forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=269)
-   -   Cutiutza muzicala! (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=10263)

Roxii 22 sep 2011 19:01:29

Re: Cutiutza muzicala!
 
BORKED

BORKED

BORKED

BORKED

BORKED

BORKED

jessik 22 sep 2011 19:50:54

Re: Cutiutza muzicala!
 
deliuta.. mersi mult.. imi era asa dor de melodia aia lambada.. si aia lu omar e faina si nu mai stiam cum se cheama.. chiar am asculktat-o d emulte ori, m-am fatzait prin casa de dimineata, si am si cantat-o in portugheza.. hahaha imi place la nebunie limba asta..:x
cand era mica, aveam vreo 3 ani, dansam lambada cu o papusa mare cat mine hahahah.. pacat ca nu m-au filmat.. cred ca radeam de mine.
acum poti sa iti filmezi copii f usor..

nicoleta100 22 sep 2011 22:02:14

Re: Cutiutza muzicala!
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 798818)
BORKED
:x

imi place!!!!:x:x:x

Ema55 22 sep 2011 22:11:14

Re: Cutiutza muzicala!
 
Buna seara si bine te-am gasit "Cutiuta muzicala"! Mamicuta ta, Deliutza, merita felicitata pentru ca ti-a dat viata, iar toate celelalte fete care au ajutat-o sa incepi sa cresti isi merita laudele, deasemenea.
La cat mai multe pagini, "Cutiuta muzicala" , pline de emotii melodice!

Deliutza 22 sep 2011 22:42:08

Re: Cutiutza muzicala!
 
Citat:

Anterior postat de jessik (Post 798841)
deliuta.. mersi mult.. imi era asa dor de melodia aia lambada.. si aia lu omar e faina si nu mai stiam cum se cheama.. chiar am asculktat-o d emulte ori, m-am fatzait prin casa de dimineata, si am si cantat-o in portugheza.. hahaha imi place la nebunie limba asta..:x
cand era mica, aveam vreo 3 ani, dansam lambada cu o papusa mare cat mine hahahah.. pacat ca nu m-au filmat.. cred ca radeam de mine.
acum poti sa iti filmezi copii f usor..


Ma bucur mult, jessika! eu dansam cu sora mea mijlocie in camera pe lambada, de asemenea, daca ne-am fi vazut acum am fi realizat penibilul situatiei :)) eu ma bucur ca nu am fost filmata si-asa am cateva poze compromitatoare:))

Deliutza 22 sep 2011 22:43:39

Re: Cutiutza muzicala!
 
Citat:

Anterior postat de Ema55 (Post 798948)
Buna seara si bine te-am gasit "Cutiuta muzicala"! Mamicuta ta, Deliutza, merita felicitata pentru ca ti-a dat viata, iar toate celelalte fete care au ajutat-o sa incepi sa cresti isi merita laudele, deasemenea.
La cat mai multe pagini, "Cutiuta muzicala" , pline de emotii melodice!


Multumesc...si bine ai venit! Sper sa te simti la fel de bine ca si in casuta cu poezioare :P>:D<>:D<>:D<>:D<

Deliutza 22 sep 2011 22:45:50

Re: Cutiutza muzicala!
 
BORKED

Este perioada cand imi placea cel mai mult de el...melodia este una din preferatele mele, la fel si clipul 8->

Deliutza 22 sep 2011 23:13:07

Re: Cutiutza muzicala!
 
O melodie de noapte buna pt mic si mare >:D<
BORKED

SOFICA 23 sep 2011 08:14:34

Re: Cutiutza muzicala!
 
Hi-Q - Buna dimineata! - YouTube

Deliutza 23 sep 2011 09:23:55

Re: Cutiutza muzicala!
 
Citat:

Anterior postat de SOFICA (Post 799177)


Buna dimineata si tie Sofica>:D< buna melodia;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:25:26.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO