forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Judetul Dolj (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=233)
-   -   Slabute, oltence! (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3202)

speaky86 26 mai 2010 09:12:33

re: Slabute, oltence!
 
hello girls!
hop ca mai sare o olteanca ;)
as veni pe velodrom dar e atat de departe de mine...
eu alerg in curtea liceului langa care stau pentru ca-mi este mult mai comod - vin de la job, ma schimb si am fugit-
din pacate nu reusesc sa slabesc decat in portiunea de la mijloc in sus...fundul nu binevoieste sa scada :-/. totusi sunt mandra ca am reusit sa slabesc 12 kg de cand am devenit activa si mananc mai sanatos :D.
alerg de cca 1 an jumate. iarna nu imi "permit" sa fac atat de multa miscare, fac ceva doar pt mentinere, adica doar dimineata 40 de min pt toate grupele de muschi.

marilo 29 iun 2010 21:42:34

Re: Hei, oltencelor!ott
 
Buna dragelor. Vad ca sunteti numai fetite aici si va va fi mult mai usor sa ajungeti la greutatea pe care v-ati propus-o. Si eu sunt din Craiova si va>:D< pe toate. Eu mamica , am 50 de ani si am doua fetite cam de virsta voastra care ma sustin si ma incurajaza sa reusesc sa merg mai departe in minunata;) lupta cu kg. Am sa mai trec pe la voi sa vad ce pot sa mai invat legat de ce ma preocupa acum asa de mult, kg, kg, kg,:-o
Pa ...:x

carinush 16 iul 2010 15:34:46

Re: Hei, oltencelor!ott
 
nu cred ca turele de velodrom sunt o idee foarte buna ... adica sunt foarte multi smecheri pe role sau bicilete pe acolo :)) daca vreti alergare, mai bine e la stadion . eu asa zic :)

divaaa 20 aug 2010 12:09:35

Re: Hei, oltencelor!ott
 
salut! si eu sunt tot din Craiova! sunt noua pe aici ! eu alerg mereu pe velodrom ,si e super.nu e nimeni care sa ma incurce .cine vrea sa mi se alature sa-mi zica !pupici!

100pounds 05 dec 2010 14:13:18

re: Slabute, oltence!
 
salutari compatrioatelor din Prazilia !

Traiasca si-nfloreasca viitoarele siluete :)

ramo0215 08 dec 2010 20:44:46

re: Slabute, oltence!
 
buna..si eu tot din craiova sunt..:*:*

claudiamitranca 10 ian 2011 20:08:40

re: Slabute, oltence!
 
Sal!
Si eu va pup tot din Craiova,spor!

lumy5 13 mar 2011 09:55:12

re: Slabute, oltence!
 
Buna, fetelor!
Si eu tot din Cr. sunt, cu toate ca acum stau in Buc (la facultate). Dar olteanca o sa fiu mereu, indiferent unde voi locui >:D<

ramonaprodea 10 apr 2011 13:45:24

re: Slabute, oltence!
 
Buna, fetelor. Si eu tot din Craiova. Si mie mi se pare bine pe velodrom, cu toate ca va trebui sa traversez tot orasul sa ajung acolo. Sper ca zilele astea sa ajung si eu la alergat, sa impulsionez putin dieta asta.

pamy 10 apr 2011 14:23:42

re: Slabute, oltence!
 
Salut!
Si eu sunt din craiova, am fost luna asta 2 sapt acasa si am ajuns o sg data pe velodrom la alergat. Cred ca mi-ar place mai mult prin parc. Pe velodrom parca nu este destul de lung turul si am impresia repede ca am facut multe ture :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:11:57.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO