forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Exercitii pentru muschii fesieri (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=295)
-   -   Exercitii pentru fesieri in imagini (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=2399)

Slabuta 22 ian 2010 21:02:17

Exercitii pentru fesieri in imagini
 
4 ataşament(e)
Exercitii pentru fesieri in imagini

Slabuta 22 ian 2010 21:02:41

Re: Exercitii pentru fesieri in imagini
 
4 ataşament(e)
Exercitii pentru fesieri in imagini

pupacila21 27 ian 2010 12:52:33

Re: Exercitii pentru fesieri in imagini
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 69989)
Exercitii pentru fesieri in imagini


e un aparat la sala ptr fesieri, acela e cel mai bun ptr k poti adauga si greutati la el, asa dak dai din picioare nu vad sa faca mare lucru :)

Slabuta 27 ian 2010 13:00:36

Re: Exercitii pentru fesieri in imagini
 
Citat:

Anterior postat de pupacila21 (Post 72328)
e un aparat la sala ptr fesieri, acela e cel mai bun ptr k poti adauga si greutati la el, asa dak dai din picioare nu vad sa faca mare lucru :)


Ai facut vreodata pilates? :)

anqutz 27 ian 2010 13:20:02

Re: Exercitii pentru fesieri in imagini
 
Citat:

Anterior postat de pupacila21 (Post 72328)
e un aparat la sala ptr fesieri, acela e cel mai bun ptr k poti adauga si greutati la el, asa dak dai din picioare nu vad sa faca mare lucru :)

Eu am facut mai mare febra musculara de la "datul din picioare" decat de la aparat. Si am tot am adaugat greutati. Sunt tare bune ex la saltea, numai sa tot le variezi.

pupacila21 28 ian 2010 08:45:52

Re: Exercitii pentru fesieri in imagini
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 72339)


Ai facut vreodata pilates? :)

nu, nu a fost nevoie, am nevoie de masa musculara nu de tonifiere... ai facut tu si a dat rezultate extraordinare? :)

Slabuta 28 ian 2010 13:49:56

Re: Exercitii pentru fesieri in imagini
 
Citat:

Anterior postat de pupacila21 (Post 72786)
nu, nu a fost nevoie, am nevoie de masa musculara nu de tonifiere... ai facut tu si a dat rezultate extraordinare? :)

Am facut si tocmai de aceea te intrebam.
Am facut si la sala pe aparatele despre care ai spus tu si crede-ma ca pilates-ul e mult mai eficient ;)

Pare ca dai din picior aiurea, in sus si in jos, dar exercitiile astea se fac foarte incet, se ridica piciorul cu o viteza mica si in tot acest timp fesierul trebuie tinut incordat ;)

anqutz 28 ian 2010 15:40:41

Re: Exercitii pentru fesieri in imagini
 
Citat:

Anterior postat de pupacila21 (Post 72786)
nu, nu a fost nevoie, am nevoie de masa musculara nu de tonifiere... ai facut tu si a dat rezultate extraordinare? :)

Stai ca discutam deja in alti termeni. Femeile fac si ex la saltea, pt definire si tonifiere. Tu ai alta treaba, vrei masa musculara. Asa ca ex astea nu te privesc. ;)

laurykvip 02 mar 2010 20:23:49

Re: Exercitii pentru fesieri in imagini
 
Citat:

Anterior postat de pupacila21 (Post 72328)
e un aparat la sala ptr fesieri, acela e cel mai bun ptr k poti adauga si greutati la el, asa dak dai din picioare nu vad sa faca mare lucru :)

ba face mare lucru aparatul ala... eu il numeam aparatul "delia" pt ca face minuni.... si imi doream un fund ca al deliei :))))

laurykvip 02 mar 2010 20:26:30

:D
 
mai usor de vizualizat... scz :D
BORKED


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:45:42.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO