planuri. :D Am in plan mai multe chestii:
1. Sa-mi iau permisul, ca tot am tras de timp.
2. Sa ma pun la punct cu germana. Deja m-am apucat de exercitii si de putina gramatica.
3. Sa am mai multa grija de mine si sa-mi acord mai mult timp in fiecare seara. Aici intra si sala, sauna, gatitul si alte chestii femeiesti.


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:06:08.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO