forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Forum (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=461)
-   -   Asta ce mai e? (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=763)

mishutza 15 iun 2009 22:34:09

Asta ce mai e?
 
Am postat meniul pe astazi,si mi-a spus ca,postul va aparea dupa ce va fi aprobat de un moderator.Deci,de ce,ce e asta,de cand?E normal?:((

vadmin 15 iun 2009 22:45:30

Re: Asta ce mai e?
 
Citat:

Anterior postat de mishutza (Post 11607)
Am postat meniul pe astazi,si mi-a spus ca,postul va aparea dupa ce va fi aprobat de un moderator.Deci,de ce,ce e asta,de cand?E normal?:((

Doar alimentele noi necesita aprobare, meniurile apar instantaneu fara aprobare. Am verificat si este meniu pe data de 15 :) . Nu uita in calendar sa selectezi utilizatorul tau, sau sa folosesti din forum, legatura (calorii meniuri) de la posturile tale, sub nume, care te duce direct in calendarul tau cu meniuri.

Cred ca m-am prins ce ai vrut sa spui: Ai salvat in forum meniul si ti-a dat mesajul asta. Acest lucru il mai face cateodata detectorul de SPAM din 'prea multa silinta'. Acesta este un programel care verifica sa nu fie introduse mesaje de SPAM in forum si cateodata, foarte rar, mai da rateuri :D, este complicata procedura de detectare spam, dar pe masura ce 'invata' este mai bine.

NU EXISTA REGULA DE APROBARE MENIURI/MESAJE PE FORUM, SUNT PUBLICATE DIRECT. DACA MAI GASITI CATE UN ASTFEL DE CAZ, NOTIFICATI PE MINE SAU PE SLABUTA CA SA LE DEBOLOCAM DIN COADA DE MODERARE.

mishutza 15 iun 2009 22:52:07

Re: Asta ce mai e?
 
Cred ca nu am explicat bine.
La subiectul deschis de Slabuta pt saptamana de concurs ce incepe astazi,15 iunie,am vrut sa postez meniul de ziua de astazi.Copy de la calculator,paste in forum.Cand am apasat sa trimita mesajul,am primit ceea ce ti-am spus,ca trebuie aprobat de un moderator.Si nu apare nici acum ceea ce am scris eu la subiectul concursului.

mishutza 15 iun 2009 22:53:45

Re: Asta ce mai e?
 
Acum apare postul meu

vadmin 15 iun 2009 22:54:40

Re: Asta ce mai e?
 
Citat:

Anterior postat de mishutza (Post 11616)
Cred ca nu am explicat bine.
La subiectul deschis de Slabuta pt saptamana de concurs ce incepe astazi,15 iunie,am vrut sa postez meniul de ziua de astazi.Copy de la calculator,paste in forum.Cand am apasat sa trimita mesajul,am primit ceea ce ti-am spus,ca trebuie aprobat de un moderator.Si nu apare nici acum ceea ce am scris eu la subiectul concursului.


Acest lucru il mai face cateodata detectorul de SPAM din 'prea multa silinta'. Acesta este un programel care verifica sa nu fie introduse mesaje de SPAM in forum si cateodata, foarte rar, mai da rateuri :D, este complicata procedura de detectare spam, dar pe masura ce 'invata' este mai bine.

NU EXISTA REGULA DE APROBARE MENIURI/MESAJE PE FORUM, SUNT PUBLICATE DIRECT. DACA MAI GASITI CATE UN ASTFEL DE CAZ, NOTIFICATI PE MINE SAU PE SLABUTA CA SA LE DEBLOCAM DIN COADA DE MODERARE.


Am activat postul tau

mishutza 15 iun 2009 22:56:24

Re: Asta ce mai e?
 
Aha,am inteles acuma,treaba e rezolvata,multumesc si danke schon,hiihhi.Bine ca isi face treaba mititelu de detector,si si.o gasit spamul in caloriile mele.Cred ca mentosul nu i-a placut,hihii.
Merci,dar ma alarmasem ca v-ati decis sa ma moderati,hhihi,glumeam>:D<

vadmin 15 iun 2009 23:04:50

Re: Asta ce mai e?
 
Citat:

Anterior postat de mishutza (Post 11621)
Aha,am inteles acuma,treaba e rezolvata,multumesc si danke schon,hiihhi.Bine ca isi face treaba mititelu de detector,si si.o gasit spamul in caloriile mele.Cred ca mentosul nu i-a placut,hihii.
Merci,dar ma alarmasem ca v-ati decis sa ma moderati,hhihi,glumeam>:D<

Imi place modul tau pozitiv de abordare :)) ... e bun programul ala anti-SPAM, protejeaza ca sa nu se introduca tot felul de mesaje 'automate' cu 'gunoi' in forum, dar regulamentul deja il stii pe tot, nu mai e nimic nou ... si oricum, daca si apare ceva grav, nu se face nimic fara o atentionare si o incercare de rezolvare ameabila anterioara.


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:47:47.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO