forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Judetul Hunedoara (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=237)
-   -   Slabute din Hunedoara (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=299)

tzuka1982 17 feb 2011 11:54:26

re: Slabute din Hunedoara
 
Citat:

Anterior postat de Ioana Dobre (Post 522000)
Buna Tzuka, din pacate inscrierile s-au facut deja, eu intrebam daca e ceva inscris. Oricum, e bine sa te ambitionezi. Ce ai pus in timpul sarcinii o sa se duca usor usor. Daca vrei iti recomand montigniac, e cam cel mai sanatos regim pe care il stiu si eu am slabit bine cu el.

Daca ai intrebari iti stau la dispozitie :D

Dieta e simpla: mananci de 3 ori pe zi, si 2 gustari dar nu mai mananci nimic cu cartofi, cu faina, cu porumb, cu zahar si cu orez. In rest mananci cat vrei la ce ora vrei.

Te puup si bafta la slabit :D


am observat ca nu se mai putea....multumesc de recomandare ...dar mai astept cu dieta pana il trec pe pitic la diversifcare ... alaptez exclusiv san si trebuie sa-mi mentin fortele si pt alaptatul de noapte, deci mai ma scap si la dulce de oboseala....apropo am mai slabit 1 kg :D suge bebe sanatos laptic si imi ia grasimile....cica lapticul se face din grasimi

va pup si spor la toate sa ajungem unde ne-am propus.

Ioana Dobre 18 feb 2011 09:52:41

re: Slabute din Hunedoara
 
Citat:

Anterior postat de tzuka1982 (Post 529797)
am observat ca nu se mai putea....multumesc de recomandare ...dar mai astept cu dieta pana il trec pe pitic la diversifcare ... alaptez exclusiv san si trebuie sa-mi mentin fortele si pt alaptatul de noapte, deci mai ma scap si la dulce de oboseala....apropo am mai slabit 1 kg :D suge bebe sanatos laptic si imi ia grasimile....cica lapticul se face din grasimi

va pup si spor la toate sa ajungem unde ne-am propus.

Nu prea stiu cum e cu perioada de dupa nastere... asa ca din pacate nu pot sa iti dau niste sfaturi prea avizate. Oricum, daca se vede la cantar si asa este foarte bine!

Te pup!

tzuka1982 19 feb 2011 19:28:35

re: Slabute din Hunedoara
 
Citat:

Anterior postat de Ioana Dobre (Post 531523)
Nu prea stiu cum e cu perioada de dupa nastere... asa ca din pacate nu pot sa iti dau niste sfaturi prea avizate. Oricum, daca se vede la cantar si asa este foarte bine!

Te pup!

da se vede si pe mine ma bucura, ma gandeam ca pt intarirea muschilor e bun sportul de carat bebe in brate sau marsupiu...el are 6-7 kg acum deci e ceva:)) nu l-am pus in carucior decat la botez si nu i-a placut dar mai vedem noi la primavara cum va fi ca vom iesi la plimbari lungi si nu il pot tine doar in marsupiu, avand in vedere ca se mai si ingrasa:D ajung sa fac forta

...si in aproximativ 2 luni incepem cu alte papici poate de atunci te "stresez" pt detalii la dieta, daca nu te superi....

pupici de la mine si de la bebic!

teodora 07 mar 2011 09:22:37

re: Slabute din Hunedoara
 
Buna hunedorencelor !!!!!
Va salut pe toate si va felicit pentru perseverenta. Eu una am slabit cu Monti 28 kg..... in sase luni.... super!!!! Am fost asa de multumita !!!! Apoi s-a intamplat necazul cu tatal meu, apoi l-am pierdut definitiv.... ma rog il am doar in suflet si in fiecare noapte in visele mele.....:((Am uitat de diteta, am uitat de combinatii.... am vrut sa uit de tot.... si am pus 15 kg intr-un an. Acum mi-am revenit si am inceput lupta din nou. Din 14.02 sunt la Rina, sunt foarte multumita.... am scapat de 4 kg.... am iarasi 80.... lupt.....lupt.... pentru mine......
>:D<

valeriaheres 08 mar 2011 13:27:37

re: Slabute din Hunedoara
 
Citat:

Anterior postat de teodora (Post 559733)
Buna hunedorencelor !!!!!
Va salut pe toate si va felicit pentru perseverenta. Eu una am slabit cu Monti 28 kg..... in sase luni.... super!!!! Am fost asa de multumita !!!! Apoi s-a intamplat necazul cu tatal meu, apoi l-am pierdut definitiv.... ma rog il am doar in suflet si in fiecare noapte in visele mele.....:((Am uitat de diteta, am uitat de combinatii.... am vrut sa uit de tot.... si am pus 15 kg intr-un an. Acum mi-am revenit si am inceput lupta din nou. Din 14.02 sunt la Rina, sunt foarte multumita.... am scapat de 4 kg.... am iarasi 80.... lupt.....lupt.... pentru mine......
>:D<

Imi pare rau pentru necazul avut...trebuie sa lupti in continuare cu kilogramele nu-i de glumit.Iti doresc mult succes.
Astazi de 8 martie iti doresc multa fericire,iubire si implinirea tuturor dorintelor![*57*][*53*]

ALENKA 01 apr 2011 15:10:01

re: Slabute din Hunedoara
 
Buna ziua.SI BINE V-AM GASIT ! Ma bucur ca am reusit sa cunosc pe cineva care mi-a facut o invitatie de a ma afla si eu aici impreuna cu voi.Sunt sigura ca am nevoie de ajutor si sustinere din partea voastra,pana ma voi obisnui cu saitul vostru poate voi face si unele greseli dar sunt involuntare.

valeriaheres 02 apr 2011 07:31:50

re: Slabute din Hunedoara
 
Bine ai venit alaturi de noi! aici vei gasi absolut tot cea ce ai nevoie pentru a slabi si mai mult primesti multe sfaturi si vei fii sustinuta in totalitate...ce nu intelegi intreaba-ne pe oricare dintre noi...iti recomand pe salbutele cu experienta , si eu procedez la fel.[*84*]Mult succes!

adelyna 16 iun 2011 18:29:55

re: Slabute din Hunedoara
 
buna fetelor . am revenit dupa o lunga absenta , dar mai hotarata ca niciodata . si eu sunt din petrila . salut >:D<

adelyna 17 iun 2011 10:25:02

re: Slabute din Hunedoara
 
buna dimineata . vad ca nu mai scrie nimeni de multa vreme .
ce faceti /.

rox10 24 iun 2011 14:07:45

Re: Slabute din Hunedoara
 
Bune hunedorencelor :*:*
Vreau imi spuneti trucuri sau ceaiuri cu care ati salbit mai repede ! Eu prin infometare..din pacate :(
Nu pot sa manac moderat iar ciocolata si painea sunt slabiciunile mele .
Va pup


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:10:37.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO