forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=12733)

adinico 16 mai 2019 13:52:11

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
sigur sigur Lidi acum chiar m-am linistit ca stiu ca pot conta pe inspiratia ta si pentru partea de marketing ....deci totul este gata [*ras-puternic*][*ras-puternic*][*ras-puternic*][*ras-puternic*] hai ca am ras pe bune ca afacerea prinde "substanta" si m-am deconectat putin din cifrele mele :) ..pup

Zoe 17 mai 2019 11:21:25

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
adi, vezi că n-am primit nici un mesaj de la tine. ţi-am trimis şi eu unul adineauri, să verificăm dacă mai merge mesageria privată sau ce se întâmplă aici?!

adinico 17 mai 2019 14:25:31

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
meniu azi :
md-mar
g-mar
p- carbo dulce ca fuse ziua unei colege si m-am rezumat la prajituri :">
c- chiar nu stiu :-/

lidiuta 20 mai 2019 09:15:24

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
O zi frumoasa! Ma mobilizeaza rezultatul tau! Eu inca mai sunt la 77 si, iar tu la 74...:)e clar, pun osul la treaba.

adinico 20 mai 2019 09:46:27

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
o zi frumoasa si tie Lidi! hai ca ne tinem de mana parca asa ziceai anul trecut si tu m-ai mobilizat, asa ca hai....te pup!>:D<

lidiuta 20 mai 2019 10:29:18

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Ce bine că mi-ai adus aminte!>:D<Am venit din Bucureşti mai motivată să slăbesc, în gară voiam să îmi iau un produs de patiserie, dar am renunţat şi am mâncat o banană şi un baton de cereale pe drum.
Uneori mă las prea afectată de problemele celorlalţi şi nu mă mai gândesc la mine...trebuie să mă resetez cumva şi să fiu şi eu o prioritate pt mine.

adinico 20 mai 2019 14:32:00

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
f bine Lidi, incet incet cand ne vom gestiona mai bine impulsurile de prim moment la chestii culinare ( si numai) se spune ca vom deveni mai intelepti :)
spor si cumpatare, hai ca poti ...ne ia valul putin dar ne pliem inapoi si revenim

meniu azi:
md-capsuni
g-banana
p-pomana de bogdaproste proteino-colivos ( branza, ou+ slanina, legume si coliva) ....din aceasta pricina vreau sa raman laOMD , sper sa fie asa

>:D<

lidiuta 21 mai 2019 08:08:41

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Eeee, ce meniu de pomana, m/ai facut sa rad! Las ca au mancat mortii, nu se pune pe tine!:))

adinico 21 mai 2019 12:56:40

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
ieri cina tot a fost ceva paste integrale cu fructe de mare

meniu azi
md-banana
g1-banana
p-ciorba de legume + cativa cartofi cu turmeric
c- inaripata ceva +legume la wok.... azi prepara sotul meu "wok thailandez" :) ceva nou sa vedem :)

saptamana asta din motive medicale am interdictie la efort asa incat ex de spate pica si raman cu mersul pe jos :(
>:D<

lidiuta 21 mai 2019 13:16:08

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Sănătate, îţi revii tu! Ce ai păţit?:(


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:04:06.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO