forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=269)
-   -   Slabute nocturne, adunati-va! (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=9777)

Adina14 21 iul 2011 18:39:16

Re: Slabute nocturne, adunati-va!
 
Gata, de-acum nu mai suntem singurele ;;) Hihi, ce ma bucur :x

alecsutzza 21 iul 2011 21:12:18

Re: Slabute nocturne, adunati-va!
 
fetelor si eu cotrobai noptile pe aici...cand nu ma ia somnu de la caldurax-(.....oricum sunt obisnuita sa mananc pe la 8 si sa ma bag in pat pe la 12 asa ca nu pot decat sa ma bucur ca ati deschis acest subiect:D

Adina14 21 iul 2011 21:28:52

Re: Slabute nocturne, adunati-va!
 
Daa, e groaznic si cu caldura asta..Bine ca aici la mine ploua de cateva zile :)
Ce spuneti slabutelor, intram in tura de noapte?:))

miras 21 iul 2011 21:38:23

Re: Slabute nocturne, adunati-va!
 
fetili :P eu tocmai am baut o cafea fara cofeina :)) dar s ar putea sa aiba efect. sper ca sunteti pe aici si mai tarziu. adina, unde esti?

Adina14 21 iul 2011 21:42:02

Re: Slabute nocturne, adunati-va!
 
Sunt chiar aici, prezenta la datorie b-) Eu am baut o cana de ceai de capsuni :x Pai si mai poti dormi mai tarziu daca ai baut acum cafea? ;))

Alexik 21 iul 2011 21:43:53

Re: Slabute nocturne, adunati-va!
 
Eu incerc sa ma uit la un fillm da tot bazaie messul8->cred ca o sa ies de pe el.
Si astept sa vina dimineataaa:D

Adina14 21 iul 2011 21:46:00

Re: Slabute nocturne, adunati-va!
 
Alex, ce film? ;;)
De ce astepti sa vina dimineata?Ce-ai de gand sa papi la MD?:)) :>

Alexik 21 iul 2011 21:50:10

Re: Slabute nocturne, adunati-va!
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 731276)
Alex, ce film? ;;)
De ce astepti sa vina dimineata?Ce-ai de gand sa papi la MD?:)) :>

Hmm:D e mai mult un serial( englezesc , de epoca:">:x) Cranford:D
Tot painica cu lapte:))..iar dupa ma duc sa ma pensez si ma opresc la o covrigarie sa-mi iau o paine mai dietetica(ma rog , asa mi-a zis o pr :))ca e integrala sau ceva de genul).:DSper sa-mi placa:P
Btw , nu ma cantaresc maine ma cantaresc abia marti(cand plec la mare) ca sa vad cu cat m-am ingrasat cand vin de la mare:P.
Si mi-am dat seama de ce stagnezzz:PNectarina bate-o vinaa!Azi am avut iar meniul aiurea..De maine trebuie sa fac ceva ca sa nu mai exagerez:P

Adina14 21 iul 2011 21:53:42

Re: Slabute nocturne, adunati-va!
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 731283)
Hmm:D e mai mult un serial( englezesc , de epoca:">:x) Cranford:D
Tot painica cu lapte:))..iar dupa ma duc sa ma pensez si ma opresc la o covrigarie sa-mi iau o paine mai dietetica(ma rog , asa mi-a zis o pr :))ca e integrala sau ceva de genul).:DSper sa-mi placa:P
Btw , nu ma cantaresc maine ma cantaresc abia marti(cand plec la mare) ca sa vad cu cat m-am ingrasat cand vin de la mare:P.
Si mi-am dat seama de ce stagnezzz:PNectarina bate-o vinaa!Azi am avut iar meniul aiurea..De maine trebuie sa fac ceva ca sa nu mai exagerez:P

Ah, suna fain :)
Ma gandeam eu ca de-asta astepti tu asa cumintica dimineata ;))
Nu o sa te ingrasi cine stie ce; sa incerci sa fii totusi cat mai activa ;)
De ce tocmai de la nectarine? :-/

Alexik 21 iul 2011 21:56:47

Re: Slabute nocturne, adunati-va!
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 731293)

Ah, suna fain :)
Ma gandeam eu ca de-asta astepti tu asa cumintica dimineata ;))
Nu o sa te ingrasi cine stie ce; sa incerci sa fii totusi cat mai activa ;)
De ce tocmai de la nectarine? :-/

Ahh..am facut poza la buletin si eram nepensata acum vreo 3 zile!!daca nu m-am gandit la timp:))si le lasasem sa mai creasca sa-mi dea o forma mai buna8->
Pentru ca pe langa painea pe care o mananc mananc si 3 nectarine8->...de ex azi am mancat una seara:-</+2 pranz..si-am mai mancat si-o felie de paine neagra..


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:09:25.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO