forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal 2 de mămică slăbuta! (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=12769)

lidiuta 05 iul 2019 12:54:59

Re: Jurnal 2 de mămică slăbuta!
 
Alina, chiar dacă te îngraşi puţin, ştii ce trebuie să faci ca să slăbeşti. Încearcă să te relaxezi mai mult, asta e şi ideea concediului, lăsăm stresurile la o parte. Lupta cu kilogramele durează toată viaţa.
Ispita cu îngheţata o trăiesc şi eu, mai ales de când am savurat magnum:)), asta e, trece ea vara...

alina_neamt 05 iul 2019 19:51:21

Re: Jurnal 2 de mămică slăbuta!
 
Citat:

Anterior postat de lidiuta (Post 1446058)
Alina, chiar dacă te îngraşi puţin, ştii ce trebuie să faci ca să slăbeşti. Încearcă să te relaxezi mai mult, asta e şi ideea concediului, lăsăm stresurile la o parte. Lupta cu kilogramele durează toată viaţa.
Ispita cu îngheţata o trăiesc şi eu, mai ales de când am savurat magnum:)), asta e, trece ea vara...

O daaaaa... Magnum e de vis :x:x

alina_neamt 10 iul 2019 18:45:50

Re: Jurnal 2 de mămică slăbuta!
 
Și s-a terminat vacanta... Uf... Trece asa repede timpul de relaxare și distracție... Dar na... Vor va mai veni și alte zile de concediu...
Încă nu am luat contact cu cantarul:)) da sigur e pe plus.. Acu sa nu fie prea mult ca 1-1,5 kg nu ii bai... Zic... Deși la cât m-am străduit sa scaf acu sigur o sa ma zgarai când voi citi cât îmi indica... :-s:>

alina_neamt 11 iul 2019 20:08:00

Re: Jurnal 2 de mămică slăbuta!
 
Azi am urcat pe cantar... Am zis ca ce tot aștept... Ce o fi, o fi și gata! Stupoare... DOAR 300 DE GRAME în plus ? ::-o:-o interesant... Si tot nu pricep ce m-a salvat?! Da am mâncat ceva mai mult, dar am mers mult pe jos... Am mâncat zilnic câte o înghețată, dar nu am băut suc decât de2ori, în rest apa... Si cred ca asta m-a ajutat : am încercat sa nu mănânc mai nimic după ora 7- 8 seara... Cu cel mic pe la 8.30 - 9intra la nani eram nevoita sa rămân în camera... Cum nu aveam frigiderul plin decât cu apa, nu avea ce ispiti...
Bravo mie!... Ma laud singura.. :D... Acu, sincer nu ma așteptam... Ca ma simt puțin umflata la burta..., dar probabil e de la cantitatea impresionanta de pepene ce am înghițito în ultimile 3 zile.
De acu tre sa ma mobilizez și cu sportul....sa vad ce program iau la trântă...

lidiuta 11 iul 2019 21:28:52

Re: Jurnal 2 de mămică slăbuta!
 
Bravo, mă bucur! Vezi că ți-ai făcut griji degeaba? Spor la sport!

adinico 16 iul 2019 14:10:34

Re: Jurnal 2 de mămică slăbuta!
 
bravo cumintico....tranteala placuta cu sportul si numai bine! >:D<

p.s. cine mai stie ceva de Fluturas ?

niculina04 16 iul 2019 19:53:18

Re: Jurnal 2 de mămică slăbuta!
 
Bravo Alina, spor în continuare.

Nico, nu rasp la nici un mesaj:((sper ca e ok.

alina_neamt 20 iul 2019 21:36:57

Re: Jurnal 2 de mămică slăbuta!
 
Am întrat cumva într-un con de umbra... Am început să fac sport de marți... Tot cu jillian înainte... Killer abs... La capitolul alimentație oscilez... Înghețata e nelipsita... Da... Nu ar trebui chiar zilnic... Dar....

alina_neamt 20 iul 2019 21:38:16

Re: Jurnal 2 de mămică slăbuta!
 
De fluturaș nici eu nu știu nimic... E o perioada bună de când nu a mai dat pe aici... Sper ca e bine!

adinico 02 aug 2019 10:03:50

Re: Jurnal 2 de mămică slăbuta!
 
buna Alina! ce mai faci tu draga noastra? cum merge sportul ? dar inghetata ?;) numai bine! >:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:09:56.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO