forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=269)
-   -   Ce faci in weekend? (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=2167)

Slabuta 10 ian 2010 13:53:59

Ce faci in weekend?
 
Slabutelor, ce va place sa faceti in weekend, cum va petrecti timpul, etc? :)

ali_lumi 10 ian 2010 14:01:29

Re: Ce faci in weekend?
 
Depinde.. Ori stau cu iubitul, vedem un film, ori iesim cu prieteni la un bowlling , suc , orice sa iesim din plictiseala :) In cel mai rau caz DORM!! :))

drama queen 10 ian 2010 14:45:18

Re: Ce faci in weekend?
 
ma relaxez, ies cu prieteni, citesc , ma uit la tv cand am timp.. , invatz.. sincer eu nici nu simt weekendul , sunt intr-o alerta totala.. ma misc de colo colo nu stiu pe care sa o incep si pe care sa o termin.. sunt destul de ocupata..:(

Adelayde 27 ian 2010 12:13:54

Re: Ce faci in weekend?
 
Pai cred ca lenevesc...si iarasi lenevesc:))Ma uit la tv mai merg pe la o prietena , ma mai plimb etc.

ianna 27 ian 2010 14:19:45

Re: Ce faci in weekend?
 
primim musafiri sau plecam in vizite (cel mai bine:)) ) sau iesim la restaurant si apoi ne luam sa vedem un film seara...ca prin cluburi...s-a cam taiat macaroana:-s o data cu copilasul

alexa.stan 27 ian 2010 14:28:54

Re: Ce faci in weekend?
 
Deobicei in weekend ne relaxam, acum iarna mai mult acasa dar cum se mai dezgeata, iesim in oras, in parc, la prieteni. Recuperam si pentru restul saptamani.

In cluburi, discoteca, etc. Nu prea-mi place sa merg. Aleg locurile liniste unde iti poti auzi gandurile. Si daca loe aude si cel de langa tine si mai bine.

anqutz 27 ian 2010 14:34:03

Re: Ce faci in weekend?
 
De obicei, in weekend recuperez orele pierdute de sala. :(

Ziua citesc cate ceva, daca nu sunt cu iubitul, ori o carte, ori o revista. Seara sunt cu prietenii in oras si noptile le petrec cu iubitul. Uneori mai vad si episoadele restante de la serialele preferate.

Practic, fac tot ce nu am timp sa fac in restul saptamanii.

mishutza 27 ian 2010 14:57:30

Re: Ce faci in weekend?
 
Pe la inceputul vietii noastre de cuplu,pastrasem obiceiul de acasa.Sambata spalam,faceam curat,faceam cumparaturi.Astfel ca sambata munceam mai mult ca in orice zi a saptamanii si o zi de weekend era dusa.
Acum am schimbat,cumparaturile saptamanale,curatenia saptamanala si spalatul saptamanal:D le-am impartit pe cate zi din saptamana.Si asa is zile ruinate din cauza muncii,ce mai conteaza o ora doua in plus de munca.
Asa ca weekend-ul a ajuns sfant pentru noi.Cea mai faina parte e ca dormim la pranz impreuna,ceea ce mi se pare bestial.Sambata de obicei iesim in oras la cumparaturi,adica alte cumparaturi in afara de mancare,e cam singura zi cand putem face asta,ca in rest pana terminam noi muncile se inchid magazinele.Si de obicei si mancam in oras de pranz.
Seara daca nu avem musafiri sau nu plecam pe undeva(incerc sa evit totusi musafirii:D) eu am program de epilat,manichiura,masti si chestii de astea.Apoi ori un film ,ori un puzzle,ori un remmy,incercam sa facem ceva amandoi.
Duminica cam la fel cu exceptia cumparaturilor.Inainte uram duminica,mi se parea cea mai plictisitoare zi din saptamana.Acum o iubesc...e doar linisteeeeee

justbelieve 17 apr 2010 20:07:13

Re: Ce faci in weekend?
 
Citesc
Imi fac temele:-s
Curatenie in casa
Cateodata mai bucataresc
Ma plimb
Fac cumparaturi
Ies in oras
Fac exercitii
Stau la calculator(messenger,forum)

Seryna 05 mai 2010 22:23:04

Re: Ce faci in weekend?
 
In weekend...pai planuiesc cel putin primul weekend de cand sunt oficial la dieta sa il petrec intr-un mod mai activ.
Ma plimb , fac curat , merg la o prietena , citesc..orice dar sa nu stau in fata tv-ului uitandu-m a la mai nou la Oprah ...ma inbolnaveste emisiunea aia numai cu pers. cu kg in plus are treaba :)))


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:43:23.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO