forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Judetul Alba (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=217)
-   -   "Slabute" din judetul Alba (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=445)

nicoleta100 16 ian 2012 14:55:04

Re: "Slabute" din judetul Alba
 
pastile Alli?:-/:-/:-/
alea pt ce sunt?:-/:-/:-/

Jonathan mommy 17 ian 2012 22:49:11

Re: "Slabute" din judetul Alba
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 902575)

salutare!!!
deoarece traversam o perioada dificila dpdv financiar ,nu mananc de regim ,mananc tot ce gatesc pt famile ,doar ca incerc mai putina paine si dulciuri! si incerc sa fac miscare zilnic!:D
nu te necaji ,vei scapa de perioada de stagnare!!!;;);;);;)

Ceao scumpa!Stiu nu e usor sa existe probleme financiare...Am trait-o pe pielea mea, inainte sa ma casatoresc, si in ultimul an de locuit in Spania...Situatia mea nu a fost roz deloc...Dar am scapat, si sunt ff bucuroasa...
Despre regim, eu de cand am inceput cu Atkins nu am mai papat paine, si nici paste , si vad ca da rezultate...Chiar daca in ultimele vreo 3 zile, cantarul a cam stagnat...Si eu fac papa pt familie, adica numai pt sot,pt ca Jonathan inca nu papå ca si noi, dar sotzul e tare intelegator daca nu fac in fiecare zi papa, mai ales cu dieta asta...

Succes in continuare , scumpa!

Jonathan mommy 17 ian 2012 22:53:20

Re: "Slabute" din judetul Alba
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 902576)
pastile Alli?:-/:-/:-/
alea pt ce sunt?:-/:-/:-/

Alli, sunt foarte cunoscute in Europa, si functioneza...Då un search pe google, si o sa gasesti multe info...Mie imi functioneaza. Se ia cate o pastila de fiecare data cand papi. De exemplu, daca slabesti 2 kg fara pastile, pastilele ALLI te poate ajuta sa mai slabesti pana la 1 kg.Pe mine m-a ajutat...si ma ajuta...Si pe sora mea din Danemarca a ajutat-o foarte mult...Dar sunt un pic cam scumpe, la nivelul de trai romanesc...Pe mine pastilele astea ma trimite foarte repede la baie, dupa ce iau...

nicoleta100 17 ian 2012 22:56:52

Re: "Slabute" din judetul Alba
 
Citat:

Anterior postat de Jonathan mommy (Post 904486)
Ceao scumpa!Stiu nu e usor sa existe probleme financiare...Am trait-o pe pielea mea, inainte sa ma casatoresc, si in ultimul an de locuit in Spania...Situatia mea nu a fost roz deloc...Dar am scapat, si sunt ff bucuroasa...
Despre regim, eu de cand am inceput cu Atkins nu am mai papat paine, si nici paste , si vad ca da rezultate...Chiar daca in ultimele vreo 3 zile, cantarul a cam stagnat...Si eu fac papa pt familie, adica numai pt sot,pt ca Jonathan inca nu papå ca si noi, dar sotzul e tare intelegator daca nu fac in fiecare zi papa, mai ales cu dieta asta...

Succes in continuare , scumpa!

felicitari pt rezultate!!!
e super ca sotul e intelegator si nu te pune sa gatesti zilnic!:D
Citat:

Anterior postat de Jonathan mommy (Post 904497)
Alli, sunt foarte cunoscute in Europa, si functioneza...Då un search pe google, si o sa gasesti multe info...Mie imi functioneaza. Se ia cate o pastila de fiecare data cand papi. De exemplu, daca slabesti 2 kg fara pastile, pastilele ALLI te poate ajuta sa mai slabesti pana la 1 kg.Pe mine m-a ajutat...si ma ajuta...Si pe sora mea din Danemarca a ajutat-o foarte mult...Dar sunt un pic cam scumpe, la nivelul de trai romanesc...Pe mine pastilele astea ma trimite foarte repede la baie, dupa ce iau...

daca sunt scumpe nu mai dau nici un search.....,momentan chiar nu imi permit!:-s

Slabuta 18 ian 2012 01:45:05

Re: "Slabute" din judetul Alba
 
Citat:

Anterior postat de Jonathan mommy (Post 904497)
De exemplu, daca slabesti 2 kg fara pastile, pastilele alli te poate ajuta sa mai slabesti pana la 1 kg.

Exact textul din reclama de la TV sau pliantele din farmacie.

La ce ti-ar mai trebuie inca 1 kg in minus cu pretul sanatatii?!

Si alte prostii nesanatoase sunt cunoscute in toata lumea, ... poate sunt bune din punct de vedere rezultate (dar si aici vedem dupa ce nu le mai iei), dar cu efectele negative asupra sanatatii pe termen lung ce faci?! sau acest aspect nu conteaza :-s

motanell 29 feb 2012 08:19:24

Re: "Slabute" din judetul Alba
 
Buna dimineata fetelor...eu sunt din Sebes....ma primiti si pe mine aici?>:D<

nacoleta 13 mar 2012 19:00:45

Re: "Slabute" din judetul Alba
 
buna,ce ma bucur,ca mai sunt si din alba iulia.eu sunt noua pe aici,succes tuturor,care vor sa slabeasca

gligore laura 09 sep 2012 09:29:14

Re: "Slabute" din judetul Alba
 
Citat:

Anterior postat de MissAle (Post 267104)
Eu merg la HCC la sala, la un prof care ica ar preda si karate si dau 35 pe luna. Sincer imi place pentru ca nu se supara foarte tare cand in sesiune trag chiulu' din cauza stresului si nevoii de invatare inaintea examenelor. In rest mai merg la bazinul olimpic unde fiind students am reducere si e sooper ok.

buna, sunt noua pe aici, am 97 kg la 158cm inaltime.
e grav dar am nevoie sa ma ajuti.
ce zici?
am citit ca faci sala-ma bucur, si eu vreau dar ma tem sa nu rada de mine si modul cum arat.
mergem impreuna?ce zici?
daca esti de acord- te rog raspunde-mi.
multumesc

nacoleta 12 sep 2012 09:54:05

Re: "Slabute" din judetul Alba
 
buna dimineata ! mai e cineva pe aici din alba iulia?


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:31:58.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO