forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Jurnale slabit peste 50 ani (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=405)
-   -   Jurnal carmen - mama pamy (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=8245)

tulipe1577 20 feb 2011 12:41:50

Jurnal carmen - mama pamy
 
Buna, sunt Carmen si vreau sa slabesc!

erica51 20 feb 2011 13:35:23

Re: Jurnal carmen - mama pamy
 
Bine ai venit Carmen! Aici este locul portivit pentru tine daca vrei cu adevarat sa slabesti. Va trebui sa stabilesti prin ce metoda vrei sa slabesti, sa citesti cateva jurnale ca sa cunosti o parte dintre slabute cu realizari foarte mari. Oricum vor lua contact cu tine si te vor indruma pe drumul cel bun!

rozica1965 20 feb 2011 14:34:28

Re: Jurnal carmen - mama pamy
 
Citat:

Anterior postat de carmencr (Post 534760)
Buna, sunt Carmen si vreau sa slabesc!

Buna Carmen...bine ai venit...:-*
Vad ca esti din Craiova,ma bucur...si eu sunt...>:D<
Pt mai multe discutii intra pe ''Slabute la 40 ani-etajul IV''.Te astept acolo>:D<>:D<

Roxii 20 feb 2011 17:49:17

Re: Jurnal carmen - mama pamy
 
Citat:

Anterior postat de carmencr (Post 534760)
Buna, sunt Carmen si vreau sa slabesc!

Bine ati venit!Ce ati zice sa ne dati mai multe detalii despre dumneavoastra,despre felul cum v`ati propus sa slabiti,ce mancati intr`o zi si daca faceti sport?>:D<

erica51 21 feb 2011 17:15:40

Re: Jurnal carmen - mama pamy
 
Te salut Carmen, hai si ne provoaca, te rog sa ne spui mai multe despre meniul tau zilnic.O zi buna!

tulipe1577 22 feb 2011 07:25:29

Re: Jurnal carmen - mama pamy
 
Salut,
Multumesc tuturor care mi-au scris si m-au primit cu multa caldura. Eu nu tin nici un regim, vreau sa mai citesc pe acest site. Incerc sa nu mananc, in exces, alimente nepermise si prefer lactatele in alimentatie. Sport nu fac, fiindca motivez ca nu am timp :)).
Pe curand,
Carmen

cricos 22 feb 2011 10:14:46

Re: Jurnal carmen - mama pamy
 
Bine v-am gasit!
V-ati hotarat pentru o dieta anume?Sau inca mai cititi?
Nu v-a convins Pamy sa tineti Rina?
Sa ne vizitati si in jurnalul Claudiei, unde intra si Pamy si poate va inspira meniurile noastre.

orhidee 22 feb 2011 11:13:39

Re: Jurnal carmen - mama pamy
 
Buna Carmen !:)
Pt ca am venit la tine in casuta...ti-am adus...[*56*]
Fiica ta a fost prima care mi-a raspuns... atunci cand in septembrie, anul trecut, am intrat pe acest site...
Ea te va putea sfatui cel mai bine ce dieta sa urmezi...e experta! ;) Si nu numai ea...si noi iti vom raspunde la intrebari!
Dar tu nu trebuie sa stai numai la tine in casuta...poti colinda...poti face vizite...Si noi te asteptam in jurnalul Claudiei...Pamy scrie zilnic acolo...
Te asteptam si pe tine!!!
:-*>:D<

iordache maria 24 feb 2011 12:09:05

Re: Jurnal carmen - mama pamy
 
Va salut dragele mele, sunt in trecere, pe unde am fost am dat numai de tinerele, nu am nimic cu ele, nu vreau sa fiu inteleasa gresit, dar nu pot tine ritmul. Din intamplare am dat peste voi, tot cautand retete de slabit, vreau si eu sa dau jos cateva kg., adica 5-6, si-mi este tare greu, nu mai am varsta tineretii, la 60 de ani inima-mi este tot tanara, ma ajutati cu experenta voastra ?!

erica51 25 feb 2011 20:24:37

Re: Jurnal carmen - mama pamy
 
Draga Maria, eu am aproape 60 de ani, cauta jurnalul meu si putem sa facem schimburi de pareri. Va trebui sa ne scrii ce mananci, ce activitate ai si foarte multe fete senioare cu multa vechime te vor indruma. Asa am inceput si eu, sunt noua dar deja am inceput sa am rezultate. Vezi ca seitul este foarte bine documentat, cauta Diete, alege o dieta care crezi ca ti se potriveste, dute la Jurnal slabute 60-70 kg, hai la cele peste 50 ani sau 60 de ani. Te astept


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:47:28.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO