forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Forum (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=461)
-   -   Mesaje private conform noului regulament (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=416)

andreyutza 14 apr 2009 23:31:46

Mesaje private conform noului regulament
 
Domnule vadmin,
Nu imi pot explica de ce s-a scos optiunea "mesaje private". :-/ Credeti ca cineva a abuzat de aceasta optiune de ati luat aceasta hotarare? Nu credeti ca se impune o conditie prea mare pentru a beneficia de aceasta optiune? Deciziile le luati singur domnule vadmin? Credeti ca in felul acesta o sa reusiti sa ne faceti sa comunicam mai mult? Nu ar trebui sa faceti un sondaj? Nu ar fi mai corect sa ne dam si noi acordul?
Credeti ca daca as avea o problema delicata as dori sa o discut pe forum?
Credeti ca as avea incredere sa imi las nr de tel pe forum? Sau adresa de mail?
Daca e vorba de asta de ce nu restrictionati si accesul noilor veniti la subiectele populare de pe forum? Ce ar insemna ca intai sa intre in gasca si apoi sa aiba acces la forum?
Si inca ceva ..daca vreti sa vorbim liber si sa existe comunicare intre membrii nu ar trebui sa ne fie permis sa postam si linkuri sau sa scriem nume de marci? un link poate genera multe discutii si opinii pe un forum.
Mi se pare o discriminare dar asta e....nu eu sunt administrator sa decid.



Totusi intrebarea mea este adresata tuturor celor de pe forum

Vreti sau nu optiunea "mesaje private"???

andreyutza 15 apr 2009 00:09:53

Va ca doar ati schimbat titlul si categoria subiectului.
Astept si un raspuns ca deja e tarziu si vreau sa merg impacata la culcare.
Nu luati aceasta abordare intr-un sens negativ. Consider ca ar trebui sa existe comunicare si intre administrator si membrii forumului. Va vrem (pana acum decat eu) mai implicat!!!
Multumesc :)

andreyutza 15 apr 2009 00:10:38

Am uitat ceva :D
De ce a fost sters sondajul?

vadmin 15 apr 2009 00:34:56

Citat:

Anterior postat de andreyutza (Post 3962)
Domnule vadmin,
Nu imi pot explica de ce s-a scos optiunea "mesaje private". :-/ Credeti ca cineva a abuzat de aceasta optiune de ati luat aceasta hotarare? Nu credeti ca se impune o conditie prea mare pentru a beneficia de aceasta optiune? Deciziile le luati singur domnule vadmin? Credeti ca in felul acesta o sa reusiti sa ne faceti sa comunicam mai mult? Nu ar trebui sa faceti un sondaj? Nu ar fi mai corect sa ne dam si noi acordul?
Credeti ca daca as avea o problema delicata as dori sa o discut pe forum?
Credeti ca as avea incredere sa imi las nr de tel pe forum? Sau adresa de mail?
Daca e vorba de asta de ce nu restrictionati si accesul noilor veniti la subiectele populare de pe forum? Ce ar insemna ca intai sa intre in gasca si apoi sa aiba acces la forum?
Si inca ceva ..daca vreti sa vorbim liber si sa existe comunicare intre membrii nu ar trebui sa ne fie permis sa postam si linkuri sau sa scriem nume de marci? un link poate genera multe discutii si opinii pe un forum.
Mi se pare o discriminare dar asta e....nu eu sunt administrator sa decid.



Totusi intrebarea mea este adresata tuturor celor de pe forum

Vreti sau nu optiunea "mesaje private"???

Restrictionarea mesajelor private s-a facut in baza unor sesizari din partea membrilor comunitatii si al unei analize ulterioare si face parte din noul regulament. Regulamentul actual este o consecinta a rezolvarii problemelor aparute si a preintampinarii unor probleme in functionarea forumului pe viitor si trebuie respectat asa cum este.

Chiar si daca ar fi activa optiunea de 'mesaje private', conform regulamentului forumului nu aveti voie sa transmiteti datele private sau de identificare, deci nu este nici o discriminare si deci puteti discuta probleme mai delicate si a le impartasi cu ceilalti membri. Datele personale ale fiecarui membru sunt confidentiale conform regulamentului si asa trebuie sa ramana.

Pentru link-uri, exista site-uri special dedicate acestui scop si anume directoarele de site-uri.

Pentru mai multe informatii, va rog sa consultati regulamentul acestui forum.


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:43:23.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO